odgovora

Objavljeno

Ja stvarno ne bih volela da sam na tvom mestu ! Hvala bogu ,moja nije takva ,i da jeste mi ne zivimo zajedno ! Svako na svoju stranu , vidjamo se 1-2 u 2-3nedelje--- mozda i redje !!

Blago tebi ja cu sa mojom da zivim,imacu svoj dn. boravak,sobu i kuhinju ali kupatilo i hodnik isti <_<

Ja nemam situacija kao Tamara ali bi opet bilo pozeljno da se manje vidjamo :lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Daj nesto smesno da se razveselim malo..(a da nije ''Supa je bila vrela'' )

b0242.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mucavcu konj slomio nogu negdje u gradu i on poziva telefonom vatrogasce da ga prevezu.

- Vvvvatrogasci?

- Da?

- Kkkonj mi ssslomio nnogu pa da ga ppprevezete.

- Gde, u kojoj ulici?

- U pppppp….

- Je li u Prvomajskoj?

- Ne, već u pppppp…

- Je li u Partizanskoj?

- Ne, već u ppppp…

Vatrogasac izgubi živce i spusti slusalicu.

Posle pet minuta zove ovaj opet:

- Vvvvatrogasci?

- Da?

- Kkkonj mi ssslomio nnogu pa da ga ppprevezete.

- Gde, u kojoj ulici?

- U pppppp…

- Je li u Prvomajskoj?

- Ne, već u pppppp…

- Je li u Partizanskoj?

- Ne, već u ppppp….

Vatrogasac izgubi živce i opet spusti slusalicu.

Posle dva sata mucavac zove opet:

- Vvvvatrogasci?

- Da?

- Kkkonj mi ssslomio nnogu pa da ga ppprevezete.

- Gde, u kojoj ulici?

- U pppppp….

- Je li u Prvomajskoj?

- Jeste, pppreneo sam ga, pi*ka vam materina!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Negde u pustinji održavalo se svetsko prvenstvo policajaca. I naravno, dosli i nasi polismeni. Zadatak je takav da pobeđuju oni policajci koji prvi dovedu kamilu. Posle pola sata eto ti nasih policajaca, vode slona, svog krvavog i u masnicama. Žiri presuje:

-Ne možemo da vam priznamo rezultat jer je to slon, a ne kamila.

Na to će slon:

-Nisam, nisam, kamila sam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sta u Bosni pise na tabli pre ulaska u kružni tok?

- Maksimalno pet krugova.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobio zeka hemoroide, pa otisao kod doktora. Kad se konačno vratio u sumu, dočekale ga sve životinje, da vide kako je bilo.

- Pa dobro, doktor mi je rekao da skinem gaće i nagnem se. Uhvatio me je levom rukom za rame, a desnom počeo da čeprka… ne, ne… uhvatio me je desnom rukom za rame, a levom počeo da čeprka… ne, ne… uhvatio me je obema rukama za ramena, a…. uf, mamicu mu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovaj zadnji mi nije jasan(plavusa u dusi) za kruzni tok.. :P

sad me zvao dragi, vidim da je sav uznemiren..

Pita me kao i sta i ja mu rekla da sam razmisljala i da sam odlucila da sa njom necu nista da imami nikavu pricu da vodim, samo ono sto je potrebno.. Sto treba da zna, znace i to je to.. On kao meni pa jer to ok, ja kazemnije ali to je najbolji nacin da se ovo resi. on kao ok pa onda cu i ja prema tvojoj taki i ja mu kazem''slusaj, kad tebe moja majka bude izvredjala slobodno joj ni dobar dan nemoj reci''i on tu ucuta.. stvarno mislim da je njemu najteze ali onda neka nadje nacin da ovo resi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovaj zadnji mi nije jasan(plavusa u dusi) za kruzni tok.. :P

sad me zvao dragi, vidim da je sav uznemiren..

Pita me kao i sta i ja mu rekla da sam razmisljala i da sam odlucila da sa njom necu nista da imami nikavu pricu da vodim, samo ono sto je potrebno.. Sto treba da zna, znace i to je to.. On kao meni pa jer to ok, ja kazemnije ali to je najbolji nacin da se ovo resi. on kao ok pa onda cu i ja prema tvojoj taki i ja mu kazem''slusaj, kad tebe moja majka bude izvredjala slobodno joj ni dobar dan nemoj reci''i on tu ucuta.. stvarno mislim da je njemu najteze ali onda neka nadje nacin da ovo resi.

Pa znas da je kruzni tok isto kao i raskrsnica,a poenta je ovde da to bosanac ne kapira nego se vozi u krug.

Mnogo stedis dragog,covece shvati da si ti na tapeti tu i jedina ugrozena.Oni su njihovi moze kako hoce i kad se posvadjaju brzo se zaboravi a tebi sve znaju da zamere.

Ako mislis da gresim slobodno pitaj ostale forumasice,reci ce ti isto sto sam ti i ja do sada pricala.tvoj dragi je bio svedok njenog vredjanja tebe i sada da ti to kaze???E pa izvini ali ja bih bila ljuta.Ne huskam te protiv njega ali sagledaj malo bolje sve.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa znas da je kruzni tok isto kao i raskrsnica,a poenta je ovde da to bosanac ne kapira nego se vozi u krug.

Mnogo stedis dragog,covece shvati da si ti na tapeti tu i jedina ugrozena.Oni su njihovi moze kako hoce i kad se posvadjaju brzo se zaboravi a tebi sve znaju da zamere.

Ako mislis da gresim slobodno pitaj ostale forumasice,reci ce ti isto sto sam ti i ja do sada pricala.tvoj dragi je bio svedok njenog vredjanja tebe i sada da ti to kaze???E pa izvini ali ja bih bila ljuta.Ne huskam te protiv njega ali sagledaj malo bolje sve.

jeste, meni se moze zameriti, a oni su svoji. razumem sta si htela reci. ne branim ga i ocekujem da me zastiti ali kazem da mu nije lako izmedju mene i nje. mrzi me da ovo sve opet kucam..nadala sam se da ce se neko ukljuciti i videti aliizgleda da nece..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jeste, meni se moze zameriti, a oni su svoji. razumem sta si htela reci. ne branim ga i ocekujem da me zastiti ali kazem da mu nije lako izmedju mene i nje. mrzi me da ovo sve opet kucam..nadala sam se da ce se neko ukljuciti i videti aliizgleda da nece..

Ja bih volela kada bi se malo neko ukljucio u diskusiju,da cujes i tudja misljenja o tome....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja bih volela kada bi se malo neko ukljucio u diskusiju,da cujes i tudja misljenja o tome....

ne, svi su cutali jer kazem ti, ona se postavlja kao Bog i batina.. Pazi, ona je u toj kuci bila zensko sve vreme i njih dvojica muskih, sad ja tu dosla i jos smem da joj kazem sta mi nije pravo, zamisli njen sok..t2712.gif

e, a jos mi je pricala kako sve sto mi smeta trebam njoj reci odmah i tako to na tu temu.. Ali njena recenica''Ja zbog tebe necu da se menjam, a ti zbog mene MORAS''mi ne izlazi iz glave.. Ej..b0825.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tebe to jos buni???Vidis kako se ponasa i to ti je dovoljno,nemoj nista da te iznenadjuje od nje.Nista ti ne moras a ona jos manje moze da te natera na to.Jesi li je videla jutros?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Poslao mi gazda mail...ponizava me kao kaze ja tebi pomazem sto ti placam ti imas samo srednju cetvorogodisnju skolu. E sve mi je lakse da pokupim prnje i ne zalim sto sam pobegla od idiota

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

- Bogastvo je znati nekoga kao što si ti, jer tvoja duša je velika i moćna, tvoja dobrota ruši svako zlo, zato živi u svemu, jer ti zaslužuješ to!.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

uf, evo da se i ja pozalim na nesto...

U sredu sam isla u sud po potvrdu da nisam kaznjivana i krivicno gonjena, treba mi za posao. Povela sam i dete i na svu srecu isla je i baka sa nam jer nea ulazu mi je receno da deca nesmeju da ulaze u sud !!! Na vratima nista o tome nepise, pise da nesmes da uneses oruzje, da nesmes da udjes u papucama, majci na bretele i u sorcu, o deci ni jedno slovo.

E sad izadjem ja napolje i ostavim dete da bude sa bakom, sva sreca pa je i ona posla sa nama, udjem u sud kad tamo gomila ;ljudi u papucama za plazu, radnice se u majcama na pretele a da nepricam o kratkim suknjama.

Razumem ja da tamo nije mesto deci, ali zasto ne napisu na vratima? i Zasto se nepridrzavaju onome za kulturno odevanje?

Ja inace nemam obicaj da povedem dete kada obavljam takve poslove, ali ima majki koje moraju da ih vode, zar ne i ono ne daju da udje !!! I sta ce majka ????

Na kraju kao slag na tortu, potvrda mi nije bila gotova jer su oni na godisnjim odmorima i ne mogu da postignu sve da odrade !! Uzas...

Pogledm ja namrgodjenu tetkicu koja mi je upravo objasnila razlog zasto nije gotova potvrda a predala sam zahtev pre 7 dana..a ja joj na to odgovorim " divno, zbog toga sto vi idete na godisnji omor, ja necu dobiti posao, bas divno !!! " A ona me belo pogledala i nasmejala se !!! hahaha bas mi je bilo do smeha.

Na svu srecu danas sam dobila potvrdu i dobicu posao.

Kuda ide ova drzava?

I jos nesto, jedina ustanova gde postuju onaj zakon "majke sa decom itrudnice imaju prednost", ali jedina ustanova u Novom Sadu je biro za zaposljavanje i njima svaka cast, u ostalim ustanovama te negledaju i nema veze sto si trudna ili si dosla sa malim detetom...stojis i cekas red!!!

Ovo mi je najduzi post do sada..hehehe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

- Bogastvo je znati nekoga kao što si ti, jer tvoja duša je velika i moćna, tvoja dobrota ruši svako zlo, zato živi u svemu, jer ti zaslužuješ to!.

Ej, bila sam lela da se odmorim malo, glava me ubi.. I sta si ti rekla skotu na to njegovo''velikodusno''?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nina ns ma da, vazno je da se moze uci polu go.. Sto ti kazes, ima majki koje nemaju gde da ostave dete i moraju ga povesti sa sobom.. jako su bezobzirni. I ne samo tu, svuda je tako, nema veze sto si trudna ili imas malo dete''htela si ga, pa eto ti''je njihova parola.. Bezobrazluk na sve strane, a svi kao glume finocu..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nina,niko ne postuje pravila.Haos sta se radi.Ok su pravila ali cemu kada ih ne postujemo u celosti,onda bolje ne pisati nista.U Kraljevu trudnice uglavnom svuda imaju prednost,jedino ako se nadje "pametna budala" pa da ne da prednost.U domovima zdravlja i sl. ustanovama te postuju kao trudnicu i daju ti prioritet,tako je bar u mom iskustvu.Drago mi je sto si dobila posao.

Tamara,napustila sam posao jer nikuda ovo ne vodi sem u moju dublju depresiju i nervozu.Jedan kolega me je nasmejao stihovima i bas mi je popravio dan.Mnogo znaci kad se tu nadju dobri ljudi da ti kazu da vredis mnogo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tamara,napustila sam posao jer nikuda ovo ne vodi sem u moju dublju depresiju i nervozu.Jedan kolega me je nasmejao stihovima i bas mi je popravio dan.Mnogo znaci kad se tu nadju dobri ljudi da ti kazu da vredis mnogo.

Da ali takvih ljudi je nazalost malo, onih koji ce ti reci toplu rec i kompliment, a ne sputiti te sto vise mogu. Znaci od sutra zvanicno vise ne radis? :( joj, kako cem ja bez tebe? Pa jer te bar isplatio u celosti?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da ali takvih ljudi je nazalost malo, onih koji ce ti reci toplu rec i kompliment, a ne sputiti te sto vise mogu. Znaci od sutra zvanicno vise ne radis? :( joj, kako cem ja bez tebe? Pa jer te bar isplatio u celosti?

Danas nemaju pare u racunovodstvu pa cu platu uzeti sledece nedelje.I vi cete meni mnogo nedostajatib0403.gif

Pokusala sam da ti posaljem pp ali nece

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Danas nemaju pare u racunovodstvu pa cu platu uzeti sledece nedelje.I vi cete meni mnogo nedostajatib0403.gif

Pokusala sam da ti posaljem pp ali nece

Joj, daj nekako da ti posaljem pola mog kompa i neta i da se nekako dopisujemo.. Kome cu se ja zeli i kukati od zore i s kim cu se smejati..b0432.gif

Nema pare..hm, nemaju oni mozga..b0407.gif

Draga, sad kad budes kuci, odmaraj, setaj i uzivaj u trudnoci.. Vidi resi to za te bakterije ako nekako mozes, uzivaj sa dragim, spremaj svadbicu, ocekujem cim dodjes opet punooo slika.. meni drzi palceve da prezivim atak od svekrve..

Ovo mi lici na neko oprastanje ali NIJE!!!! Mi cemo se cuti porukicama kad mozes i to ce brzo proci ,a onda cemo da nastavimo da pricamo kao i do sada.. samo sto cemo se do tada nagojiti ko zna koliko kg i naslusati svakakvih gluposti..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj, daj nekako da ti posaljem pola mog kompa i neta i da se nekako dopisujemo.. Kome cu se ja zeli i kukati od zore i s kim cu se smejati..b0432.gif

Nema pare..hm, nemaju oni mozga..b0407.gif

Draga, sad kad budes kuci, odmaraj, setaj i uzivaj u trudnoci.. Vidi resi to za te bakterije ako nekako mozes, uzivaj sa dragim, spremaj svadbicu, ocekujem cim dodjes opet punooo slika.. meni drzi palceve da prezivim atak od svekrve..

Ovo mi lici na neko oprastanje ali NIJE!!!! Mi cemo se cuti porukicama kad mozes i to ce brzo proci ,a onda cemo da nastavimo da pricamo kao i do sada.. samo sto cemo se do tada nagojiti ko zna koliko kg i naslusati svakakvih gluposti..

Pa kao nemaju kesovinu tu,kao da treba da mi isplati 10000 evra.

Cucemo se redovno,mozes mi poslati poruku u sred dana i noci bilo da te nesto obraduje i rastuzi.Ja ti drzim palceve i navijam za tebe u borbi sa sveki.

Bas mi je drago sto smo se sprijateljilep0104.gif

Ovde ima jos dosta forumasica koje su zanimljive,sve su ok tako da ce ti brzo proci vreme dok se ja ne vratim...samo da me ne zaboravite a onda kad se vratim bice m1813.gif hahhaaa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa kao nemaju kesovinu tu,kao da treba da mi isplati 10000 evra.

Cucemo se redovno,mozes mi poslati poruku u sred dana i noci bilo da te nesto obraduje i rastuzi.Ja ti drzim palceve i navijam za tebe u borbi sa sveki.

Bas mi je drago sto smo se sprijateljilep0104.gif

Ovde ima jos dosta forumasica koje su zanimljive,sve su ok tako da ce ti brzo proci vreme dok se ja ne vratim...samo da me ne zaboravite a onda kad se vratim bice m1813.gif hahhaaa

Ne, ti nisi osoba koja se tek tako zaboravi cico.. I ti meni takodje, sta god da muci ili raduje tu sam.. I meni je punooo drago sto sam te upoznala i zajedno prekratile ove dane..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne, ti nisi osoba koja se tek tako zaboravi cico.. I ti meni takodje, sta god da muci ili raduje tu sam.. I meni je punooo drago sto sam te upoznala i zajedno prekratile ove dane..

Sve gledam na sat kada ce doci vreme da napisem poslednji post pa ko zna kad opet.. :( Bice mi dosadno kuci dok se ne priviknem da sam ceo dan slobodna a jos mi je teze sto nemam kako da prekratim vreme...

Uzecu da crtam to mi je velika ljubav,tako cu se opustati i smiriti bas u svom svetup0109.gif

Sve sam rascistila na poslu jos mi ostaje da izbrisem zabeleske na pocetnoj stranici neta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sve gledam na sat kada ce doci vreme da napisem poslednji post pa ko zna kad opet.. :( Bice mi dosadno kuci dok se ne priviknem da sam ceo dan slobodna a jos mi je teze sto nemam kako da prekratim vreme...

Uzecu da crtam to mi je velika ljubav,tako cu se opustati i smiriti bas u svom svetup0109.gif

Sve sam rascistila na poslu jos mi ostaje da izbrisem zabeleske na pocetnoj stranici neta.

crtaj neke lepe slike za bebicu.. ;) ako negde imas internet caffe mozes i tako ili ako ti neka drugarica/rodjak ima nek pa se malo prosvercuj i kod njih.. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.