odgovora

Objavljeno

Jutros sam mu poslala mail,ali ne odgovara mozda se javi do kraja dana ili cak sutra.Mene boli uvo plata mi tece,dopisujem se sa tobom...

k07107.gif

Malo i ja da se pravim luda.

Ja znam da od sedmog meseca se krece na vezbe za trudnice,to ce te uputiti tvoj ginekolog.Zapravo tamo ucis pravilno disanje i tako to za laksi porodjaj.Jesi na to mislila??

Pa to.. Ja sma cula od 25.nedelje, moracu to da proverim u domu zdravlja.. Ja s'ponosom predsatvljam svoj 5.mesec, hihi.. :D s'obzirom da smo trudne 10 meseci po njima.. :unsure: e, sve cesce osecam bebu da mrda.. I imam osecaj kao da se namerno budi kad ja legnem i pocne da se koprca.. :P u petak posle podne me spoplo nesto tipa kontrakcije ili sta je, kao neko grcenje, ne znam kako da objasim.. Ali 5-10min.iproslo..

b0708.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa to.. Ja sma cula od 25.nedelje, moracu to da proverim u domu zdravlja.. Ja s'ponosom predsatvljam svoj 5.mesec, hihi.. :D s'obzirom da smo trudne 10 meseci po njima.. :unsure: e, sve cesce osecam bebu da mrda.. I imam osecaj kao da se namerno budi kad ja legnem i pocne da se koprca.. :P u petak posle podne me spoplo nesto tipa kontrakcije ili sta je, kao neko grcenje, ne znam kako da objasim.. Ali 5-10min.iproslo..

b0708.gif

Meni su rekli svi koje sam pitala da sam puna 4 i usla u 5 tj isto onako kako ja i ti racunamo.Mozda su ti to grcevi od stolice ali najverovatnije je zato sto se materica siri. I ja imam nekad slicno,kao da me cupa i boli.Cesto mi je bebac nisko pa ne mogu ni da legnem ni sednem kako mi odgovara.k07090.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni su rekli svi koje sam pitala da sam puna 4 i usla u 5 tj isto onako kako ja i ti racunamo.Mozda su ti to grcevi od stolice ali najverovatnije je zato sto se materica siri. I ja imam nekad slicno,kao da me cupa i boli.Cesto mi je bebac nisko pa ne mogu ni da legnem ni sednem kako mi odgovara.k07090.gif

I meni je beba nisko, bas sam pricala sa mamom, ona kaze da je ona sa mladjim bratom nosila pojas jer je nisko.. Nzm, mozda cu i ja, a mozda ce se i podici..I kad ga osecam uvek je to u donjem delu :huh: e, je l si primetila gde god da smo mi nema ni jedne forumasice da pise? Beze od nas.. :unsure:

b0418.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I meni je beba nisko, bas sam pricala sa mamom, ona kaze da je ona sa mladjim bratom nosila pojas jer je nisko.. Nzm, mozda cu i ja, a mozda ce se i podici..I kad ga osecam uvek je to u donjem delu :huh: e, je l si primetila gde god da smo mi nema ni jedne forumasice da pise? Beze od nas.. :unsure:

b0418.gif

Zato sto su sve na drugoj temi,bas sam jutros to propratila ali sam zaboravila koja je tema...

Gledala sam i temu "drugi trimestar" ni tamo nema nikog...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zato sto su sve na drugoj temi,bas sam jutros to propratila ali sam zaboravila koja je tema...k07090.gif

Gledala sam i temu "treci trimestar" ni tamo nema nikog...

Nema veze, ja pisem gde i sta me zanima.. Ovu temu sam napravila jer svi idu u temu''kutak za caskanje'' pa moze i jos jedna tema za pricu.. Samo izgleda da zene nisu zainteresovane :unsure: a tamo ima dosta forumasica, mislim da bi se nas dve pogubile.. :D veceras cu da zamolim bebu da se sutra lepo namesti za slikanje da me obraduje.. dragi mi je rekao da sam manijak(po pitanjut1520.gif )

Ja mu kazem''Pa sto, ovo sada treba da nam bude najlepse kad ne moramo da mislimo ni na sta'', a on''Aman pa ti samo o tome mislis''.. Najgore sto je u pravu, u trudnoci su mi hormoni odlepili..

t1567.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni bi trebalo dosta vremena da se uhodam,njih ima 15 i svaka pise u isto vreme skoro.To ti je fora pitas ili kazes nesto pa posle trazi ko ti je sta napisao.Ovako mi je lepse,upoznam odredjene osobe i sa istim imam dobru komunikaciju,ipak je lepse kada poznajes nekog.Sto ne znaci da se nikada necu dopisivati sa drugima.Mada bi lepo bilo da se pridruzi jos koja sa nekom svojom pricom....t1103.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa nista, stikica moja, samo me nervira.. Ona nam je nasla tu doktorku preko veze i sad ona mora da ide sa nama pa sam ga je pitala svasta nesto tipa dokle mislis da ide sa nama, da nisam ja debil itd.. Da bi mi on na kraju rekao''Pa je tamo nemam gde da se parkiram''u fazonu da neko mora da ostane da cuva kola, a ona da udje samnom. Hm.. :unsure: to mi je bilo previse pa sam mu rekla kako onda sva druga kola tamo stoje parkirna i niko ih ne cuva.. A svaki put kad pocnem ili ga pitam on u fazonu''Necu o tome, necu da se svadjamo..itd'' Danas posle podne mi dolaze mama i bata, jedva cekam, nisam ih videla 3/4 dana..

b0242.gif

mislim ne smeta meni sveki, ok je skroz ali me on nervira sto ne zna da joj kaze ne. Ona je ok zena i brine za mene ali ja samo zelim da budemo malo samostalniji, a on mi ne da.

Pa zasto svekrva ne ostane na parkingu da cuva kola?!Nego svud da zaviri,dobro ne trazi da prisustvuje porodaju.Resi ti to dok je vreme da ne bi imala posle problema kad se porodis.Pritegni malo muza uz sebe,ali sve radi na finjaka i udri na sentimentalnost.Samo polako i videces da pali.Ako tm sad ne moze da joj kaze NE,nikada se nece to promeniti,ako nesto ne preduzmes ODMAH!Muskarci su dukelice i nikada nece reci ,,jaoj bas sam preterao,moram da se menjam,, vec ce pomisliti,,dokle god ona cuti i trpi,cutacu i ja i terati po svom,,.A sto se sveki tice,pazi se,koliko god da je ok,ako ti sad uplovi u vase bracne vode,moze i da te udavi!Zato muza pritegni a nju postavi gde joj je mesto.Ja, da nisam imala podrsku mm od samog pocetka braka,mislim da bi odavno bila razvedena.Pravila nam je zvrckice i u to uvlacila i moje roditelje,ali je mm uvek stajao na mojoj strani.Kad je videla da nam ne moze nista konkretno/sem sto sam se ja jako nervirala,jer mrzim nepravdu/,durila se burila i primirila.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sto se ovoga tice....ja i moj dragi smo dva manijaka....samo sto mora sve pazljivije sadt1520.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa zasto svekrva ne ostane na parkingu da cuva kola?!Nego svud da zaviri,dobro ne trazi da prisustvuje porodaju.Resi ti to dok je vreme da ne bi imala posle problema kad se porodis.Pritegni malo muza uz sebe,ali sve radi na finjaka i udri na sentimentalnost.Samo polako i videces da pali.Ako tm sad ne moze da joj kaze NE,nikada se nece to promeniti,ako nesto ne preduzmes ODMAH!Muskarci su dukelice i nikada nece reci ,,jaoj bas sam preterao,moram da se menjam,, vec ce pomisliti,,dokle god ona cuti i trpi,cutacu i ja i terati po svom,,.A sto se sveki tice,pazi se,koliko god da je ok,ako ti sad uplovi u vase bracne vode,moze i da te udavi!Zato muza pritegni a nju postavi gde joj je mesto.Ja, da nisam imala podrsku mm od samog pocetka braka,mislim da bi odavno bila razvedena.Pravila nam je zvrckice i u to uvlacila i moje roditelje,ali je mm uvek stajao na mojoj strani.Kad je videla da nam ne moze nista konkretno/sem sto sam se ja jako nervirala,jer mrzim nepravdu/,durila se burila i primirila.

Pa pokusala sam ali on njoj nece da kaze NE! I ja kako god da okrenem nikako da on to prihvati. Pa ne, znam kako ce biti,ona ce otici sa nama, uci samnom i poceti da prica u moje ime kao i do sada sto je strasno.. Najgore mi je sto ne znam kako da izvedem da to ne radi??? :unsure: Kako mislis da izvucem na sentimentalnost??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa pokusala sam ali on njoj nece da kaze NE! I ja kako god da okrenem nikako da on to prihvati. Pa ne, znam kako ce biti,ona ce otici sa nama, uci samnom i poceti da prica u moje ime kao i do sada sto je strasno.. Najgore mi je sto ne znam kako da izvedem da to ne radi??? :unsure: Kako mislis da izvucem na sentimentalnost??

E to je vec preterivanje...!!!!! :angry: Ne daj se,za pocetak sutra pusti neka bude sve kako je bilo ali njoj reci kada se odvojite od tvog muza ti njoj reci da ne ulazi sa tobom jer mozes sama da kazes sve sto treba.Ako je zaista dobra osoba onda ti nece praviti zvrcke

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sto se ovoga tice....ja i moj dragi smo dva manijaka....samo sto mora sve pazljivije sadt1520.gif

Mi imamo dve poze(ova druga kad se desi to je premija) al'sta cu.. :D ja sam opustenija od njega, on je sav nesto ukocen.. Ja mu kazem''Ne mozemo mu nista, tako smo ga i napravili''a imam utisak da on brine tokom celog odnosa i da ne moze da se opusti skroz. Naravno nismo manijaci ali on bas brine.. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E to je vec preterivanje...!!!!! :angry: Ne daj se,za pocetak sutra pusti neka bude sve kako je bilo ali njoj reci kada se odvojite od tvog muza ti njoj reci da ne ulazi sa tobom jer mozes sama da kazes sve sto treba.Ako je zaista dobra osoba onda ti nece praviti zvrcke

Kako da joj samo tako kazem''Nemoj uci samnom''?

b0520.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cici polako se pakujem da idem kuci...i ne radujem se bas da izadjem na ovu vrucinuh0915.gif

Nastavicemo ove diskusije sutra,napisi mi sta je bilo na uz da procitam ujutru kad dodjem.A ono za sveki,vidi resavaj sto pre.Upoznala sam te dovoljno mislim da nisi klinka i da to mozes da izguras u svoju korist.Samo ti treba vise hrabrosti,veruj nema cega da se bojis jer se boris za svoju porodicu!!!

Ljubimo vas puuuunoooo! Imas podrsku od mene,samo napredt2714.gif

c0217.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kako da joj samo tako kazem''Nemoj uci samnom''?

b0520.gif

Lepo je zamoli i objasni da zaista nije potrebno da bude unutra,nisi mala i ona to mora da shvati!!! Jub

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cici polako se pakujem da idem kuci...i ne radujem se bas da izadjem na ovu vrucinuh0915.gif

Nastavicemo ove diskusije sutra,napisi mi sta je bilo na uz da procitam ujutru kad dodjem.A ono za sveki,vidi resavaj sto pre.Upoznala sam te dovoljno mislim da nisi klinka i da to mozes da izguras u svoju korist.Samo ti treba vise hrabrosti,veruj nema cega da se bojis jer se boris za svoju porodicu!!!

Ljubimo vas puuuunoooo! Imas podrsku od mene,samo napredt2714.gif

c0217.gif

Draga, UZ mi je zakazan u 11:30h tako da mozemo ujutru da se cujemo na brzaka, pa javljam cim dodjem kuci sta je i kako je.. Nadam se da cu stici do 15h ali ako ne opet cu ostaviti da vidis.. Huh, boricu se pa ko istera svoje.. :blink: Polako do kuce i neku vodu obavezno sa sobom. I mi vas ljubimo punooo pa se cujemo..

t4801.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa pokusala sam ali on njoj nece da kaze NE! I ja kako god da okrenem nikako da on to prihvati. Pa ne, znam kako ce biti,ona ce otici sa nama, uci samnom i poceti da prica u moje ime kao i do sada sto je strasno.. Najgore mi je sto ne znam kako da izvedem da to ne radi??? :unsure: Kako mislis da izvucem na sentimentalnost??

Posto on ne moze da joj se suprotstavi,moras ti.Pokusaj s njom da razgovaras,ako je ok kako ti kazes,shvatice.Objasni joj da si ti sad spona izmedu nje i sina i da ako bude ok prema tebi,u svakom smislu,ti ces biti jos bolja prema njoj a i imace odlican odnos i dalje sa svojim sinom.Samo nemoj da cutis i trpis.Od samog starta ako vec moras,a moras,posto vam se mesa a tm to ne prihvata,pokazi zube.Ja sam isla tezim putem ali sam imala podrsku muza,nisam se od starta postavila kako sam te posavetovala,ali zato znam neke devojke iz moje okoline koje su tako radile.Da vidis kako svekrve paze sta rade i kako rade i kako se bore da ih snaja zavoli!!!Zalosno ali sto si veca,, dukela,,vise te vole i postuju,pa ako je to nacin da vi vama obezbedite mir i privatnost,onda budi i to. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ZENE,KORISTI LI NEKO BEBI EVY BABY PELENE I KAKVE SU VAM?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

c0127.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ZENE,KORISTI LI NEKO BEBI EVY BABY PELENE I KAKVE SU VAM?

Ja sam ih koristila ,meni nisu lose... ne cure,lepo mirisu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam ih koristila ,meni nisu lose... ne cure,lepo mirisu...

joj,ja se samo brinem zbog tog mirisa da mi se beba ne ospe,sinoc uzela od komsinice 1 pelenu,nije imala reakciju,cini mi se bar,a pampers smo koristili dugo,onda shvatila da su i druge pelene skroz o.k.pa bismo promenili malo.hvala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bon jour ! ça va ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

joj,ja se samo brinem zbog tog mirisa da mi se beba ne ospe,sinoc uzela od komsinice 1 pelenu,nije imala reakciju,cini mi se bar,a pampers smo koristili dugo,onda shvatila da su i druge pelene skroz o.k.pa bismo promenili malo.hvala.

Mi se nismo ospeli...DUgo smo koristili pampers,pa evy baby,pa boni,sad uzimamo ovde ove sto proizvode ove najvece prodavnice i ujedno i pampers...nikad se nisu ospeli..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bon jour ! ça va ?

Predajem se ne znam vise haaahhaa

Vidim da si me pitala nesto,mozda kako sam...????

t2003.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi se nismo ospeli...DUgo smo koristili pampers,pa evy baby,pa boni,sad uzimamo ovde ove sto proizvode ove najvece prodavnice i ujedno i pampers...nikad se nisu ospeli..

KAKVE SU TI BILE BONI?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

KAKVE SU TI BILE BONI?

SUPER ! MI SMO STALNO KUPOVALI ONO PAKOVANJE OD 60KOM PLUS 20KOM GRATIS... I SUPER SU...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.