odgovora

Objavljeno

Znate kako nas narod sve opravdava 'promajom'? :lol::lol: Ja ne verujem da je promaja opasna jer zivimo na vetru veci deo godine, ali ako vam treba obajsnjenje..eto ga! Salim se!

Vrlo je moguce da se kosa u toku spavanja 'pretegne' i postigne efekat cvrstog vezivanja kose od cega stvarno hoce da boli povrsinski sloj koze na glavi.

e jeste bravo. i meni se to desavalo, to sto se tigrici desava.zato tigrice dont worry. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e jeste bravo. i meni se to desavalo, to sto se tigrici desava.zato tigrice dont worry. :rolleyes:

Mislis na promaju ili... :lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislis na promaju ili... :lol::lol::lol:

ne nego da me boli teme. :lol:

ti znas da se meni sve desava :lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ne nego da me boli teme. :lol:

ti znas da se meni sve desava :lol::lol::lol:

Dobro, nisi kasljala sa NF inace bi utripovala da imas tuberkulozu :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro, nisi kasljala sa NF inace bi utripovala da imas tuberkulozu :lol:

NIsam sa NF, ali sam prosle godine kasljala sto puta gore od nensi, i ti jedno 10 puta u toku zime. Ali da ne idemo u OT, nije bas za SOS nesto sto je bilo :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala,zemskice!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala,zemskice!

Nema na cemu. Joj tigrice ti i ja smo ili na HPV-u ili na SOS-u :lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nema na cemu. Joj tigrice ti i ja smo ili na HPV-u ili na SOS-u :lol::lol:

To sam i ja skontala! :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Opet ja na S.O.S. :lol: dezurna!S obzirom da sam poslednja dva mjeseca bila pod terapijom,sto zbog kondiloma,gljivica,razno-razne vaginalete sam koristila i kad se sve to saniralo,sad imam drugi problem!Intenzivan miris urina!Izludjuje me!Uvin caj cu da pijem,a bas mi se ne ide na mikrobiologiju da dajem nalaze,nervira me guzva!

t2413.gif Dajte mi neki narodni lijek!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Opet ja na S.O.S. :lol: dezurna!S obzirom da sam poslednja dva mjeseca bila pod terapijom,sto zbog kondiloma,gljivica,razno-razne vaginalete sam koristila i kad se sve to saniralo,sad imam drugi problem!Intenzivan miris urina!Izludjuje me!Uvin caj cu da pijem,a bas mi se ne ide na mikrobiologiju da dajem nalaze,nervira me guzva!

t2413.gif Dajte mi neki narodni lijek!

Pa isto kao i kod mene,jedna stvar povuce drugu i tako u krug. Ja ne znam za urin sta se pije kada mirise. mozda sto vise tecnosti.da nemas ti neku urinarnu infekciju?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa isto kao i kod mene,jedna stvar povuce drugu i tako u krug. Ja ne znam za urin sta se pije kada mirise. mozda sto vise tecnosti.da nemas ti neku urinarnu infekciju?

Ma,moguce,nek' ide sve u klinac krasni,stalno mi neki fali!

P.S.Pa,gdje si ti Seceru,ja bas pitam za tebe?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma,moguce,nek' ide sve u klinac krasni,stalno mi neki fali!

P.S.Pa,gdje si ti Seceru,ja bas pitam za tebe?

:)

tu sam,ne stizem nista ovih dana.

a za urin ako ti cudno mirise zna da bude infekcija, ali ako si pila antibiotike zna i od toga da 'mirise'.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imam nevjerovatan bol u kicmi,toliko jak da gubim vazduh i osjecam mucninu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imam nevjerovatan bol u kicmi,toliko jak da gubim vazduh i osjecam mucninu!

Tigi, to moze da bude zesca infekcija. Nije za zezanje ako imas i bolove u predelu ledja.Mogu da budu bubrezi. Imas li privatnu laboratoriju? Kod nas analiza urina kosta oko 3e.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tigi, to moze da bude zesca infekcija. Nije za zezanje ako imas i bolove u predelu ledja.Mogu da budu bubrezi. Imas li privatnu laboratoriju? Kod nas analiza urina kosta oko 3e.

Sada mi je kasno,ne rade laboratorije,vidjecu sutra da odem!Nesto ne vjerujem da su bubrezi,bole me ledja od kako sam se porodila,nikad nisu ni prestala,ali se danas intenzivirao bol,duzinom cijelog kicmenog stuba i karlicni dio,dok sam bila u setnji sa Nikolom,jedva sam dosla do stana!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel imaš diklovenal ili flugalin? Oni su za tu vrstu bolova pa ako prestane ili umanji bol od njih to znači da je definitivno kičma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prva pomoc kod urinarnih infekcija je sto vise tecnosti!Skuvaj caj(uvin po mogucnosti) i probaj da svakih sat vremena popijes 500ml.Uzimanje lekova na svoju ruku nije korisno!Pravo kod lekara:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sada mi je kasno,ne rade laboratorije,vidjecu sutra da odem!Nesto ne vjerujem da su bubrezi,bole me ledja od kako sam se porodila,nikad nisu ni prestala,ali se danas intenzivirao bol,duzinom cijelog kicmenog stuba i karlicni dio,dok sam bila u setnji sa Nikolom,jedva sam dosla do stana!

Da nisi u PMS-u ili imas ovulaciju?

Ja takve iste simptpome imam u svakom PMS-u.Tj slicne simptome, ali te bolove u preponama redovno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sada mi je kasno,ne rade laboratorije,vidjecu sutra da odem!Nesto ne vjerujem da su bubrezi,bole me ledja od kako sam se porodila,nikad nisu ni prestala,ali se danas intenzivirao bol,duzinom cijelog kicmenog stuba i karlicni dio,dok sam bila u setnji sa Nikolom,jedva sam dosla do stana!

I ja bih volela da nisu, ali bol od bubrega moze da bude poprilicno podmukao. Jesi li posle porodjaja radila neku analizu mokrace do sada?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja bih volela da nisu, ali bol od bubrega moze da bude poprilicno podmukao. Jesi li posle porodjaja radila neku analizu mokrace do sada?

Nisam radila,zakazala sam sutra masazu!Ana mi rece da popijem diklofenak,ali ne znam da li smijem zbog dojenja,a vec sam uvu pila ako je neka infekcija u pitanju!E jesam kilava u p.m.! :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisam radila,zakazala sam sutra masazu!Ana mi rece da popijem diklofenak,ali ne znam da li smijem zbog dojenja,a vec sam uvu pila ako je neka infekcija u pitanju!E jesam kilava u p.m.! :angry:

Nemoj da se nerviras, dzabe ti! Nisam ni ja sigurna za diklofenak, mada sma ga ja u porodilistu koristila 7 dana, ali u vidu cepica. Mada, ako te i prodje od diklofenaka bol, ne znaci, opet, da je to bol od ledja. Super je sto ides na masazu, ali daj urin svakako. Nemoj da cekas nista. Sto pre resis, bolje je.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imam nevjerovatan bol u kicmi,toliko jak da gubim vazduh i osjecam mucninu!

Ako je od kicme,istusiraj se toplom vodom i utrljaj neki gel-najbolje bi bilo voltaren na repni deo kicme,pa ako se nocas lepo naspavas i ujutru osetis olaksanje definitivno je kicma!! sad mogu da budu i bubrezi jer bol od bubrega i je takav da ne mozes lako da provalis sta je tacno!!!probaj veceras ovo sto sam ti napisala,pa ako bude bolje ujutru u apoteci kupi Beviplex ili bilo koji drugi kompleks vitamina b ispi celu kutiju i pokusavaj da ne dizes nista tesko i da ne setas predugo jedno 10 dana,svako vece tusiranje i mazanje gela i potpisujem za 10 dana kao nova!!!(opet kazem ako je od kicme)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ako je od kicme,istusiraj se toplom vodom i utrljaj neki gel-najbolje bi bilo voltaren na repni deo kicme,pa ako se nocas lepo naspavas i ujutru osetis olaksanje definitivno je kicma!! sad mogu da budu i bubrezi jer bol od bubrega i je takav da ne mozes lako da provalis sta je tacno!!!probaj veceras ovo sto sam ti napisala,pa ako bude bolje ujutru u apoteci kupi Beviplex ili bilo koji drugi kompleks vitamina b ispi celu kutiju i pokusavaj da ne dizes nista tesko i da ne setas predugo jedno 10 dana,svako vece tusiranje i mazanje gela i potpisujem za 10 dana kao nova!!!(opet kazem ako je od kicme)

Bol je isti,samo sto jutros nema mucnine i vrtoglavice!Beviplex sam upravo prestala piti,a mirovati pored Nikole krajne je nemoguce,dovoljno je samo njega da podignem!Vidjecu sta ce mi veceras reci na masazi,ipak hvala VELIKO!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bol je isti,samo sto jutros nema mucnine i vrtoglavice!Beviplex sam upravo prestala piti,a mirovati pored Nikole krajne je nemoguce,dovoljno je samo njega da podignem!Vidjecu sta ce mi veceras reci na masazi,ipak hvala VELIKO!

Tigrice, meni je masaža baš pomogla. Trenutno idem na deseti tretman, i ne mogu ti opisati koliko se dobro osećam. Bol u ledjima nije nestao potpuno, ali je mnogo manji. Nadam se da će i tebi pomoći.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tigrice, meni je masaža baš pomogla. Trenutno idem na deseti tretman, i ne mogu ti opisati koliko se dobro osećam. Bol u ledjima nije ne.stao potpuno, ali je mnogo manji. Nadam se da će i tebi pomoći.

Iskreno se nadam,jer lijekove ne mogu piti zbog dojenja,jedino mi preostaje masaza!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.