odgovora

Objavljeno

Nije ti se ucinilo, jesam.. :lol: i jos u novembru, jos nemam ni napunjenih 18.. :P

A ja tek u decembru !! Pa sto se ne javis bre !! Jupiiii !! Nisam jedina !!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nije ti se ucinilo, jesam.. :lol: i jos u novembru, jos nemam ni napunjenih 18.. :P

Eeeee maloletnica nasa... :P Ti si bas mlada mama ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja jos ne mogu da poverujem da je Tamara 92. :blink: Mislila sam da je malo starija...

Uvek tako i bude ,meni dok sam imala 15 niko nije dao toliko ( i manje kad sam imala) ,svi mi dali preko 20 !!! A Tamari ne bi dala 18 , 22 bi joj dala !! A ona cuti ! Nece da se javi da ima neko kao ja tj .moje god !! ) Tamarice pricaj ,kako sta gde ko i koliko ?? Mislim na tvoju pricu ?? Ukratko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nemoj nego zaskoci dragog i ne pustaj.. :P

ja bih, al kad mis e hoce on je na poslu! a daaaleko bre radi, dok on doskoci, ja odskocila!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja bih, al kad mis e hoce on je na poslu! a daaaleko bre radi, dok on doskoci, ja odskocila!

hahahahaha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hahaha 2 maloletnice !! Jedna za drugom,ti u novembru punmoletnaa ja u decembru !! Jedina razlika sto ja rodila u 15 a TI CES SA 18,ipak super sto nisam jedina maloletnica ovde,mm ima se obraduje kad cuje !! :lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hahaha 2 maloletnice !! Jedna za drugom,ti u novembru punmoletnaa ja u decembru !! Jedina razlika sto ja rodila u 15 a TI CES SA 18,ipak super sto nisam jedina maloletnica ovde,mm ima se obraduje kad cuje !! :lol::lol:

cuti bre jos ce neko da ti prijavi muza :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

cuti bre jos ce neko da ti prijavi muza :lol:

hahahhahaha !! Ne bi bio prvi !!!Prosli smo mi i panduraciju i sve !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uvek tako i bude ,meni dok sam imala 15 niko nije dao toliko ( i manje kad sam imala) ,svi mi dali preko 20 !!! A Tamari ne bi dala 18 , 22 bi joj dala !! A ona cuti ! Nece da se javi da ima neko kao ja tj .moje god !! ) Tamarice pricaj ,kako sta gde ko i koliko ?? Mislim na tvoju pricu ?? Ukratko

Pa nije, nisam ni ja znala da smo generacija :P hm, moj prica.. Poceli smo vezu kada sam ja bila 2.srednje, cisto iz zezanja, nista ozbiljno nismo planirali.. U samom startu smo provodili dosta vremena zajedno i uzasno se zblizili. Moj covek je bukvalno moja druga polovina, isti ja.. Impulsivan, pravican, maza, prelazi preko stvari ali ne zaboravlja itd.. I onda on ode u vojsku. Mislim da mi je to bio najgori period u zivotu. I gde god da su ga premestali ja sam isla, samo sam za to skupljala pare i za telefon.. :D pricali smo po terminima kad je on na strazi, npr.ja sam navijala alarm da me budi u 02:00h da bi pricali jer posle nema do 10h npr.i da bi njemu skratila vreme.. Uzasno mi je nedostajao.. :( ali prodje i vojska i mi smo se tu jos vise zblizili, ja sam npr.subotom, nedeljom spavala kod njega.. On je radio, ja isla u skolu i tako.. I desi nam se da ja ostanem trudna i sada zaivimo zajedno ali jos se nismo vencali.. Resili smo da se uzmemo jos dok je on bio u vojsci ali tek kada ja zavrsim 4. koju cu sada morati vanredno da upisem.. :P a ti, koja je tvoja prica? Nije vazno, sta god da se dogodilo, sad imas svoja 2 andjela i bas te briga.. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eeeee maloletnica nasa... :P Ti si bas mlada mama ;)

Slatke male maloletnice, hihi.. :D :D :D mlada, sta ces, takvi su zivotni putevi.. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

http://www.bebac.com/forum/index.php?showtopic=833&st=0

Evo nase price, da ne pricam dva puta ! A kako su tvoji reagovali mislim nemas ni 18.. Dobro uskoro punis.. Kod mene je bilo malo zajebano ! Ej ,pa mi smo izasli na menjam zenu ! Ja se sad setila ! Ne znam dal neko gleda to ?`??

pa u pocetku je bio haos, aaaaaaa mlada si tralalala ali sada je sve ok jer je vazno samo da nam bebac bude dobro, sad imamo podrsku i mojih i njegovih.. Mogli bi mi i bez nje ali nam znaci. Nisam gledala, je l ima negde snimak?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Slatke male maloletnice, hihi.. :D:D:D mlada, sta ces, takvi su zivotni putevi.. :P

Sta vas briga,vi znate sta zelite i nosite svoje godine ponosno.Ako ste maloletne niste zatupljene i glupe. broj 18 ne znaci puno ja sam u 15 godina bila zrelija od mojih vrsnjaka i vecine starijih

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sta vas briga,vi znate sta zelite i nosite svoje godine ponosno.Ako ste maloletne niste zatupljene i glupe. broj 18 ne znaci puno ja sam u 15 godina bila zrelija od mojih vrsnjaka i vecine starijih

Takodje !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Roditelji se bune ali na kraju sve ispadne kako treba,samo im treba vremena ;) .Moji su meni isto rekli da sam mogla da sacekam svadbu i da me gazda na poslu prijavi,jesu u pravu mozda bi po mene bilo bolje ali sam odlucila da imam bebu i nisam se pokajala sto sam "pozurila".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sta vas briga,vi znate sta zelite i nosite svoje godine ponosno.Ako ste maloletne niste zatupljene i glupe. broj 18 ne znaci puno ja sam u 15 godina bila zrelija od mojih vrsnjaka i vecine starijih

PA nzm, godine postoje i ne mozemo pobeci od njih koliko god da smo zreli.. Ali zivot te stavi u neku situaciju i beo ti zreo ili ne moraas da je izneses. Najlakse je pobeci od problema ali treba se usuditi i pogledati ga u oci. Za mene je ova beba dar sa neba meni i mom muzu, nadam se da ce nas jos vise zbliziti i znam da cemo oboje dati sve od sebe da budemo dobri roditelji. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Roditelji se bune ali na kraju sve ispadne kako treba,samo im treba vremena ;) .Moji su meni isto rekli da sam mogla da sacekam svadbu i da me gazda na poslu prijavi,jesu u pravu mozda bi po mene bilo bolje ali sam odlucila da imam bebu i nisam se pokajala sto sam "pozurila".

ma njima uvek''e mogla si jos ovo jos ono'' E pa nisam ali ako zelim to ovo ili ono ostvaricu ga sad ili posle.. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pa u pocetku je bio haos, aaaaaaa mlada si tralalala ali sada je sve ok jer je vazno samo da nam bebac bude dobro, sad imamo podrsku i mojih i njegovih.. Mogli bi mi i bez nje ali nam znaci. Nisam gledala, je l ima negde snimak?

Nema nigde ! :( A bas su pricali o tome moja keva i moj svekar kako smo ja i mm pravili probleme,a tad sam bila trudna sa drugim ,..dok se snimala emisija

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

PA nzm, godine postoje i ne mozemo pobeci od njih koliko god da smo zreli.. Ali zivot te stavi u neku situaciju i beo ti zreo ili ne moraas da je izneses. Najlakse je pobeci od problema ali treba se usuditi i pogledati ga u oci. Za mene je ova beba dar sa neba meni i mom muzu, nadam se da ce nas jos vise zbliziti i znam da cemo oboje dati sve od sebe da budemo dobri roditelji. ;)

Covek kada bi cekao da sazri ne bi nista u zivotu radio vec bi samo cekao pravo vreme.Smisao zivota i jeste u tome da se snadjes gde te baci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nema nigde ! :( A bas su pricali o tome moja keva i moj svekar kako smo ja i mm pravili probleme,a tad sam bila trudna sa drugim ,..dok se snimala emisija

Bas su vas lepo nahvalili.. :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Medo u pravu si, od nekih stvari jednostavno ne treba bezati. Ja se vodim parolom''Ko zna za sta je to dobro'' i mislim da nam neko gore uredjuje put.. Mi mozemo malo da vrdamo tamo ili vamo ali ne puno. To je neko moje misljenje. A uciniti groznu stvar kao sto je abortus(a imas uslove i srecnu porodicu za odgajanje bebe)samo zato sto imam 18 god i sto nisam redovno zavrsila tu 4.godinu nikada mi nije palo na pamet.. Razumem razne situacije u kojima zena mora da abortira ali kada bi mi neko ispricao pricu kao sto je moja i rekao da je abortirao taj bi skroz pao u mojim ocima.. Napunicu ja i 18 i 19 i 20..i potrudicu se da do juna sl.god.odnosno sa mojom generacijom zavrsim tu 4., a da sam abortirala mislim da bih nosila uzasan teret na srcu ceo zivot.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Medo u pravu si, od nekih stvari jednostavno ne treba bezati. Ja se vodim parolom''Ko zna za sta je to dobro'' i mislim da nam neko gore uredjuje put.. Mi mozemo malo da vrdamo tamo ili vamo ali ne puno. To je neko moje misljenje. A uciniti groznu stvar kao sto je abortus(a imas uslove i srecnu porodicu za odgajanje bebe)samo zato sto imam 18 god i sto nisam redovno zavrsila tu 4.godinu nikada mi nije palo na pamet.. Razumem razne situacije u kojima zena mora da abortira ali kada bi mi neko ispricao pricu kao sto je moja i rekao da je abortirao taj bi skroz pao u mojim ocima.. Napunicu ja i 18 i 19 i 20..i potrudicu se da do juna sl.god.odnosno sa mojom generacijom zavrsim tu 4., a da sam abortirala mislim da bih nosila uzasan teret na srcu ceo zivot.

Ja sam abortirala jednom,ali moji me naterali ma svasta je bilo,tad nisam imala ni 14...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam abortirala jednom,ali moji me naterali ma svasta je bilo,tad nisam imala ni 14...

Ti si imala bas komplikovan zivot.. :unsure: ali vazno je da si uspela da izguras sve.. I tvoja deca ce imati mladu mamu ;) jeste rano i tebi bilo sa 15 i meni ce sa 18 ali mislim da treba biti jaka licnost i odluciti se za tako nesto.. Tako da od mene imas samo reci podrske.. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Medo u pravu si, od nekih stvari jednostavno ne treba bezati. Ja se vodim parolom''Ko zna za sta je to dobro'' i mislim da nam neko gore uredjuje put.. Mi mozemo malo da vrdamo tamo ili vamo ali ne puno. To je neko moje misljenje. A uciniti groznu stvar kao sto je abortus(a imas uslove i srecnu porodicu za odgajanje bebe)samo zato sto imam 18 god i sto nisam redovno zavrsila tu 4.godinu nikada mi nije palo na pamet.. Razumem razne situacije u kojima zena mora da abortira ali kada bi mi neko ispricao pricu kao sto je moja i rekao da je abortirao taj bi skroz pao u mojim ocima.. Napunicu ja i 18 i 19 i 20..i potrudicu se da do juna sl.god.odnosno sa mojom generacijom zavrsim tu 4., a da sam abortirala mislim da bih nosila uzasan teret na srcu ceo zivot.

Procice godine,zavrsices sto ti je ostalo od skole.Ali ostaje ti najlepse od svega a to je zivot koji raste pored tebe.Rodila sada ili nakon godinu dana to ti nista ne menja.Gledam stvari drugacije,svi pricaju zavrsi faks...bla bla a savrseno znam da nema sansi da se zaposlim u struci.Ovo sto ja radim je cista sreca.Nisam zelela da ostavim coveka kog volim zbog svojih ambicija.

Licna sreca je najbitnija!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Procice godine,zavrsices sto ti je ostalo od skole.Ali ostaje ti najlepse od svega a to je zivot koji raste pored tebe.Rodila sada ili nakon godinu dana to ti nista ne menja.Gledam stvari drugacije,svi pricaju zavrsi faks...bla bla a savrseno znam da nema sansi da se zaposlim u struci.Ovo sto ja radim je cista sreca.Nisam zelela da ostavim coveka kog volim zbog svojih ambicija.

Licna sreca je najbitnija!!!

Ma ja se uopste ne opterecujem svim ovim gore navedenim.. Zelim da ovu trudnocu sto bolje iznesem, a posle da budem super mama, hehe :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.