odgovora

Objavljeno

jedno pitanje:sin mi ima 15 meseci i interesuje me da li mogu da mu dajem sardine ili vec neku drugu ribu iz konzerve da rucka?g19084.gif

Mi smo ribu uveli sa 12meseci,mislim da mozes.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo ribu uveli sa 12meseci,mislim da mozes.

i mi smo svezu ribu uveli jos mnogo ranije,ali ja sam mislila na ovu konzerviranu ribu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i mi smo svezu ribu uveli jos mnogo ranije,ali ja sam mislila na ovu konzerviranu ribu!

Mi smo Petru dali sardinu iz konzerve pre mesec dana. Znao je u pre toga da se 'ogrebe' za zalogaj tunjevine. OK je podneo, samo sto su te ribe poprilicno slane, pa sam ja pribegavala da ih isperem u vodi, a onda prelijem maslinovim uljem. Jeo je i uzivao.On inace voli ribu i mi smo mu davali svezu ribu sa 8 meseci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jedno pitanje:sin mi ima 15 meseci i interesuje me da li mogu da mu dajem sardine ili vec neku drugu ribu iz konzerve da rucka?g19084.gif

sve sto jedes ti moze i dete sa 12/meseci. osim naravno kikiriki i slicne stvari,.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

yelenaC,seceru hvala na odgovoru!Moj Danilo isto jako voli svezu ribu i nadam se da ce hteti da jede i ovu konzerviranu!b0247.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i mi smo svezu ribu uveli jos mnogo ranije,ali ja sam mislila na ovu konzerviranu ribu!

Mislila sam na sve vrste pa i one u konzervi! :P:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jos 1-dno pitanje od mene-da li je nekoj od vas mozda preskocila menstruacija 1 mesec ili da vam je kasnila po 2 nedelje a da niste u dr. stanju?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jos 1-dno pitanje od mene-da li je nekoj od vas mozda preskocila menstruacija 1 mesec ili da vam je kasnila po 2 nedelje a da niste u dr. stanju?

da se ispravim,neznam da li sam u dr.stanju,ali kasni mi 14 dana!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni jeste par puta kasnilo i to sigurno dve nedelje (duze nikada nije) ali se ispostavilo (u prvom slucaju) da je veliki stres bio razlog (na poslu :angry: ) a drugi put trudna :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jos 1-dno pitanje od mene-da li je nekoj od vas mozda preskocila menstruacija 1 mesec ili da vam je kasnila po 2 nedelje a da niste u dr. stanju?

e meni je tako ceo zivot..nikad neznam :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

problem kod mene je sto sam UVEK dobijala na vreme.moglo je da mi kasni,ali NIKAD duze od 3 dana!A kod prve trudnoce se ne secam ni simptoma ni koliko nisam imala menstruaciju pre nego sto sam je utvrdila....kao da sam bila trudna pre milion godina! :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislim da bi bilo bolje da pitanja iz ove teme budu postavljana kao zasebne teme...jer ima hiljadu pitanja i bilo bi lepo kad bi za sve svako znao na koju temu da ode....ovako listati nesto a ne znati ni sta, nema poente. neko moje misljenje. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

problem kod mene je sto sam UVEK dobijala na vreme.moglo je da mi kasni,ali NIKAD duze od 3 dana!A kod prve trudnoce se ne secam ni simptoma ni koliko nisam imala menstruaciju pre nego sto sam je utvrdila....kao da sam bila trudna pre milion godina! :(

Ista je prica i kod mene. I sad gledam tvoj tiker... hahahaha! I meni je kasnilo posle 14 meseci tacno 2 nedelje.Ginekolog mi je rekao da je umor jedini razlog.

Mislim da bi bilo bolje da pitanja iz ove teme budu postavljana kao zasebne teme...jer ima hiljadu pitanja i bilo bi lepo kad bi za sve svako znao na koju temu da ode....ovako listati nesto a ne znati ni sta, nema poente. neko moje misljenje. :rolleyes:

Slazem se. Pitanja koja vec imaju temu da idu tamo gde treba, a nove teme otvarati. "Pitalice' mogu da budu i na temi 'specijalno pitanje' i na 'zenskim pricama'.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ista je prica i kod mene. I sad gledam tvoj tiker... hahahaha! I meni je kasnilo posle 14 meseci tacno 2 nedelje.Ginekolog mi je rekao da je umor jedini razlog.

joj,daj Boze da je samo premor u pitnju! :) Zelim jos jedno dete,ali ne sad-da malo jos odmorim pa onda moze! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jos 1-dno pitanje od mene-da li je nekoj od vas mozda preskocila menstruacija 1 mesec ili da vam je kasnila po 2 nedelje a da niste u dr. stanju?

problem kod mene je sto sam UVEK dobijala na vreme.moglo je da mi kasni,ali NIKAD duze od 3 dana!A kod prve trudnoce se ne secam ni simptoma ni koliko nisam imala menstruaciju pre nego sto sam je utvrdila....kao da sam bila trudna pre milion godina! :(

Meni isto uvek na vreme i kasnio mi je 2nedelje samo 1x.Isto-zbog stresa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jos 1-dno pitanje od mene-da li je nekoj od vas mozda preskocila menstruacija 1 mesec ili da vam je kasnila po 2 nedelje a da niste u dr. stanju?

Meni se to upravo sada desilo... Nisam imala ni jedan simptom, posle nedelju dana sam uradila test-negativan, posle 10 dana sam otisla na uz -cista... :( Sve ukupno, kasni mi tri nedelje. Danas sam kao dobila, a nikako da krene. Inace, men. mi je uvek tacna u dan, jednom ili dva puta mi je kasnila dva dana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

meni je to redovno stanje zbog hormonskog poremecaja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hvala vam svima na odgovorima,ali IPAK je trudnoca u pitanju! :lol: Nista od mog odmora od prvog deteta,a tako mi je potreban! :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Taco, duso ja bih ipak da ti cestitam :lol:

URAAAA CESTITAMOOOOOO!!!!

a taman nam je ponestalo novih trudnica na forumu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol::lol::lol::lol:

E ANA ANA citas mi misli, bas mi pre neki dan to palo na pamet, pa reko bolje da cutim da ne komentarisem, prizvacu sebi....

TACO od srca cestitam, o umori mi nista ne pricaj, ali na kraju videces bolje sad nego kasnije kad jedno bude imalo 6-7god il vise neces se tako lako odluciti na novu bebu.

Ovako jedno uz drugo, pa kad si umorna nek si umorna, odradis to i gotovo.

A trece tamo negde za par godina za svoju dusu, kad ovo dvoje budu veliki :D:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Čestitam i ja....i naravno super što će biti manja razlika :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bice jos bebikaaa... Jeeeee!!! Sve cestitke i od mene, pa lijepo si napisala na tickeru da je veliki djecak! :lol: :lol: :lol: Znaci, porastao dovoljno da dobije brata ili seku! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MNOGO vam hvala svima!Jeste on veliki decak vec,ali je mnogo razmazen jer su do sada sve oci bile uprte samo u njega!Sta ce sad biti/neznam,ne smem ni da pomislim!Znam svoje detet jako dobro i znam da mu bata ili seka nece uopste prijati!Kad on vec sad jako ljubomorise na sopstvene slike,sta ce tek biti sa zivom bebom u kuci_!!!Ali otom potom!Bitno je da iako ova beba nije planirana,bar za jos neko vreme,jeste pozeljna i voljena! t4801.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jaoooooooo divna vest,cestitam ti od srca

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Taco cestitam ti i ja! :)

Kod nas je ista razlika,da se ne lazemo-uopste nije lako,pogotovo ako nemas pomoc i i muz radi ceo dan <_< ,ali ja ipak ne bih drugacije da mogu... :) A sto se tice ljubomore,toga uvek ima,naviknuce se,za mesec dana ce sve biti kao pre...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.