Kupaci kostimi

odgovora

Objavljeno

Naravno da jesi, prepoznala sam te po nakitu! :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da aktiviramo i ovu temu:)

Zene, gde kupujete kupace za sebe? Decu?

Ja razgledala po gradu, imamo bonati i extreme intimo, nisu mi nista posebno za 3-4 hiljade:mellow:... Mislim nesto mi ne zrace kvalitetom. U katalogu bas lepo izgledaju, doduse. Za V kupaci 2000 din:o... A njemu treba 3-4, jer gospodin nece go po plazi... 

Isto se zacudih, po ovim drugim radnjama, 2500 kineski... 

I kakav model, volite i nosite?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da aktiviramo i ovu temu:)

Zene, gde kupujete kupace za sebe? Decu?

Ja razgledala po gradu, imamo bonati i extreme intimo, nisu mi nista posebno za 3-4 hiljade:mellow:... Mislim nesto mi ne zrace kvalitetom. U katalogu bas lepo izgledaju, doduse. Za V kupaci 2000 din:o... A njemu treba 3-4, jer gospodin nece go po plazi... 

Isto se zacudih, po ovim drugim radnjama, 2500 kineski... 

I kakav model, volite i nosite?

 

S obzirom na to da je kupaci nesto sto obucem par puta u toku cele godine gledam da ne dajem previse novca.Moji nece da nose,a videh u HMu za decake oko 600din na popustu.Jesi pogledala?(ili je C&A ne sećam se više) Extreme i bonati preteruju..

broccoli voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Daleko mi H&M, C&A... Mislim da cu cekati OVS u Novom ima, oni isto popuste dobre daju...

Moj insistita na kupacem.  Obuce jedan, pa kad izadje iz vode odmah ga skida, trazi suv, pa za 10 min opet ide u vodu, i tako... Meni je bas zabavno na plazi :lol: 

svejedno i paper_moon volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da aktiviramo i ovu temu:)

Zene, gde kupujete kupace za sebe? Decu?

Ja razgledala po gradu, imamo bonati i extreme intimo, nisu mi nista posebno za 3-4 hiljade:mellow:... Mislim nesto mi ne zrace kvalitetom. U katalogu bas lepo izgledaju, doduse. Za V kupaci 2000 din:o... A njemu treba 3-4, jer gospodin nece go po plazi... 

Isto se zacudih, po ovim drugim radnjama, 2500 kineski... 

I kakav model, volite i nosite?

 

Kupujem u Lisci, imamo neki outlet u kom nadjem povoljan a kvalitetni. Ove godine sam kupila neki iz nove kolekcije, na rate :D ali je bikini pa nije mnogo kostao. Ambiciozno sam kupila bikini pa se nosim sa posledicama :D Stomak mi nije kao sa reklame al' dobro sad...

Za decu sam do sad dobijala, odnosno mladja nasledi od starije, a starija dobije od rodbine. Ove godine smo prvi put kupili ovde, prosle smo u Usa za 5,6 dolara. Ovde su tako precenjeni...nadjosmo u zari za 12e.

Paper moon, ma gde se kratko nose kupaci bree, trebaju mi od maja do oktobra!

Kad smo kod nasledjivanja, danas sam oprala haljinice koje je nosila najstarija, dorasla je beka di njih i divne su joj :wub: Nisam za dzabe sve cuvala.

paper_moon, svejedno i broccoli volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

I da Broc, u Ovs je bilo snizenje kupacih ali ne znam ima li ih vise, na decijw mislim

Izmenjeno od strane leni
broccoli voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam za Duju kupovala u Jumbu, jeftini su a super, ove godine je nosio prošlogodišnje, nisu se mrdnuli. A pretprošle mu kupila kod kineza, isto su super bile gaćice, s obzirom da sam njih platila 300 din. a u Lindeksu drugi par kupila za 1500, ništa se bolje ove iz lindeksa nisu pokazale. 

Za sebe volim da kupim u Bonatiju, i zadovoljna sam i cenama i kvalitetom, a pošto mi je sada bilo potrebno šatorsko krilo, kao i kad sam dojila, to sam nalazila kod kineza isto i još mi traje onaj od pre 3 godine. Meni knekako uvek žao bude da puknem neke velike novce za kupaći, uvek pred more imam trista svašta da kupim pa onda gledam da razvučem i uštedim gde god mogu. 

broccoli voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam za 15 jura kupila na pijaci prvi koji sam probala. I onako ga nagrdim od pijeska u Ulcinju, ne pada mi na pamet da dajem velike pare. Dule imao od prosle godone, a Ema isla gologuza ove godine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Iju, za Ulcinj samo najjeftinije :D To je neverovatno sta pesak uradi kupacem..

In-Greed voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma da, posebno se na svjetlijim kupacima vidi koliko ga pijesak prosara.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Broc ja sam za mene uzela u c&a jako su dobri pre 3 godine i nista im ne fali. Deci uzimam u h&m ili takko nisu skupi posebno na snizenju cerka sad nosi dvodelni iz terranove kupljen pre 2 god posle sezone za 400 din :lol: odlican je takko cesto sallje one kupone sa popustima pa super iskoristim jer vaze i za snizeno tako i u h&m sa reciklaze. Meni isto zao za kupaci dati silne pare unistiga so, pesak guma istruli koliko god da je kvalitetan a i deca prerastu brzo. Sin sad nece klasicne nego njih pa sorc preko mislim tinejdz pravi haha a cerkici krenule sisice pa ne moze kao prosle samo u gacicama mora i gornji deo.

paper_moon i broccoli volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I da Broc, u Ovs je bilo snizenje kupacih ali ne znam ima li ih vise, na decijw mislim

U Novom ima :D

broccoli voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni momci prerasli, starijem ove godine komplet letnja garderoba:mellow:

Videcete kad dodjete u pubertet, patike svaka 2-3 meseca, ko u onom periodu 1-2 godine:lol:

Mladji nasledjuje dosta, ali neke su stvari bas u losem stanju, pa mora nesto novo i da dobije. Jes da je OT, al mogu vam reci da su H&M stvari kao nove i uopste nisu demode ni posle 9 godina. Za razliku od domacih proizvodjaca koji su samo za igru u pesku, a jednako su kostale. 

Meni se bonati izlizao, i popustio, zato sam se razocarala... Ovaj sto mi je dobar od ranije ne moze mi gornji deo:(... Zato sto kaze Mardz, i pored svih troskova, moram za sebe traziti. 

paper_moon, leni i Zoe86 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A to prerastanje je strasno, pred skolu cu morati komplet stvari da mu kupim od januara do sad je narastao 10 cm majice mu sve kratke a obucu sto ti kazes ne znam kad mu toliko naraste noga zimus nosio 39 sad mu 41 knap :o uzas. Jesteh&m stvari su i meni sve kao nove i c&a isto spakovala sam 20 tak haljinica od starije cekaju ovu malu azdaju da naraste :wub:.

leni i broccoli volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.