odgovora

Objavljeno

Tigi... :(

Jesi li dobila neki antibiotik?

Nisam,draga,kaze dr,da sacekamo malo,ako ne bude prolazio bol i otok,onda ce mi ukljuciti!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisam,draga,kaze dr,da sacekamo malo,ako ne bude prolazio bol i otok,onda ce mi ukljuciti!

Ja bih mozda uzela ab odmah, ali dr zna bolje. znam da od zuba to moze da se desi,zato neki ljudi imaju oziljke ispod brade, jer mora taj gnoj odmah da se izbaci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja bih mozda uzela ab odmah, ali dr zna bolje. znam da od zuba to moze da se desi,zato neki ljudi imaju oziljke ispod brade, jer mora taj gnoj odmah da se izbaci.

Da,znas da se i ja dvoumim,evo trazim po netu...osjecam se malaksalo,iscrpljeno!A sto se tice stomatologa,juce sam bila,zubi su ok,svi zdravi,posrijedi je nesto drugo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da,znas da se i ja dvoumim,evo trazim po netu...osjecam se malaksalo,iscrpljeno!A sto se tice stomatologa,juce sam bila,zubi su ok,svi zdravi,posrijedi je nesto drugo!

Nadam se da će žlezda da prođe bez operacije, a šta je drugo? :unsure:

Ne razumem... Grlim jako i ljubac za malog drugara.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drustvo,kao sto vam je Filipa rekla imam upalu limfnog cvora...Dr se nada da ce se sanirati,da ne radi mi hirurskim putem,najbitnije od svega je sto je izvod te limfe pojavio se na bradi u vidu gnojanice,tako da je olaksavajuce,da nije se nigdje pojavilo morala bih odmah pod noz.Sacekacemo koji dan,pa cemo vidjeti!

Joj Tigi nadam se da ce se to smiriti za par dana i da ce biti ok!

Secer kako si ti sad? Jel ima kakvih promena?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tigi, drži se bar onog Aninog saveta - ispiraj žalfijom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nadam se da će žlezda da prođe bez operacije, a šta je drugo? :unsure:

Ne razumem... Grlim jako i ljubac za malog drugara.

I ja se nadam...drugo moze biti maligno...

Joj Tigi nadam se da ce se to smiriti za par dana i da ce biti ok!

Secer kako si ti sad? Jel ima kakvih promena?

Hvala draga!

Tigi, drži se bar onog Aninog saveta - ispiraj žalfijom.

Ispiram,vjerujem da ce se to smiriti,ne razmisljam o tome!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma ovo je extra dr, nego nismo snimali nista. Vec samo slusanje gde nisam imala nista.

E a posto je mene sinoc i jutros svuda probadalo, ne samo pluca, vec ceo taj deo napred, ja mislim da je ovo mene spicila zesca promaja. Posto u kuhinji otvorim prozor koji bije bas u mene dok npr perem sudove ili slicno. Moguce da je to, mada videcu kako ce se odvijati.

Mene je znalo tako da probada neko vreme u grudima, pa se na kraju ispostavilo kako mi je bio ukljesten zivac na kicmi. Bol se lako prenosi. A zivac, znas i sama hoce da se 'upali' od vruce-hladno. Nisi se ukocila, ali si bila blizu da se ukoicis ustvari. ;)

Tigi, moja mama je imala takvu upalu sa tvz. izlazom gnojnice. Samo se povuklo. Njoj su tada rekli da se takve infekcije desavaju od nedovoljne higijene.

Meni se cesto grlo upali, pa sam pitala Perinu dr. zasto kad ranije ne znam da sam imala upale grla. Ona kaze da je to zato sto mi moje dete trpa svasta u usta njegovim rucicama koje se motaju svuda. On je imun na masu prljavstine sa poda, cak i spolja, a mi smo taj imunitet izgubili vremenom vodeci racuna o higijeni. ;) Prema tome, pre mislim da si zakacila neku stroku :lol: pa se odrazilo bas tu nego da je nsto gore od toga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mene je znalo tako da probada neko vreme u grudima, pa se na kraju ispostavilo kako mi je bio ukljesten zivac na kicmi. Bol se lako prenosi. A zivac, znas i sama hoce da se 'upali' od vruce-hladno. Nisi se ukocila, ali si bila blizu da se ukoicis ustvari. ;)

Tigi, moja mama je imala takvu upalu sa tvz. izlazom gnojnice. Samo se povuklo. Njoj su tada rekli da se takve infekcije desavaju od nedovoljne higijene.

Meni se cesto grlo upali, pa sam pitala Perinu dr. zasto kad ranije ne znam da sam imala upale grla. Ona kaze da je to zato sto mi moje dete trpa svasta u usta njegovim rucicama koje se motaju svuda. On je imun na masu prljavstine sa poda, cak i spolja, a mi smo taj imunitet izgubili vremenom vodeci racuna o higijeni. ;) Prema tome, pre mislim da si zakacila neku stroku :lol: pa se odrazilo bas tu nego da je nsto gore od toga.

Moguce...bitno je da ima izvod gnojnice,tako da se ne plasim...Bolno jeste,ali podnosim...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mene je znalo tako da probada neko vreme u grudima, pa se na kraju ispostavilo kako mi je bio ukljesten zivac na kicmi. Bol se lako prenosi. A zivac, znas i sama hoce da se 'upali' od vruce-hladno. Nisi se ukocila, ali si bila blizu da se ukoicis ustvari. ;)

Joj draga jeste, izgleda da je mene zestoko spicila promaja, posto me proada sve. Sad su pocela i ledja i ispod miske da me boli. To ispod miske bas napipam i nerv je , nije nikakva zledza.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Najbolje bi ti bilo da popijes Diklofen ili sta vec ima tamo od takvih lekova. Tako ces da vidis da li ti se samnjilo to probadanje. Ako jeste onda je definitivno nerv.

Preporucujem ti toplu kupku sa lavandinim uljem i morskom solju ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Najbolje bi ti bilo da popijes Diklofen ili sta vec ima tamo od takvih lekova. Tako ces da vidis da li ti se samnjilo to probadanje. Ako jeste onda je definitivno nerv.

Preporucujem ti toplu kupku sa lavandinim uljem i morskom solju ;)

E vazi, ja se mazem sa eukaliptusom, i bas mi pomaze. Ali svako jutro mi se bol negde drugde reflektuje, cini mi se.Nije to nista ne izdrzivo ali osecam ga.

Ja verujem da je mene spicila promaja, iako da sad sam tvrdila da promaja ne postoji. Ali sve mi nekako tako deluje, sta znam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj, ljudi, cuvajte se promaja! Od kad je mene spicila - da tako kazem, ona pareza, cuvam se promaje ko djavo krsta. Ti si seceru sigurno neki zivac iziritirala, promajom ili kako vec, pa on kako se hladi tako te boli i na drugim mestima. Uglavnom je epicentar bola oko 15 sm od mesta gde ti osecas da te boli - to sigurno znaju oni sto se bave fizioterapijom i masazama. Ali, zbog muke koja se meni desila ja bih to gledala sa pozitivne strane, mozda je i bolje da boli kad vec mora, tako ga osecas da je jos tu, sto znaci da mrda :) )

E vala bas to. Iskreno ja sam prvo osecala pluca i pocela sam da kasljem, ali svakog dana mi je bol picio negde drugde.Pa sam onda mislila da je srce. Ma mislim show program. U apoteci cu mi dali eukaliptus sa jos necim da mazem, jer kazu da je to odlicno za te promaje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E vala bas to. Iskreno ja sam prvo osecala pluca i pocela sam da kasljem, ali svakog dana mi je bol picio negde drugde.Pa sam onda mislila da je srce. Ma mislim show program. U apoteci cu mi dali eukaliptus sa jos necim da mazem, jer kazu da je to odlicno za te promaje.

Evo da se samo javim sta je na kraju bilo kad sam otisla kod pulmologa jer vise nisam mogla da razbijam glavu.

Prehlada.

Otislo mi je na pluca, menjanje antibiotika odmah plus neki jaki sirup.

Mazanje eukaliptusa i utopljavanje u delu pluca. Srce koje mi je ubrzano kucalo je od toga sto ne mogu lepo da disem.

Sve u svemu haos.

To sto me je bolelo svuda okolo i ispod miske su misici koji su me boleli.

Od sinoc pijem taj antibiotik ali mi i dalje stoji ta bol u grudima , nadam se da ce uskoro prestati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

DEVOJKE MOLIM VAS ZA BRZ ODGOVOR.

mOJA SESTRA JE TRUDNA MESEC I PO DANA, DANAS JE DOZIVELA STRES I PROKRVARILA. KAZE ISPALO JOJ JE PARCE. POSLE TOGA VISE NIJE KRVARILA.STA MISLITE DA LI JE TO SPONTANI? SUTRA CE KOD DR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

DEVOJKE MOLIM VAS ZA BRZ ODGOVOR.

mOJA SESTRA JE TRUDNA MESEC I PO DANA, DANAS JE DOZIVELA STRES I PROKRVARILA. KAZE ISPALO JOJ JE PARCE. POSLE TOGA VISE NIJE KRVARILA.STA MISLITE DA LI JE TO SPONTANI? SUTRA CE KOD DR

Ne mora da znaci,da li je rekla dr o cemu se radi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:( uh nisam sigurna ali da to u stvari nije sukrvica u pitanju pa joj se učinilo kao "parče"?! Šta god da joj se sada u organizmu dešava, neće se promeniti do sutra.

Izvini Baćo al ne mogu da te utešim jer stvarno nisam imala iskustva sa tim :( već samo da se nadam da je sve ok.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala Anci, poludela sam sad kad mi je rekla. Izgrdila sam je sto odmah nije otisla kod dr nego ceka sutra. Nema ona pojma sta to moze da bude, pita mene kad je videla da sam se ja uspanicila. Sta da joj kazem??? Rekla sam joj da je ujutru budim da ide kod dr.

Danas je polagala za licencu, juce je napadne ciga na ulici da joj otme novcanik, 31 marta prave svadbu, stresovi na sve strane. A ona jos nije svesna sta znaci drugo stanje.

Joj malo sam olaksala dusu, odoh da spavam.

Hvala ANCI

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala Anci, poludela sam sad kad mi je rekla. Izgrdila sam je sto odmah nije otisla kod dr nego ceka sutra. Nema ona pojma sta to moze da bude, pita mene kad je videla da sam se ja uspanicila. Sta da joj kazem??? Rekla sam joj da je ujutru budim da ide kod dr.

Danas je polagala za licencu, juce je napadne ciga na ulici da joj otme novcanik, 31 marta prave svadbu, stresovi na sve strane. A ona jos nije svesna sta znaci drugo stanje.

Joj malo sam olaksala dusu, odoh da spavam.

Hvala ANCI

mozda je samo prokrvarila.ajde javljaj sutra

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne mora da znaci.Nasa kuma je isto tako prokrvarila i ispalo joj parce.Otisla u bolnicu,dali joj progesteron i ostavili da lezi preko noci.Rekli joj da su oni uradili sta su mogli,pa sta joj Bog da.I ,na svu srecu,bebac je preziveo i evo sad lepo napreduje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne mora da znaci.Nasa kuma je isto tako prokrvarila i ispalo joj parce.Otisla u bolnicu,dali joj progesteron i ostavili da lezi preko noci.Rekli joj da su oni uradili sta su mogli,pa sta joj Bog da.I ,na svu srecu,bebac je preziveo i evo sad lepo napreduje.

Ma,naravno,ja sam isto prokrvarila i sve je ok bilo progesteron mi dali i to je to!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj devojke nadam se da ce sve biti OK. U 6 ide kod dr. Javicu cim saznam sta se desava.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

evo da vam referisem. Hvala Bogu dobro je :) . Mora strogo da miruje i da pije utrogestan. Nadam se da ce je ovo dozvati pameti.

Hvala vam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

evo da vam referisem. Hvala Bogu dobro je :) . Mora strogo da miruje i da pije utrogestan. Nadam se da ce je ovo dozvati pameti.

Hvala vam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala na javljanju a šta je bilo po "sredi"? Šta je dr rekao?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.