odgovora

Objavljeno

Devojke zna li neko način kako hitno popraviti imunitet odraslih. Ne mogu više, od avgusta prošle godine, bukvalno na svakih 20 dana sam bolesna, nos, grlo, kijavica, malaksalost. Ponovo me juče uhvatilo. Izludeću.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke zna li neko način kako hitno popraviti imunitet odraslih. Ne mogu više, od avgusta prošle godine, bukvalno na svakih 20 dana sam bolesna, nos, grlo, kijavica, malaksalost. Ponovo me juče uhvatilo. Izludeću.

Pticice,ja nema sta nisam pokusala,ali opet nije to to...od ogromnih kolicina voca i povrca i cijedjenih sokova,med,aloe,raznih vitamina,ali meni nedostaje sna i odmora,to je glavni preduslov za imunitet!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pticice,ja nema sta nisam pokusala,ali opet nije to to...od ogromnih kolicina voca i povrca i cijedjenih sokova,med,aloe,raznih vitamina,ali meni nedostaje sna i odmora,to je glavni preduslov za imunitet!

San i odmor, zvuči kao naučna fantastika. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

San i odmor, zvuči kao naučna fantastika. :(

Otprilike i meni! :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bol je isti,samo sto jutros nema mucnine i vrtoglavice!Beviplex sam upravo prestala piti,a mirovati pored Nikole krajne je nemoguce,dovoljno je samo njega da podignem!Vidjecu sta ce mi veceras reci na masazi,ipak hvala VELIKO!

ako si pila beviplex i idalje boli onda nije do nerva,nego izgleda do preumornih misica i stalnog krivljenja kicme....masaza bi trebalo da pomogne,samo naglasi maseru sta se tacno desava da ne bi bilo jos gore posle masaze

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ako si pila beviplex i idalje boli onda nije do nerva,nego izgleda do preumornih misica i stalnog krivljenja kicme....masaza bi trebalo da pomogne,samo naglasi maseru sta se tacno desava da ne bi bilo jos gore posle masaze

U Jelena,ne prepadaj me,jos samo treba gore da mi bude!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

kao je bilo????? ma nece ti biti gore,zato i moras da naglasis maseru sta tacno i gde boli

!!!!pisi jel sad malo bolje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke zna li neko način kako hitno popraviti imunitet odraslih. Ne mogu više, od avgusta prošle godine, bukvalno na svakih 20 dana sam bolesna, nos, grlo, kijavica, malaksalost. Ponovo me juče uhvatilo. Izludeću.

Pticice ja sam prosle zime bukvalno bila 10 puta bolesna i to bas "dobro" bolesna po desetak dana.

Pred ovu zimu, tj na jesen sam popila celu kutiju Ecomera (ulje iz ajkuline jetre) i nisam se ni jednom razbolela. Stvarno je super stvar.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke zna li neko način kako hitno popraviti imunitet odraslih. Ne mogu više, od avgusta prošle godine, bukvalno na svakih 20 dana sam bolesna, nos, grlo, kijavica, malaksalost. Ponovo me juče uhvatilo. Izludeću.

Pticice ja sam pila Revitu i u trudnoci i posle porodjaja i mnogo mi je pomoglo.To je na bazi maticnog mleca.

E sad ima vise vrsta i za krvnu sliku ima i za jacanje imunog sistema.

Preporucuje se sportistima,adolescentima,ljudima sa vecom fizickom i psihickom aktivnoscu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke zna li neko način kako hitno popraviti imunitet odraslih. Ne mogu više, od avgusta prošle godine, bukvalno na svakih 20 dana sam bolesna, nos, grlo, kijavica, malaksalost. Ponovo me juče uhvatilo. Izludeću.

Tebi treba san...kvalitetan san, pre svega. Imunitet u tvom slucaju je jako povezan sa umorom i pokusaj da nadjes resenje kako bi sto vise i sto cesce odmarala. Uz to ovo sto su devojke rekle i za mesec dana ces se povratiti.

Tigi, javi se!?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tigi, javi se!?

Ej,draga,bolje mi je,mada jos uvijek me bole ledja!U ponedeljak mi je zakazana masaza!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke, hvala vam. U ponedeljak idem kod lekara, radi ću komplet analize, pa ću u skladu sa tim krenuti u borbu protiv lošeg imuniteta. A san i odmor, zaista nema načina da iz naučne fantastike pretvorim u stvarnost. Moja devojčica se još uvek budi noću, bar jednom ili dva puta. A onda prelazi kod nas u krevet i maltretira nas do jutra.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke, hvala vam. U ponedeljak idem kod lekara, radi ću komplet analize, pa ću u skladu sa tim krenuti u borbu protiv lošeg imuniteta. A san i odmor, zaista nema načina da iz naučne fantastike pretvorim u stvarnost. Moja devojčica se još uvek budi noću, bar jednom ili dva puta. A onda prelazi kod nas u krevet i maltretira nas do jutra.

Znam o cemu pricas. Ali veruj mi meni je ecomer jako pomogao, iako nisam verovala da riblja ulja mogu toliko uticati. ali poslednjih godina sam bila non top bolesna, spavala, ne spavala, a prosle godine je bilo nepodnosljivo.

zato ti kazem probaj ovo, ali moras piti svakog dana i mirna si. pritom proizvod je potpuno prirodan, nema neke hemije unutra.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ej,draga,bolje mi je,mada jos uvijek me bole ledja!U ponedeljak mi je zakazana masaza!

Verovatno ce ti masaza pomoci. I mokracu na analizu bez obizra! Cujes li? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke, hvala vam. U ponedeljak idem kod lekara, radi ću komplet analize, pa ću u skladu sa tim krenuti u borbu protiv lošeg imuniteta. A san i odmor, zaista nema načina da iz naučne fantastike pretvorim u stvarnost. Moja devojčica se još uvek budi noću, bar jednom ili dva puta. A onda prelazi kod nas u krevet i maltretira nas do jutra.

I ja bih preporučila ekomer, ali i:

1. matični mleč (revitu ne preporučujem), već čist liofilizovani m. mleč (ima da se kupi u apotekama)

2. ekomer

3. propolis preventivno

4. C vitamin, c vitamin, c vitamin (najbolje u vidu voća, bar 3 puta dnevno), ako ne može, onda na prazan stomak pogrickati 1 tabletu c vitamina. Bar 3 puta dnevno.

Ovo sve daje rezultat nakon 7-10 dana, ali treba nastaviti to bar mesec-dva da bi čovek malo stao na noge. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Verovatno ce ti masaza pomoci. I mokracu na analizu bez obizra! Cujes li? :)

Cujem,cujem :lol: :lol: :lol: U utorak idem,posto u ponedeljak Nikolu vodim kod stomatologa,a i moram na masazu,pa necu stici!Hvala ti sto brines!Srce si!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cujem,cujem :lol::lol::lol: U utorak idem,posto u ponedeljak Nikolu vodim kod stomatologa,a i moram na masazu,pa necu stici!Hvala ti sto brines!Srce si!

Nego kako nego brinem! ;) Evo idem sad na temu "volite li se" da ti kazem nesto. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

4. C vitamin, c vitamin, c vitamin (najbolje u vidu voća, bar 3 puta dnevno), ako ne može, onda na prazan stomak pogrickati 1 tabletu c vitamina. Bar 3 puta dnevno.

A sto progrickati?Jel' ima neka caka u tome, posto ja inace imam problem sa gutanjem tableta , a ovaj moj vitamin C su ogroooomne tablete i jedva ih progutam. I apotekarka mi je rekla, a i pise na njima najbolje uz obrok.

Napisi mi molim te to za grckanje da li ima veze da li ih gutam ili grickam, posto bi mi bilo dvesta puta lakse da ih grickam :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam noćes opet imala šou, a i jutros. Boli me desna strana stomaka, i ne mogu da skapiram šta je to da li to mali šutne nešto pa boli??? Ali sam primetila da kad sednem bude lakše, ili kad sam na levoj strani. Najgore je kad legnem na desnu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam noćes opet imala šou, a i jutros. Boli me desna strana stomaka, i ne mogu da skapiram šta je to da li to mali šutne nešto pa boli??? Ali sam primetila da kad sednem bude lakše, ili kad sam na levoj strani. Najgore je kad legnem na desnu...

Kiki,moguce da se beba nezgodno namjesti,to se i meni desavalo,sve je ok,ne brini!Na lijevoj strani se i preporucuje da lezis,jer dotok kisika je tad najbolji za bebu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kiki,moguce da se beba nezgodno namjesti,to se i meni desavalo,sve je ok,ne brini!Na lijevoj strani se i preporucuje da lezis,jer dotok kisika je tad najbolji za bebu!

Ma znam to za kiseonik, ali ovo je neki dosta oštar veoma lokalan bol koji bude duže vremena prisutan. Čak sam razmišljala i da nisu možda gasovi :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke zna li neko način kako hitno popraviti imunitet odraslih. Ne mogu više, od avgusta prošle godine, bukvalno na svakih 20 dana sam bolesna, nos, grlo, kijavica, malaksalost. Ponovo me juče uhvatilo. Izludeću.

Ja sam imala problem sa oslabljenim imunitetom i u trudnoći i posle porođaja. Po preporuci lekara, koristila sam IMMUNAL, oralni rastvor za jačanje imuniteta i u mom slučaju bio je delotvoran. Ovaj lek (zapravo suplement) je na biljnoj bazi (od biljke Ehinacea). Postoje i tablete, mislim da se baš tako zovu - Ehinacea. Nadam se da sam ti pomogla. Pozdrav!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam noćes opet imala šou, a i jutros. Boli me desna strana stomaka, i ne mogu da skapiram šta je to da li to mali šutne nešto pa boli??? Ali sam primetila da kad sednem bude lakše, ili kad sam na levoj strani. Najgore je kad legnem na desnu...

Ja verujem da je to normalno, posto beba vise nema mesta pa se verovatno naslonila na nesto :)

ili nesto gura od organa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam dobila unutrasnje hemoroide,posle porodjaja.Stavljala sam kao analgete,i proslo je.

Medjutim koliko sam upucena oni se nikada ne mogu skroz izleciti.

Kada god imam tvrdu stolici,guza mi krvari :unsure:

Da li ce to stalno biti tako,postoji li nacin da se potpuno izlece???

Necu valjda morati stalno nesto da stavljam i radi preventive? :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Oni se ne mogu izlečiti, samo se tezi slučajevi operišu. Moraš voditi računa o stolici, da bude mekana, da ne bi dolazilo do krvarenja, a kreme stavljaj kad se upale.... vodi računa da ne sediš dugo, da ne sediš na hladnom, da ne sediš u mokrom kupaćem... itd... samo treba naučiti živeti sa tim...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.