odgovora

Objavljeno

Cicana, probaj TANTUM VERDE sprej ili rastvor za grgljanje, odlican je i njega smes sigurno. Utrnuce ti vilica u prestace bol bar na neko vreme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

cicko brufen ne nikako ja sam pila Lekadol, ali to je isto paracetamol...rakija i ona usna vodica sa mentolom to uzmem usta i drzim na toj strani...

inace meni se desno oko prilicno zatvorilo i crveno je vec dva dana suvo stavljam fizioloski, ali mi stalno "igra" kao da se krmelj skuplja ispod gornjeg kapka onaj sto se razlaci i ide uz beonjacu...sve mislim proce samo..sad kamilicu kuvam da stavim na vatu..

Milice to ti je neka infekcija,bolje idi kod ocnog za kapi,ja cesto imam probleme sa ocima i na kraju moram kod dr.

Cicana ja sam pila takodje panadol,ili dafalgan za glavobolje i zubobolje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li sme da se maže nešto na bolne bradavice i šta?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

joj sve se neckam da idem moram i Taru da vodim DZ a tamo svakakvih bolestina sad ima.. jer nemam ovde svog dr., a ja to bez mm ne znam porebaciti...nisam prebacila kad smo se preselili..ali ako do sutra nista ne bude bolje moracu da idem..imam u zgradi ocnu ambulantu, ali onu klasicnu privatnu optiku i stalno ima dr.pa mozda sidjem da vidi..

pa to ti je idealno resenje,ja idem kod takvih,nisam mislila bas na ambulantu i dr. To moze da ti pogleda bilo ko od tih sto rade u optici i da ti daju neke kapi,naravno ako ne treba antibiotik,ali ako ima i dr. jos bolje. Oko nije peta,ne zaboravi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li sme da se maže nešto na bolne bradavice i šta?

Ne znam razlog bola ali ja sam i u trudnoci a i za vreme dojenja, prvih mesec dana , mazala lanolin.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne znam razlog bola ali ja sam i u trudnoci a i za vreme dojenja, prvih mesec dana , mazala lanolin.

Ne znam ni ja.... samo su mi postale baš, baš osetljive, ne mogu ni grudnjak da nosim, a i u majici mi nije ništa bolje... ne sećam se da mi je tako bilo prvi put... ja sam lanolin koristila u 9 mesecu i posle.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sve mislim da ti je to posledica hormona. Sumjam da bi Lanolin ili AD kapi mogle šta da pomognu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sve mislim da ti je to posledica hormona. Sumjam da bi Lanolin ili AD kapi mogle šta da pomognu.

I ja to kontam, jer mi je i mleko krenulo, ali reko možda neko ima neki savet da ublaži to sve....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala vam svima,zub pod plombom me je boleo,pa mi je dr otvorio i stavio lek.Sve bez anestezije,umrla sam od bola nikad me vise nije bolelo,isplakala sam se kao kisa,sto nikad u zivotu nisam kod zubara.

Maki to nije taj bol kada bi trebalo da se maze lanolin,u pravu je Ana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala vam svima,zub pod plombom me je boleo,pa mi je dr otvorio i stavio lek.Sve bez anestezije,umrla sam od bola nikad me vise nije bolelo,isplakala sam se kao kisa,sto nikad u zivotu nisam kod zubara.

Maki to nije taj bol kada bi trebalo da se maze lanolin,u pravu je Ana.

A zasto nisi uzela anesteziju?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A zasto nisi uzela anesteziju?

U prvoj trudnoci sam vadila zub u petom mesecu pod anestezijom,medjutim ovaj dr mi kaze da ne sme da mi da anesteziju. :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Milice za oci nadji kapi Tobrex, Alcon. Odlicne su.Ja sam ih bas ova dva dana koristila za luku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

odkud meni mleko :)

:lol: :lol: :lol:

Da li sme da se maže nešto na bolne bradavice i šta?

iskreno mislim da bi ti lanolin pomogao.. probaj, ne moze ti smetati i skoditi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jel mogu bez recepta ? jer ovi ludaci nista ne daju..

Ovde se prodaju bez recepta, ne znam tamo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Treci dan me glava uzasno boli,Cafetin ne djeluje!Uzasno se osjecam!

50553_250338369726_1888034_n.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:(:( Ako je lepo vreme, izadji, setaj sa decacima... ili popij nesto jace...brufen, analgin...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uh Tigi :(. Definitivno izadji malo na vazduh pa makar i na pola sata u neku kratku setnju. Mozda neka masaza glave i vrata pomogne ako ne onda neki jaci lekic ili mozda cak i kafa sa par kapi limuna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Treci dan me glava uzasno boli,Cafetin ne djeluje!Uzasno se osjecam!

50553_250338369726_1888034_n.jpg

Brufen? Novagetol? I ja sam jutros morala da progutam brufen, valjda ovo vreme, pritisak napolju varira. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:(:( Ako je lepo vreme, izadji, setaj sa decacima... ili popij nesto jace...brufen, analgin...

Uh Tigi :(. Definitivno izadji malo na vazduh pa makar i na pola sata u neku kratku setnju. Mozda neka masaza glave i vrata pomogne ako ne onda neki jaci lekic ili mozda cak i kafa sa par kapi limuna.

Brufen? Novagetol? I ja sam jutros morala da progutam brufen, valjda ovo vreme, pritisak napolju varira. :(

Setala sam,masirala se,ali ne pomaze,budim se i lijezem sa glavoboljom!Poslusacu vas,drmnucu jos neki lijek,pa sta bude!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Setala sam,masirala se,ali ne pomaze,budim se i lijezem sa glavoboljom!Poslusacu vas,drmnucu jos neki lijek,pa sta bude!

Tako je i meni bilo prosle nedelje mislila sam da cu poludeti :( :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ima li neko helikobakteriju?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj muž...u petak dijagnosticirano....

Pa oliko sam videla nije ništa opasno - ovako kao dijagnoza deluje malo zastrašujuće, ali se uspešno leči. Kako je muž?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa oliko sam videla nije ništa opasno - ovako kao dijagnoza deluje malo zastrašujuće, ali se uspešno leči. Kako je muž?

Pa ne jede već sedam dana, gadi mu se hrana.... :( ...i jako ga boli želudac. Uglavnom, zna šta je i pije antibiotike...

Ja se samo bojim da nije prelazno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.