Genitalni herpes

odgovora

Objavljeno

Zdravo svima!

Nadam se da ce se neko ukljuciti i odgoovoriti mi.Jako sam zabrinuta,juce sam bila na pregledu i dr mi je rekla da imam kondilome! U 11. sam nedelji trudnoce,uradila je Papa i rekla da cemo videti sta sa njima kad stignu rezultati ali ja sam bas uplasena.Gde i kako da ih skinem? Kaže da ih imam samo spolja sto je dobro ali iskreno želela bih sto pre da se toga resim i da ne brinem...

Javite se ako neko ima iskustva,posto sam iskreno i ja bila iznenadjena kad sam saznala da se cesto javljaju kod trudnica zbog pada imuniteta. Neki dr savetuju uklanjanje pre porodjaja a neki ne...

Hvala unapred!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo svima!

Nadam se da ce se neko ukljuciti i odgoovoriti mi.Jako sam zabrinuta,juce sam bila na pregledu i dr mi je rekla da imam kondilome! U 11. sam nedelji trudnoce,uradila je Papa i rekla da cemo videti sta sa njima kad stignu rezultati ali ja sam bas uplasena.Gde i kako da ih skinem? Kaže da ih imam samo spolja sto je dobro ali iskreno želela bih sto pre da se toga resim i da ne brinem...

Javite se ako neko ima iskustva,posto sam iskreno i ja bila iznenadjena kad sam saznala da se cesto javljaju kod trudnica zbog pada imuniteta. Neki dr savetuju uklanjanje pre porodjaja a neki ne...

Hvala unapred!

http://www.bebac.com/forum/index.php?showt...mp;hl=kondilomi

evo ti tema tome ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sicily,imas temu hpv i kondilomi,pa ces mozda tu naci i iskustvo trudnica,a mozda se i javi neko da ti objasni ko je imao iskustva!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

HVala puno!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.