odgovora

Objavljeno

Taco cestitam ti i ja! :)

Kod nas je ista razlika,da se ne lazemo-uopste nije lako,pogotovo ako nemas pomoc i i muz radi ceo dan <_< ,ali ja ipak ne bih drugacije da mogu... :) A sto se tice ljubomore,toga uvek ima,naviknuce se,za mesec dana ce sve biti kao pre...

hvala vam puno svima I Chi iz tvojih usta u Bozije usi!A sto se tice pomoci,bas je i nemamo jer su nam sve babe i dede u Zr,a mi smo u Ns! :( Ali dobro,prezivele tolike zene pa cu,valjda,i ja!Zato je veca razlika izmedju dece super-moja mama mog mladjeg brata nije ni osetila(kako ona kaze).jer je razlika izmedju brata i mene 11god.,a izmedju starije sestre i njega 13god.!I naravno da ga onda nije ni osetila kada smo sestra i ja dobile"zivu igracku"!!!! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Konacno!Sve pohvale za administratora :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zar nije pre koju nedelju Secer otvorila slicnu temu,btw gde je ta tema???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo nasla sam je! Spojili ste je sa temom "pitanja" da bi posle par dana otvorili istu? Sta propustam,posto ne kapiram?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislim da je potrebno da i mi imamo neku ovakvu temu (a ne samo bebe :lol: ) u slucaju da nam je hitno potreban odgovor u vezi nekog pitanja o zdravlju...Nadam se da ce ova tema ostati prazna (tj da nam nikad nista hitno ne zatreba), ali Boze moj, ako se desi ovde ce se ipak najbrze videti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislim da bi bilo bolje da pitanja iz ove teme budu postavljana kao zasebne teme...jer ima hiljadu pitanja i bilo bi lepo kad bi za sve svako znao na koju temu da ode....ovako listati nesto a ne znati ni sta, nema poente. neko moje misljenje. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo nasla sam je! Spojili ste je sa temom "pitanja" da bi posle par dana otvorili istu? Sta propustam,posto ne kapiram?

Da ne dodje do zabune, tema je ista, vracena, samo je koleginica precistila temu , tj ostavila postvove koji su vezane za nase zdravlje, a ostale postove koji su vezani za SOS DECA ce biti u temi SOS koja je za decu. Da se ne bi mesale dve "razlicite" stvari.

Sve je kao i pre, samo sredjenije. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Poštovane forumašice i forumaši,

Na ovoj temi postavljajte urgentna pitanja vezana za vaše zdravlje i popratne probleme.

P.S. Za zdravstvene probleme dece možete se obratiti na BEBAC forum DETE, podforum BOLESTI I POREMEĆAJI.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da ne dodje do zabune, tema je ista, vracena, samo je koleginica precistila temu , tj ostavila postvove koji su vezane za nase zdravlje, a ostale postove koji su vezani za SOS DECA ce biti u temi SOS koja je za decu. Da se ne bi mesale dve "razlicite" stvari.

Sve je kao i pre, samo sredjenije. :)

Sad je ok,ali juce nije bilo tako...cak sta vise

no dobro... necu da se mesam vise

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

moze malo pomoci ovde

jutros kada sam htela da ustanem iz kreveta, zabolela su me ledja, preko bubrega, taj deo,

bol nije bio jak vise onako osecaj da niste lepo spavali, posle par min taj osecaj krece da se siri, preko celog stomaka kao grc, krecu da mi se stezu pluca , boli zeludac , vrti u glavi...

a vec danima me boli isto preko bubrega ali samo kada se savijem da obujem deci ili sebi cipele, kada se ispravim nista...

kod kog dr da odem, ortopeda jer vec imam problema, sa upalom nerva ali visoko gore izmedju plecki,

ili kod dr opste prakse,

da li moze problem da bude sa bubrezima >

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nensi, meni se cini da tebe bole bubrezi... I moja svekrva se cesto zali na slicne bolove, a njoj su u pitanju bubrezi. Mozda i nije, ali izgleda da ces morati eliminisati jednu po jednu opciju. Ja bih prvo pregledala bubrege, pa ako nije to, onda isla dalje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i ja se nesto mislim da su bubrezi, ali ovih dana sam mnogo sedela za kompom,

sirila biznis :D , pa se nadam da je od sedenja,

ali evo pocinje da me " boli i kad sedim i kad stojim ....nikad do sad nisam imala problema sa bubrezima :( :(

taman jedno zalecim krene drugo...a nista mi nije falilo pre trudnoce :wacko:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jača prehlada može da ima te simtome. Drži obmotan vuneni džemper ili maramu jedan ceo dan. Meni to itekako pomogne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

NensyFansy jel te tera da cesto mokris???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Anchi od cega prehlada ne izlazim iz kuce po stanu nosim vunene carape jer i ako je pretopplo meni noge led ledeni

MV ne sve je isto nikakvih drugih simptoma nemam , to mi je i cudno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Anchi od cega prehlada ne izlazim iz kuce po stanu nosim vunene carape jer i ako je pretopplo meni noge led ledeni

MV ne sve je isto nikakvih drugih simptoma nemam , to mi je i cudno...

A pa meni dovoljno samo da mi se izvuce potkošulja i eto ti "belaja".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i to sto kazes , ee secam se davno reci moje bake ...porodjena zena ko busno bure :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MV ne sve je isto nikakvih drugih simptoma nemam , to mi je i cudno...

Ihhhh pa stvarno si me zbunila sad m1733.gif,da su bubrezi u pitanju sigurno bi te teralo da mokris,a po tvojim simptomima i bolu sto si opisala deluje mi kao neki kamencic da je krenuo,ja godisnje izbacim 1-2 kamicka i imam takve bolove ali sa pritiskom u besici,ne znam bolje ti to vidi sa doktorom mozda si od hladnih nogu samo prehladila krsta i bubrege...cajevi i utopljavanje...i bice bolje :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

HVALA nadam se da nije nista strasno, mm je na putu, sami smo, jeste da mi je dr u susednooj zgradi ali ipak kad si sam ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A pa meni dovoljno samo da mi se izvuce potkošulja i eto ti "belaja".

Zeno obuci bodi :lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i to sto kazes , ee secam se davno reci moje bake ...porodjena zena ko busno bure :lol:

:lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sanja bre ja ocekujem neki odgovor a ona s smeje

mene i dalje bolucka i ne ide mi se u krevet -_-

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja ti kao dajem savjet, a i mene boli stomak strasno... Trebala bih ici kod ginekologa, ali stalno odlazem, nemam pojma zasto. Jos nisam radila papa test koji sam trebala uraditi 4 mjeseca nakon porodjaja! <_<

Pij dosta caja i umotavaj se, pa ako te i poslije bude boljelo, bolje je da odes do dr.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A sto tebe tugo boli stomak, kako , jel kad dobijes ( ako si uopste i dobila ciklus ) ili ovako sto se kaze " na zdravo"...nemoj reci da nisi jos uvek otisla kod gin od porodjaja :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma, ja sam postala bas nemarna... Isla sam jednom na UZ pregled poslije porodjaja, i dr mi rece da uradim i papa test, i na tome je ostalo. Posto je bio UZ ok, stalno odlazem, ali me u posljednje vrijeme donji dio stomaka bas boli i jako je tvrd na dodir. Nisam dobila, iako sam mislila da jesam, jer sam imala neko krvarenje. :blink:

E poslije ovoga sto sam napisala, definitivno moram ici kod dr. :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.