odgovora

Objavljeno

Predajem se ne znam vise haaahhaa

Vidim da si me pitala nesto,mozda kako sam...????

t2003.gif

HEHEHE,OUI !!! Ne znam ni ja mnogo francuski ali znam po nesto ,i gledam da sto vise pisem ili pricam na francuskom ...

Juce mi mm prica na francuskom sta da radim a ja njemu na sprskom...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

SUPER ! MI SMO STALNO KUPOVALI ONO PAKOVANJE OD 60KOM PLUS 20KOM GRATIS... I SUPER SU...

JOS SAMO JEDNO PITANJCE,JESU LI ONE IMALE MIRIS?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

HEHEHE,OUI !!! Ne znam ni ja mnogo francuski ali znam po nesto ,i gledam da sto vise pisem ili pricam na francuskom ...

Juce mi mm prica na francuskom sta da radim a ja njemu na sprskom...

Znam i ja par stvari da izgovorim ali ne znam da pisem,nisam se za taj jezik posebno interesovala ;)

Sta se radi kod tebe?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znam i ja par stvari da izgovorim ali ne znam da pisem,nisam se za taj jezik posebno interesovala ;)

Sta se radi kod tebe?

Ja moram da se interesujem ...ali bas je tesko .... Izgovaranje je uzas.... Ali ima vremena... Ja se smaram... muz spava deca prave dzumbus (u njihovu sobU),vreme uzas.... jedva disem i tako.... Ti?£jer raste bebe??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja moram da se interesujem ...ali bas je tesko .... Izgovaranje je uzas.... Ali ima vremena... Ja se smaram... muz spava deca prave dzumbus (u njihovu sobU),vreme uzas.... jedva disem i tako.... Ti?£jer raste bebe??

Moj dragi super zna engleski pa me uci. Bebac raste,tj rastemo zajedno i nisam bas srecna za menem0961.gif

Meni je ovo vreme mnogo tesko,imam bronhijalnu astmu i moram da koristim pumpicu da bih disala kako treba.Danas mi je dan bezveze,kako sam ustala tako je pocela vrtoglavica i glavoboljat1824.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

JOS SAMO JEDNO PITANJCE,JESU LI ONE IMALE MIRIS?

nisu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nisu...

SUPER,HVALA.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao,astma je bas zaebana.... Moj deka je imao,moja sestra pomalo..Ja hvala bogu nemam... A ne bi me cudilo da je dobijem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao,astma je bas zaebana.... Moj deka je imao,moja sestra pomalo..Ja hvala bogu nemam... A ne bi me cudilo da je dobijem...

Cuti daleko bilo,ne bih nikom pozelela

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eeeeeeeeeeeeeeeeeej drugarka.. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eeeeeeeeeeeeeeeeeej drugarka.. :D

Eheej...pa gde si ti???? Kad kreces na uz??c0302.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj koji smor na poslu ovaj konj od gazde se jos ne javlja

t0119.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj koji smor na poslu ovaj konj od gazde se jos ne javlja

t0119.gif

Uopste nisam videla postove, nesto kocim0944.gif

Krecem oko 10:10h.. Jela sam malo i sad cu polako da se spremam. Sta radis ti, sta ima? Jos uvek nista, stvarno je konj..

m0941.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uopste nisam videla postove, nesto kocim0944.gif

Krecem oko 10:10h.. Jela sam malo i sad cu polako da se spremam. Sta radis ti, sta ima? Jos uvek nista, stvarno je konj..

m0941.gif

Ma nerviram se oko njega,rekao je da ce mi javiti do kraja prose nedelje i od tada se ne javlja.Slala sam mu mail ali me kulira t0115.gif Stvarno je konj!!

Smorena sam danas, ti ides i smaracu se....m1509.gif

Hocuuuu kuuuciiiib0402.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo me, sad cu ja da te razveselim.. B A T A!!! Ima 360g i 33cm, dusa moja mala.. Plakala sam(od srece)na putu ka kuci. Sve je ok, dovoljno plodove vode. Rekla mi je da od vitamina uzimam Prenatal posto mi je Mamavit tezak i ne mogu da ga popijem.. Za one bakterije mi je prepisala Eritromicin(i tablete i vaginalete)jer je Hemomicin jak, bolje sto sam cekala da odem kod nje nego da sam odmah pocela da ga pijem. Kad zavrsim sa tim da opet uradim taj bakterijoloski bris pa za 4 nedelje na ontrolu. Kako samo odugovlaci, bas nije fer..Pa sta si mu ti rekla na to? E, zaboravih da te pitam, sta ti je sa rezlutatima urina, jer sve ok?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ehehej stigla sit4427.gif

Sta je bilo na uz????

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ehehej stigla sit4427.gif

Sta je bilo na uz????

Cim.sam te da znas da sam tu ali ti si vec videla..t2002.gif

Napisah ti ali vidim da si mi ti nesto bzvz.. Ja sam toliko uzbudjena da mislim da bih mogla i da poletimt70056.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

t2027.gif

Suuuuper!!! Bas sam srecna zbog tebe i bebana.b0247.gif

Jesu li ti stigle licne poruke od mene?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cim.sam te da znas da sam tu ali ti si vec videla..t2002.gif

Napisah ti ali vidim da si mi ti nesto bzvz.. Ja sam toliko uzbudjena da mislim da bih mogla i da poletimt70056.gif

Ma kakvi bezveze sad sam super kad si mi rekla lepe vesti!!! :D:D:D Stvarno mi je drago,ne mogu da ti opisem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma kakvi bezveze sad sam super kad si mi rekla lepe vesti!!! :D:D:D Stvarno mi je drago,ne mogu da ti opisem

stigle su mi pp.. E, ne znam kako da ti kazem kakav je osecaj, kao skocko.. :D inace sta ima novo, je l se astma malo smirila? Ja sam nocas bas slabo spavala jer je bila uzasna oluja 2-3h, svi izasli napolje, komsije kukaju(usla voda u kucu ljudimab0401.gif.. I taman se malo smiri i zaspem i onda sam sanjala neke gluposti i probudim se, bzvz..b0408.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Rezultate uzimam sutra posle posla,mogu da se kladim da imam eserihiju.

Gazda mi se javio i mnogo je reko ali ustvari nije nista rekao...opet cekanje ako.Videcu sta cu da radim.Prica o nekoj selekciji radnika po sektorima pa ako me bude sef iz tog sektora ostavio da radim on ce (gazda) da me prijavi tek u novembru kad mi istekne volonterski.Ma haos.

I kod mene je bila oluja s tim sto ne moze da me poplavi jedino da me odnesu bujica i vetar...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Rezultate uzimam sutra posle posla,mogu da se kladim da imam eserihiju.

Gazda mi se javio i mnogo je reko ali ustvari nije nista rekao...opet cekanje ako.Videcu sta cu da radim.Prica o nekoj selekciji radnika po sektorima pa ako me bude sef iz tog sektora ostavio da radim on ce (gazda) da me prijavi tek u novembru kad mi istekne volonterski.Ma haos.

Ma skontala sam sta je rerkao ali samo se nalupao i opet te ostavio da cekas.. Inace ovako jer sve ok? Jer te neko dirao da ga malot0120.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma skontala sam sta je rerkao ali samo se nalupao i opet te ostavio da cekas.. Inace ovako jer sve ok? Jer te neko dirao da ga malot0120.gif

Ma jooook...Rado bih gazdu malop1023.gif

Ok sam,nego me smori sve ovo sto se desava.Niti da radim niti da ne radim...Dragog nisam videla 3 dana jer su mu smene takve da je prekjuce radio od 7 ujutru do 19h,juce od 19h do 7 ujutru i nocas opet isto.Bas su mu nagruvali tempo.Inace radi u zatvorup0245.gifsalim se nije ovakav siledzija kao na slici :lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma jooook...Rado bih gazdu malop1023.gif

Ok sam,nego me smori sve ovo sto se desava.Niti da radim niti da ne radim...Dragog nisam videla 3 dana jer su mu smene takve da je prekjuce radio od 7 ujutru do 19h,juce od 19h do 7 ujutru i nocas opet isto.Bas su mu nagruvali tempo.Inace radi u zatvorup0245.gifsalim se nije ovakav siledzija kao na slici :lol::lol:

Joj al'cete da se pozelite.. t4808.gif

Vazno je da ti dragi ima siguran posao i jos u drzavnoj firmi tako da bar zbog toga ne lupas gavom.

Je l se spremas polako za svadbu? Ja cu izgeda cekati novembar da se vencamo da budem punoletna jer bi nam sada bilo bas cimanje, treba puno nekih izjava, potvrda, papira tona.. A isto mi dodje..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vec mi fali odavnob0403.gif

Jedva cekam da ga vidim i zagrlim.

Sto se tice vase svadbice bolje sacekajte,par meseci tamo-vamo ne znaci puno ali neprijatnosti koje bi sad prosla sigurno izbegavas.

Ja jos mesec dana imam do svadbice,sad za neki dan idem da kupim materijal za haljinu i pocinjem da pravim ukrase za kapije :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.