odgovora

Objavljeno

IMAMO MALI PROBLEM SA ZVAKANJEM.BEBA MI IMA GODINU DANA,11 ZUBICA,12 IZLAZI,SADA VEC MOZE SKORO SVE,AKO NE I SVE,DA JEDE,ALI NECE DA ZVACE.JUCE SAM JOJ DALA KAJGANU PRVI PUT,NEMA SANSE DA BUDE U USTIMA,SVE KAZIPRSTOM VADI DEO PO DEO.UVECE JOJ DALA TRUNKICU PICE,MISLECI TO JE UKUSNO,ZVAKACE,IZBACILA JE I NJU ODMAH.KADA SU VASA DECA POCELA DA ZVACU,KAKO DA JE NAUCIM??????????

Moj sestric je odmah poceo. On zapravo nije hteo da proguta nista od crsce hrane (cokolade ili sl.) dok je ne sazvace. Neznam kako bi mogla da je naucis, osim da pokusas da joj das nesto da jede, pa uzmes i ti i da sednes ispred nje i se igrate, da je teras da te imitira. Tako bih ja pokusala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

IMAMO MALI PROBLEM SA ZVAKANJEM.BEBA MI IMA GODINU DANA,11 ZUBICA,12 IZLAZI,SADA VEC MOZE SKORO SVE,AKO NE I SVE,DA JEDE,ALI NECE DA ZVACE.JUCE SAM JOJ DALA KAJGANU PRVI PUT,NEMA SANSE DA BUDE U USTIMA,SVE KAZIPRSTOM VADI DEO PO DEO.UVECE JOJ DALA TRUNKICU PICE,MISLECI TO JE UKUSNO,ZVAKACE,IZBACILA JE I NJU ODMAH.KADA SU VASA DECA POCELA DA ZVACU,KAKO DA JE NAUCIM??????????

Mozda je rano, ali sta mislis da probas sa necim slatkim? Euroblok ona cokolada, plazma ili slicno?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mozda je rano, ali sta mislis da probas sa necim slatkim? Euroblok ona cokolada, plazma ili slicno?

JEDE PLAZMU,ALI MALO JEDE,MALO JE GNJECI U RUKAMA,JEDE I SMOKI,ALI I SA NJIM JE ISTO.NEMAM POJMA STA DA RADIM VISE.NAUCI CE VALJDA,SVI ZVACEMO,ALI SADA JE MNOGO TESKO,JEDEMO ISTO STO I PRE PAR MESECI,NE MOZEMO NISTA NOVO UVESTI.HVALA!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mozete pisati sta god zelite.. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mozete pisati sta god zelite.. :D

Ooooo pa gde si ti :D:D:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ooooo pa gde si ti :D:D:D

aaa, zenska.. nismo se dugo videle :P e sve zaboravim da te pitam.. je l pravis bas ono vencanje sa vecanicom i tako to ili..?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

aaa, zenska.. nismo se dugo videle :P e sve zaboravim da te pitam.. je l pravis bas ono vencanje sa vecanicom i tako to ili..?

Sijem haljinu,pravo vencanje sa svim sto ide,obicaji ali ne nesto preterano,crkva,opstina....sala :) Ne znam kako da ubacim sliku da vidis kako ce izgledati haljina??? <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sijem haljinu,pravo vencanje sa svim sto ide,obicaji ali ne nesto preterano,crkva,opstina....sala :) Ne znam kako da ubacim sliku da vidis kako ce izgledati haljina??? <_<

imas ispod ovog prozorceta pise prilozi-odaberi fajl(pa kliknes na chose da izaberes)i onda ovo zeleno POSTAVI, pokusaj tako.. mi pravimo samo neki ruckic za 50-60 ljudi i vencacemo se u opstini(u crkvi cemo kasnije)jer smo hteli da nam srede sprat.. taj ruckic pravimo kad njega, pola moji, pola njegovi.. a ja sam oduvek mastala o vencanici.. :( :( :( a sad cu videti neku belu halinu da nadjem.. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sijem haljinu,pravo vencanje sa svim sto ide,obicaji ali ne nesto preterano,crkva,opstina....sala :) Ne znam kako da ubacim sliku da vidis kako ce izgledati haljina??? <_<

cekamo sliku!! OBOZAVAM DA GLEDAM VENCANICE :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ovo smo moj dragi i ja.. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ne moze tako :( :( :( :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ne moze tako :(:(:(:(

EEEEEE nasmejala si me :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

EEEEEE nasmejala si me :P

cek', cek'.. pa stavila sam tu kako sam ti objasnila nasu sliku ali prc, zeznula sam se..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

cek', cek'.. pa stavila sam tu kako sam ti objasnila nasu sliku ali prc, zeznula sam se..

I ja sam tako ali je ne prikazuje mozda im je velika rezolucija pa nece zato <_<

Mozda nam neko pomogne..... :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja sam tako ali je ne prikazuje mozda im je velika rezolucija pa nece zato <_<

Mozda nam neko pomogne..... :unsure:

pa moze biti da je to..i ovaj sat me nervira, jedva namestih da bude normalan..ide 1h unazad.. :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pa moze biti da je to..i ovaj sat me nervira, jedva namestih da bude normalan..ide 1h unazad.. :angry:

Mene nervira ovaj gore sto pokazuje dan i vreme,cudi me da je tako postavljeno,ali njega ne mozemo mi menjati :( ...

Jos malo pa cu kucici,e sa tobom mi bas proleti vreme :) Smorila bih se sama,ovako pricamo "Sve i svasta" :D:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

[/codebox]

nadam se da ce uspeti.. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

odes na ovaj sajt

http://www.slikomat.com/

tu stavis sliku i stisnes NALOZI i cekas da on ubaci

i onda kopiras tu 1.adresu(pise koda za forume phpbb) i kopiras je ove sa strane gde pise codebox.. uspela sam :lol: ako nemas vremena sada mozes i sutra.. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Slatki ste ali stvarno :D Sutra da mi kazes kako ti je uspelo. Ljubimo vas dvoje ja i moj bebolino,cmok!!! Astal da blista (asta la vista) haaahhaaaa B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Napisala sam ti pa sutra ujutru kad ustanem ocekujem slike haljine.. ;) cujemo se ujutu, ljubimo vas i budite dobri.. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

[/codebox]

Valjda ce uspeti... :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uspela sam :P . Evo kako ce mi izgledati haljina,samo sto nece biti ovoliko duga...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

[/codebox]

Ovo smo moj dragi i ja :D:D:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

[/codebox]

A ovako izgleda pozadi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

[/codebox]

Ovo smo moj dragi i ja :D:D:D

Bas si slatka i mnoooogooooo zgodna !!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.