Porodilište - Zemun

odgovora

Objavljeno

jelena ja bi ti od srca preporucila dr.igora pljesu..ili nacelnicu odeljenja dr.ljiljanu avramovic kod dr.perovica ni u snu...znam ih sve tamo i jedini doktor kome ne bi u ruke je dr.perovic...razlozi su nebitni...mozda sam malo i pristrasna jer je dr.igor pljesa moj lekar nekih 7-8 godina tj.od samog izlaska sa fakulteta i da nije bilo njega ja danas ne bi bila u 29 nedelji trudnoce...a perovic...hmmmmmmm!!!!!

Bitno mi je da cujem iskustva ostalih trudnica, mada koliko sam shvatila svi su dobri tako da videcemo sta i kako...

Mada uvek neka prodje lose kod nekog doktora ima i toga,ali hvala svakako, sto vise iskustva drugih trudnica xi xi xi veca dilema :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Po mom misljeniu dr. Perovic je odlican doktor,i veliki je strucnjak.Uliva dosta poverenja i ima puno strpljenja.Ja sam odusevljena s'njim i volela bih da me on porodi ako se odlucim za Zemunsko porodiliste.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Do skoro je bila dilema kod kog doktora se poroditi ali sada imam dilemu br. 2, posto opste je poznato da ako je cela trudnoca ok u vecini slucajeva i porodjaj tako prodje (ja sam veliki optimista xi xi xi ), tako da sada mi ne treba doktor nego ime babice iz Zemunske bolnice koja je dobra i koja lepo poradja kako moja doktorka voli da kaze.

Cula sam za babicu Vukicu i najverovatnije cu nju i potraziti, samo me interesuje ima li neka od koleginica :) iskustva

:) :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jelena i tu dilemu cemo resiti...provereno najjbolja babica u KBC Zemun je Vera Baldozan...mala sitna ali zena zna svoj posao ona je i glavna babica tamo...nadam se da sam pomogla pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jelena i tu dilemu cemo resiti...provereno najjbolja babica u KBC Zemun je Vera Baldozan...mala sitna ali zena zna svoj posao ona je i glavna babica tamo...nadam se da sam pomogla pozz

Hvala hvala, bas sam se danas videla sa njom i zena mi deluje fenomenalno, tako da posle ovog tvog posta moj izraz lica je :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jelena i tu dilemu cemo resiti...provereno najjbolja babica u KBC Zemun je Vera Baldozan...mala sitna ali zena zna svoj posao ona je i glavna babica tamo...nadam se da sam pomogla pozz

Samo da pitam, jel pricamo o Veri, niskoj zeni sa naocarima?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao,i ja sam se dva puta porodila u Zemunu.Na prvom porodjaju mi je bio doktor Pljesa i prezadovoljna sam sa njim,a drugi put Perovic (mladji) fin je,mada nemam neko iskustvo kakav je tokom porodjaja jer dok mi je on upisivao podatke ja sam se porodila babica je sve odradila,jedino to sto nije me dobro zasio. Jedino cime nisam zadovoljna to su neke od sestara koje donose bebe.Sve u svemu nije lose

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao,i ja sam se dva puta porodila u Zemunu.Na prvom porodjaju mi je bio doktor Pljesa i prezadovoljna sam sa njim,a drugi put Perovic (mladji) fin je,mada nemam neko iskustvo kakav je tokom porodjaja jer dok mi je on upisivao podatke ja sam se porodila babica je sve odradila,jedino to sto nije me dobro zasio. Jedino cime nisam zadovoljna to su neke od sestara koje donose bebe.Sve u svemu nije lose

........dok mi je on upisivao podatke ja sam se porodila...

e blago tebi :rolleyes: , ovo bi mogla da dozivim bar ovaj treci put :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo da pitam, jel pricamo o Veri, niskoj zeni sa naocarima?

Sanja to je ta Vera

za sada je fenomenalna prema meni i samo sam cula lepo o njoj. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Za sve buduce mame evo svezih informacija iz Zemunske bolnice (skoro se porodila jedna zenica za vezbica pa nam je prenela utiske).

Ona je prezadovoljna bila bukvalno svime, od babicke pripreme do porodjajnog stola, i apartmani su fenomenalno odradjeni i opremljeni, klima, dvd, tv, frizider, naravno licno kupatilo, i sto je jos bolje u celoj prici ne morate da budete same u njima, postoje i dvokrevetni apartmani isto kao i jednokrevetni, a cena je 2.500,00 za jedan dan. :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Za sve buduce mame evo svezih informacija iz Zemunske bolnice (skoro se porodila jedna zenica za vezbica pa nam je prenela utiske).

Ona je prezadovoljna bila bukvalno svime, od babicke pripreme do porodjajnog stola, i apartmani su fenomenalno odradjeni i opremljeni, klima, dvd, tv, frizider, naravno licno kupatilo, i sto je jos bolje u celoj prici ne morate da budete same u njima, postoje i dvokrevetni apartmani isto kao i jednokrevetni, a cena je 2.500,00 za jedan dan. :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub:

Jeste, sve je tako. Ja sam se porodila pre skoro godinu dana tamo. Kad sam se poradjala prvi put pre 4 god nije bilo renovirano i na mestu gde su sada apartmani, bile su obicne sobe, i bila sam smestena u jednoj od njih. U medjuvremenu, su renovirali porodiliste i mogu vam reci odlicno je. U obicnim sobama postoje klime, prozori su zamenjeni, sve je okreceno i novo. Za apartmane ne znam, ali verujem da je i tamo bas tako kao sto je ta zena opisala. Toaleti su renovirani, ranije se secam bili su neki stari gde tus kabine nisu imale vrata, znaci tusiras se i cistacica ladno udje da riba i cisti. Sada je sve novo i lepo. Trudnice koje se odluce za Zemun mislim da nece pogresiti. Srecno :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sanja to je ta Vera

za sada je fenomenalna prema meni i samo sam cula lepo o njoj. :)

Ok, znam onda o kome je rec :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke, da iznesem i ja samo reci hvale za celokupno osoblje u KBZ. Mislim da je to jedina bolnica (bar u Beogradu) gde sestre iz laktarijuma dolaze svaki put da provere kako ti ide podoj i naravno da pomognu ukoliko imas problem. Neverovatno....

E, sad da li zato sto sam imala fenomenalan porodjaj i sto su me hormoni "srece" urnisali, boravak u KBZ mi je bilo jedno prelepo iskustvo (hormoni su cudo :rolleyes: )

Inace pominjali ste mladjeg doktora Perovica, on me je primio u bolnicu, i kasnije, pred otpust, pregledao... Fenomenalan decko... Izuzetno prijatna i razumna osoba... a verujem da je njegov otac u penziji i da vise ne radi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke, da iznesem i ja samo reci hvale za celokupno osoblje u KBZ. Mislim da je to jedina bolnica (bar u Beogradu) gde sestre iz laktarijuma dolaze svaki put da provere kako ti ide podoj i naravno da pomognu ukoliko imas problem. Neverovatno....

E, sad da li zato sto sam imala fenomenalan porodjaj i sto su me hormoni "srece" urnisali, boravak u KBZ mi je bilo jedno prelepo iskustvo (hormoni su cudo :rolleyes: )

Inace pominjali ste mladjeg doktora Perovica, on me je primio u bolnicu, i kasnije, pred otpust, pregledao... Fenomenalan decko... Izuzetno prijatna i razumna osoba... a verujem da je njegov otac u penziji i da vise ne radi.

Hahahaha, skroz te razumem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Izgleda da ću ja biti prva koja ima samoNAJGORE mišljenje o KBC Zemun.

Porodila sam se 14.08.2009 nisam prirodnim putem vec CR. U bolnicu sam stigla 9 dana ranije(06.08.) jer sam osećala neke male bolove pa sam otišla da proverim da nije slučajno krenulo.

Pregledala me je doktorka Simić (za koju jedino do ginekologa imam reči hvale). Jedinu zamerku imam što me nije pitala i ako sam nosila naočare kolika mi je dioptrija jer meni je to bilo prvo dete i nisam znala da treba da im napomenem i to da imam jako visoku dioptiju na jednom oku.

Napipala mi je vodenjak, bilo je slabih kontrakcija, malo mokra rukavica posle pregleda pa je ona odlučila da me ostavi u bolnici da vidimo da li to krenuo porođaj ili je lažna uzbuna.

Na odeljenju ginekologije su sestre ok.

Dan posle prijema odveli su me na UZ da provere količinu plodove vode. UZ mi je uradio dr. Ognjanov i čovek je slučajno ukucao u istoriju da mi je beba teška 2050gr. a kada sam ga pitala da li je sve uredu sa bebom on i meni i mom suprugu rekao da smo i beba i ja savršeno i da mu se čini da porođaj još nije krenuo.

Prvi dan vikenda došao je dr Dukić da me obiđe i kaže mi da ako do ponedeljka ne dobijem bolove idem kući da čekam porođaj.

U ponedeljak u viziti mladi dr. Perović mi zakazuje hitan UZ i dopler, komletnu KS i još nekoliko pregleda koje nisam razumela koji su zbog toga što u istoriji piše da mi je dete 10 dana pre termina teško samo 2050gr. Ja od šoka nisam uspela da im kažem da je to nemoguće jer mi je u junu mesecu beba na 4D UZ bila teška 2100gr.

Pozvala sam supruga i mamu da im kažem da se nešto dešava sa bebom da izgleda beba nije dobro. Oni su doleteli u bolnicu napravili opšti haos i tada su me načelnica Avramović, mladi Perović, dr. Simić i još jedna mlada doktorka ne znam kako se zove odveli na UZ i dopler.

Na UZ beba je bila teška (samo tri dana nakon poslednjeg UZ) 3250gr. Da bih tu saznala kroz razgovor da moram na CR. Dopler je isto pokazao fenomenalne rezultate.

14.08. mi je urađen CR radila mi je načelnica i dr. Simić tu sam dobro prošla (što se same operacije tiče) ali sestra koja mi je radila klistir pozvala je drugu ženu koja je isto išla na CR da i njoj na brzinu uradi pošto se žuri kući ja sam još bila unutra žena je legla na sto a ova joj je sa istim crevom, sa ne promenjenim nastavkom uradila klistir.

Babica Vukica mi je stavljala kateter koji je otvorila, izvukla crevo, stavila na moja stopala, otišla da iskuca poruku na mobilnom pa se vratila i taj isti kateter koji je stajao na mojim stopalima i na onoj mušemi meni stavila.

Nisu mi dali da idem da se istuširam dva i po dana koliko sam dugo imala kateter. Za to vreme sesta mi je smo jednom istresla bokal vode i to na moje preklinjanje jer sam počela da osećam peckanje. Dobila sam e.coli u lohiju.

Načelnica nije htela da mi da antibiotik i ako sam dobila temperaturu rekla mi je da meni antibiotik ne treba neka mi se organizam sam bori. Osim toga mi je rekla da će mi sledeći put oko izvaditi i poslati na prirodan porođaj jer sam ja jedno kmezavo i razmaženo dete koje čim ima neki problem zove muža da to on raspravlja.

Za pedijatriske sestre sam reči hvale osim za jednu plavu, čupavu babetinu koja pre podne mrz samu sebe a posle podne ceo svet.

Otpuštena sam 5-ti dan kući sa terapijom za e. coli PALITREKS 2x2 od 500mg.

Čim sam došla kići pozvala sam doktorku opšte prakse i rekla joj šta mi se desilo i ona mi je preporučila da primim 14 longacefa 2x1 dnevno jer je to jednini način da izlečim ešerihiju. Ona mi je izvadila konac 7 dan a inekcije sam morala da kupim pošto nije nastavak bolničkog lečenja koštale su me preko 8000 dinara.

JA SE STVARNO IZVINJAVAM AKO SAM NEKOGA SMORILA ALI SAM MORALA PA PODELIM SA VAMA SVOJE LOŠE ISKUSTVO SA ZEMUNSKOM BOLNICOM I MOGU DA VAM KAŽEM DA U ZEMUNSKU BOLNICU VIŠE NIKADA MOJA NOGA NEĆE KROČITI.

P.S. Mladi Perović je sin od matorog Perovića i matori nije otišao u penziju nego i dalje pijan porađa žene!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ok, znam onda o kome je rec :)

Sanja a tvoje misljenje o njoj?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sanja a tvoje misljenje o njoj?

Sto se strucne strane tice, ne mogu da kazem, nije me poradjala. A ovako, isla je od jedne do druge zene pa gde moze da se ogrebe, ogrebala se. Znaci, nama je posle porodjaja usla u sobu i rekla, da mozemo da je angazujemo kao patronaznu sestru privatno i da njen jedan dolazak kosta 20 eur. Ako hoces, hoces, ako neces, ne moras. Mislim nije ona losa, u komunikaciji, i hoce da ti ucini, meni je jednom nesto trebalo oko infuzije i resila mi je to, ali eto, samo mislim da to malo vise napadno radi. E sad, ako si se ti vec videla sa njom, verovatno ti je vec saopstila cenu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sto se strucne strane tice, ne mogu da kazem, nije me poradjala. A ovako, isla je od jedne do druge zene pa gde moze da se ogrebe, ogrebala se. Znaci, nama je posle porodjaja usla u sobu i rekla, da mozemo da je angazujemo kao patronaznu sestru privatno i da njen jedan dolazak kosta 20 eur. Ako hoces, hoces, ako neces, ne moras. Mislim nije ona losa, u komunikaciji, i hoce da ti ucini, meni je jednom nesto trebalo oko infuzije i resila mi je to, ali eto, samo mislim da to malo vise napadno radi. E sad, ako si se ti vec videla sa njom, verovatno ti je vec saopstila cenu :)

Nije mi nista rekla za bilo kakvu cenu ni sto se porodjaja ni sto se dolazaka tice, videcemo ima vremena :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prvo tvoj doktor koji ti je vodio trudnocu je trebao da ti kaze da treba da napomenes za visoku dioptriju,drugo koliki god sok bio nisi mala mogla si da predpostavis da je u merenju bebine tezine doslo do greske i da odreagujes kao svaka iole svesna osoba...a trece poznajem jako dobro svakog lekara i mogu samo da kazem da DR. LJiljana Avramovic moze da odreaguje tako samo ako je izrevoltirana napadom...nisi rekla na koji nacin je tvoj muz razgovarao sa njom...normalno joj sigurno nije prisao ja Ljilju poznajem kao velikog zajebanta malo jaceg na jeziku ali sa te strane...cetvrto sigurno ne bi dozvolila da se i jednoj trudnici porodilji ili bebi na njenom odeljenju desi nesto tako da mi ta tvoja prica o antibiotiku ne pije vodu...5 lekara te je gledalo to nije nestrucnost u ostalom ako ti se nije svidjalo mogla si u svakom trenutku da trazis otpust i odes u drugu bolnicu gde ce ti titrati naravno ako takva postoji...u ostalom svako ima svoje misljenje o osbama tako da i ti imas svoje...kao i ja a moje je ponavljam DR. IGOR PLJESA i DR. LJILJANA AVRAMOVIC su jako dobri lekari kao i dijagnosticari kao i DR.MADIC tako da moje misljenje nista ne moze da promeni i svakoj zeni nebitno bila ona trudnica ili ne toplo preporucujem... a ti sta da ti kazem sem hmmmmm...ti sledeci put idi u bolnicu de je dozvoljenoi napadati lekare i praviti kako sama kazes HAOS!!!! pozz ps: imas jako pametnu doktorku sto se tice Longacefa eserihija nije bakterija koju nebi mogla da resis nekim laksim antibiotikom i cajem od brusnice...a ne inekcijama koje se daju kad nastupi sepsa npr...ili kad organizam odbacuje neko strano telo posle operacije ...mogla bi jos da pisem ali bolje da cutim...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i da jos nesto radi tvoje neupucenosti MLADI PEROVIC NIJE SIN OD MATOROG PEROVICA SIN MATOROG PEROVICA NEMA VEZE SA MEDICINOM VEC SE BAVI MUZIKOM zove se Igor i ozenjen je sa jednom od sestara Kovac!!!!! TEK TOLIKO KAD PLJUJES DA ZNAS KOGA PLJUJES!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Auuu Sneniandjeo auuuu al nagrdi devojku .... u svakom slucaju ima u tvojoj prici istine.

Oni zaista su grubi prema nekima ali sa razlogom (bila sam prisutna jednoj takvoj sceni dok sam lezala i def. su sa razlogob posizeli) ali svi smo razliciti. Inace sam i ja pre nego sto sam se porodila u KBC Zemun, cula i ruznih prica ali to je iskreno sve vazilo pre nego sto je odeljene bilo renovirano i pre nego sto je Avramovicka postala nacelnik. E dolaskom nje na to mesto stvari se menjaju iz korena. Zena je bre cudo... Neznam kakav je strucnjak u svojoj oblasti tako da tu stranu necu da komentarisem.

E sad, posto sam imala iskustva da mladjim Perovicem, e za njega nemam ni "a" da kazem ruzno. Ako se ikada budem ponovo udavala neka me ozeni ;) Decko je FENOMENALAN. Dan pre nego sto sam se ja porodila, decko je porodio 6 zena (za jedan dan) i sve su bile odusevljene njime. Tako da Mama Jelena, mislim da ne treba da sumnjas u strucnost ginekoloskog tima u KBC Zemun, jednostavno uvek mogu stvari da se iskoplikuju i da krenu naopako. Samo je pitanje ko ce na koji nacin to da prihvati i na koji nacin da odreaguje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisam imala nameru da nagrdim nikog...ali price neupucenih smizli me dovode do ludila da nije bilo zalaganja te iste siroko ispljuvane DR.LJiljane Avramovic zemunsko porodiliste pre 14-15 godina ne bi bilo otvoreno ponovo kao ni sad renovirano...zena jako voli svoj posao i odana je svom pozivu...jako je dobro poznajem prvenstveno kao strucnjaka i velikog humanistu...i znam da nije jedna od onih koje ce da cute na prozivke i nedolicno ponasanje smizlinih muzeva..mama..tata...tetki...striceva u ostalom kao ni jedan lekar u ostalom kao ni mi sami...a sto se tice Perovica mladjahnog sa njim nisam imala nekog kontakta sem neobaveznog cavrljanja i zezanja kad bi bio dezuran tako da o tome nemogu da diskutujem mada ga znam jos iz doba kad je bio na specijalizaciji u bolnici tako da na osnovu toga ne mogu da donesem svoj zakljucak o njemu...dajem sebi za pravo da komentarisem samo lekare sa kojima sam usko povezana a to su DR.Igor Pjesa za mene cudo od coveka i DR.LJiljana Avramovic takodje zena zmaj...a moj savet za sve trudnice ili ne trudnice PEROVICA matorog zaobilazite u sirokom luku ne zato sto je alkos kao sto doticna rece vec zato sto sve radi rutinski i pocele su mu se posledjih godina desavati greske..kao npr. meni je rekao posle jednog spontanog citiram... TVOJA SVAKA TRUDNOCA CE SE ZAVRSITI NA ISTI NACIN KAO I PREDHODNA SPONTANIM POBACAJEM JER IMAS MALU MATERICU I PLOD NECE MOCI DA SE RAZVIJA...nasta sam ja jecajuci nazvala mog Igija i rekla mu sta je doticni rekao nasta se Igi samo hmmm blago nasmejao i evo mene u 37 nedelji trudnoce sa sve cescim kontrakcijama valjda ce uskoro malac da krene :rolleyes: a pored svih jako velikih problema koje sam imala da neduzim pricu do ovde sam dogurala zahvaljujuci DR. IGORU PLJESI i toj nasiroko ispljuvanoj DR.LJILJANI AVRAMOVIC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisam imala nameru da nagrdim nikog...ali price neupucenih smizli me dovode do ludila da nije bilo zalaganja te iste siroko ispljuvane DR.LJiljane Avramovic zemunsko porodiliste pre 14-15 godina ne bi bilo otvoreno ponovo kao ni sad renovirano...zena jako voli svoj posao i odana je svom pozivu...jako je dobro poznajem prvenstveno kao strucnjaka i velikog humanistu...i znam da nije jedna od onih koje ce da cute na prozivke i nedolicno ponasanje smizlinih muzeva..mama..tata...tetki...striceva u ostalom kao ni jedan lekar u ostalom kao ni mi sami...a sto se tice Perovica mladjahnog sa njim nisam imala nekog kontakta sem neobaveznog cavrljanja i zezanja kad bi bio dezuran tako da o tome nemogu da diskutujem mada ga znam jos iz doba kad je bio na specijalizaciji u bolnici tako da na osnovu toga ne mogu da donesem svoj zakljucak o njemu...dajem sebi za pravo da komentarisem samo lekare sa kojima sam usko povezana a to su DR.Igor Pjesa za mene cudo od coveka i DR.LJiljana Avramovic takodje zena zmaj...a moj savet za sve trudnice ili ne trudnice PEROVICA matorog zaobilazite u sirokom luku ne zato sto je alkos kao sto doticna rece vec zato sto sve radi rutinski i pocele su mu se posledjih godina desavati greske..kao npr. meni je rekao posle jednog spontanog citiram... TVOJA SVAKA TRUDNOCA CE SE ZAVRSITI NA ISTI NACIN KAO I PREDHODNA SPONTANIM POBACAJEM JER IMAS MALU MATERICU I PLOD NECE MOCI DA SE RAZVIJA...nasta sam ja jecajuci nazvala mog Igija i rekla mu sta je doticni rekao nasta se Igi samo hmmm blago nasmejao i evo mene u 37 nedelji trudnoce sa sve cescim kontrakcijama valjda ce uskoro malac da krene :rolleyes: a pored svih jako velikih problema koje sam imala da neduzim pricu do ovde sam dogurala zahvaljujuci DR. IGORU PLJESI i toj nasiroko ispljuvanoj DR.LJILJANI AVRAMOVIC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

NE ZNAM SAMO ŠTO STE SE VI OSETILI PROZVANIM. JA SAM SAMO NAPISALA SVOJE ISKUSTVO ŠTO NIJE ZABRANJENO. JA SAM IMALA LOŠE ISKUSTVO NE SAMO SA GINEKOLOGIJOM VEĆ I SA NEKIM DRUGIM ODELJENJIMA U ZEMUNSKOJ BOLNICI TAKO DA ZA CELOKUPAN KBC ZEMUN JA IMAM LOŠE MIŠLJENJE.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nisam se osetila prozvanom ali pljuvati tako po nekome je u najmanju ruku ruzno...a ti ako si imala i predhodno losa iskustva sa KBC Zemun pa pobogu zasto si se poradjala tu...u Beogradu bolnica koliko hoces ali dobro...ne zelim da se nastavljam...!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ako mogu ja nesto da kazem :) Mene su u prvoj trudnoci lekari KBC Zemun spasili i mene i bebu, a moglo je da se desi najgore zahvaljujuci "lekarima" u Narodnom frontu (ovo lekari namerno je pod navodnicima).

Ne zelim da stajem ni na ciju stranu u ovoj prici, ali samo da kazem, da su lekari, koje ste ovde spomenuli, po meni, vrhunski i zaista ne mogu da verujem da je neko nezadovoljan njima. Konkretno i dr Pljesa i dr Avramovic su meni bili odlicni, ali i ostali, zaista ja ne mogu da se pozalim.

I slazem se sa snenim andjelom, da ako nisi bila zadovoljna Zemunskom bolnicom, nisi trebala tamo ici. Kao sto sam i ja znala da u Narodnog fronta nikada vise necu otici, i onda nemas problema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.