odgovora

Objavljeno

Žene, ako ima ko da je imao ovakav problem, bila bih zahvalna na svakom savetu. Naime, već nekih 6-7 dana imam bolove na dnu stomaka i u leđima. Prvo su bili blagi pa sam mislila da je to zbog ovulacije, ali evo juče i danas su se pojačali i intenzivniji su na leđnoj strani, a imala sam oba dana u jednom kratkom intervalu i blago povišenu temperaturu, oko 37 stepeni. Čitala sam na netu da to mogu biti simptomi i uplae jajnika i mokraćnih kanala, iako druge simptome tipa peckanja i žarenja pri mokrenju nemam. Malo me uplašilo to što pišu da se to ako se ne reaguje odmah može proširiti na bubrege, a meni to kao što rekoh traje već par dana. Kad muž dođe s posla otići ću doktoru, samo me zanima ima li neko sa ovakvim iskustvom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala ti, nadam se samo da se neće ništa iskomplikovati. Nisam nikad imala problema s tim, pa me malo strah. Umotala sam se dobro, nalivam se čajevima i vodom pa ćemo videti :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uzmi palisep,on je na biljnoj bazi pa dok ne odes kod doktora da ti malo pomogne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislim da moj Marko ima kurije oko :( I to na palcu desne ruke ! odgore na prvom zglobu do sake :(

Ima to vec skoro mesec dana ,tvrdo je ,ima tu neku tacku u sredini koja je zuckasta a okolo je crvena koza i otecena malo , nije mu bolno sto me cudi jer kurije oko koliko ja znam boli ,ne znam sta bi drugo moglo biti ?! Odkud mu to uopste mi nije jasno :( Sutra idemo kod dr da vidimo sta je i sta cemo sa tim :/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa ne znam , ja sam zato i cekala ovoliko da ne idem kod lekara za glupost ali ovo se ne povlaci uopste ... Kontam da je trn da bi se gnojilo i da bi bolelo ... ne znam ni ja sama , svakakve gluposti su mi padale na pamet tako da je kurije oko med i mleko sta ja sve nisam pomislila :P Ne kaze se dzabe : Ne dao ti Bog sto ti majka pomisli ! :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sanja mani se dijagnoza molim te..mislim cuj ko ti kaze :D :D A znas sta sam ja utripovala bila bas juce :D Tari su vadili krv za alergo test ponovo, i uzasno je bilo mislila sam da ce puci igla prvi put iz vene, rukica joj je jos uvek plava i blago natecena, ja davim mm da je vodimo kod dr jer se mozda zalomio vrh igle, mislimmmmm eto ko ti kaze..

Ne kaze se dzabe : Ne dao ti Bog sto ti majka pomisli ! :P

Citiracu sama sebe ! :D Mozak majke treba posebna ispitivanja da prodje ! Prijavljujem se kao zamorce ! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Milice,ti si šou.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke/žene, hitno mi je potrebna preporuka za patronažnu sestru u Beogradu. Molim vas ako imate nekog dobrog i pouzdanog, pošaljite mi pp ili napišite ovde.

Puno hvala.

Baš je hitno! Potrebna je za popodne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Na žalost ne mogu ti pomoći, nadam se da će se neko brzo javiti. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nemam ni ja iz BGD-a... Ne na raspolaganju danas popodne :( Obe su u selu na odmoru....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala vam u svakom slučaju.

Nadam se da će se neko javiti. :mellow:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Phoenix, jel si nasla? Znam da je YelenaC imala super patronaznu sestru, pitaj nju za broj.

Moja je u penziji...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E Yela mi je i javila br. Hvala joj. I dogovorila se drugarica sa tom patronažnom. Nenadano danas izlazi ranije iz porodilišta, a grudi su joj sad već pune i potrebna joj je odma danas pomoć, pa je zato tako ispalo malo na frku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E Yela mi je i javila br. Hvala joj. I dogovorila se drugarica sa tom patronažnom. Nenadano danas izlazi ranije iz porodilišta, a grudi su joj sad već pune i potrebna joj je odma danas pomoć, pa je zato tako ispalo malo na frku.

Odlično :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nije SOS, ali ne znam gdje da postavim pitanje. Vec neko vrijeme osjetim povremeno bol ispod pazuha, tj. na pocetku grudi. Bas ga objasnih :) Opipavala sam, ali nista ne osjecam. A iako sam prestala da dojim prije pola godine, i sad kad malo stisnem, ima mlijeka. Moze li biti da je od toga?

Ubedacila me Andjelina Dzoli :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dva meseca nakon prestanka dojenja preporučuje se pregled grudi tj UZ ne znam da li si ga radila? U svakom slučaju ovo može da ti bude posledica jače prehlade, upale i sl. Ali svakako ti preporučujem da uradiš UZ ako ga nisi radila posle prestanka dojenja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nije SOS, ali ne znam gdje da postavim pitanje. Vec neko vrijeme osjetim povremeno bol ispod pazuha, tj. na pocetku grudi. Bas ga objasnih :) Opipavala sam, ali nista ne osjecam. A iako sam prestala da dojim prije pola godine, i sad kad malo stisnem, ima mlijeka. Moze li biti da je od toga?

Ubedacila me Andjelina Dzoli :)

Mali Idjosu,slazem se sa Anom da je to mozda neka upala ili tome slicno..Ako te bude bolelo i dalje idi kod lekara i uradi UZ.Sto je sigurno,sigurno je..Ja sam,ne znam koliko si i da li si citala temu''Cvoric na dojci''.to sam ja opipala(i ako dojim,uplasila sam se da nije ko zna sta)i naravno otisla pravac doktorki..Pa sam bila i kod onkologa,ispregledala mi je obe dojke,i kaze da je moguce da je neka cista,i da nije strasno..Zakazala sam UZ,za svaki slucaj..

Pa ti savetujem ako te bude bolelo i dalje da odes i ti.. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisam znala za UZ. Zakazujem ga sjutra. Malo me plasi, moja baba je imala kancer.

Ljubac, dame, hvala!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i ja osetim taj bol, bas evo pre neki dan..nisam prestala da dojim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja to osecam mnogo dugo, godinama. Povremeno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisam znala za UZ. Zakazujem ga sjutra. Malo me plasi, moja baba je imala kancer.

Ljubac, dame, hvala!

Iđoš nemoj se sikirati i nervirati, budi sigurna da to što te sada "seca" je obična upala nerava ali sam ti svakako napomenula UZ jer to ni ja nisam znala a kažu da je jedan od najbitnijih kako bi se utvrdilo da li se sve "vratilo" u normalu. Nije mi jasno zašto to ginekolozi ne pominju?! Meni bar nisu.
Kristina86 i Mali Idjos volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li imate preporuku kod kog lekara ici zbog migrene? Privatno?

Onaj centar za migrene u gradskoj bolnici vise ne radi, prosle godine sam 2 meseca pokusavala da zakazem a zatim je i zatvoren tako da sam odustala od ganjanja po drzavnim bolnicama a opet privatni, takodje sam se uverila, salju na 1300pregleda samo pare da uzmu.

Nisam pametna gde ici.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cure, imam bolove koje ne umem da opisem! Od danas popodne osecam pretezno s desne strane trupa.. Ispod rebara nekako, kao da je tu epicentar bola... Ili nije.. Kao izudarana iznutra. Bol navise ide do vrata. Popila sam Brufen i sad manje boli. Sta bi to moglo biti? Bas se svakako tripujem. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prvo, nemoj se tripovati. U stvari-u vezi čega se tripujes, šta te najviše plaši?

Ovako, kako opisujes, bol ispod DRL koji ide ka desnoj plecki, je školski žučka. Al ne mora da znači. 

A ja zaista mrzim da nagadjam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tripujem najgore! :D

Sve se nadam da je od nezgodnog polozaja pri dojenju. Skroz do vilice zaboli, i bol je povezan s pokretima, s polozajem u kom sam. Hvala, Kate. Sutra kod dr ako se nastavi. :*

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.