Naše mudre izreke

odgovora

Objavljeno

(siveluke @ 1.08.2011, 13:39) *

Ne verujem u krizu sedme ili cetvrte ili bilo koje godine, vise verujem u krizu koju moze zivot da nam postavi. I kako cemo mi na nju reagovati. Da li dolazi do neke vrste zasicenja u braku - dolazi, ali s druge strane se prave sve jace veze izmedju dvoje ljudi koji su u bracnoj zajednici.

Sto se samog odnosa tice treba imati medjusobnog kompromisa ali ne na ustrp same pojedinacne licnosti. A sto se tice kriza koje nam zivot pruza , mislim da se tu najvise vidi koliko se dvoje ljudi medjusobno razume i podrzava, i naravno nalazi izlaz iz toga. Nekako se na kraju sve to zove - ljubav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala Filipa, nisam znala da i ja mogu biti ovde citirana. :lol:

Da je o sebicnosti Legenda bi me svuda citirala .hahahaha. cmokic legendo :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala Filipa, nisam znala da i ja mogu biti ovde citirana. :lol:

Da je o sebicnosti Legenda bi me svuda citirala .hahahaha. cmokic legendo :rolleyes:

E ti si luda skroz...

Nadam se da je Grcki secer kvalitetniji, inace ces nam se istopiti :lol::P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E ti si luda skroz...

Nadam se da je Grcki secer kvalitetniji, inace ces nam se istopiti :lol::P

Hahahaha, moram da budem OT, ali vi u Srbiji jedete kineski secer, a ovde ima sprskog koliko hoces :lol:

Ot sam!!! Lincujte me. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hahahaha, moram da budem OT, ali vi u Srbiji jedete kineski secer, a ovde ima sprskog koliko hoces :lol:

Ot sam!!! Lincujte me. :lol:

Ma da, lako je tebi da ides OT kada si administraror :angry:

Kad smo kod Kineza, danas kod Kineza rasprodaja, cipele dva evra :lol::D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala njegovim roditeljima sto su od njega napravili ovakvog coveka kakav sad jeste i potrudicu se da nas mali princ ide njegovim stopama :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dok se ne nadjes u odredjenoj situaciji, ne mozes biti 100% siguran kako bi postupio. Poucena raznim zivotnim iskustvima, verujem samo u ono: Nikad ne reci nikad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moram da priznam da nisam razmisljala puno. Prosto, sa 30 godina sam dosla do zakljucka da znam sta necu, a da ne znam sta hocu jer nisam sve probala. Mislim da je to sustina inace u zivotu: ne znam sta hocu jer nisam sve probala, a znam sta necu od onoga sto sam dozivela.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ali ja se ne predajem. Naucila sam da se kroz zivot moram boriti sama, ako neko uskoci, veliko mu hvala, ali znam da samo na sebe mogu racunati.

Zato pokusavam da se razvijam i jacam, da pronalazim mir i srecu u sebi i stvarima oko sebe. Moje dete je moj nepresusni izvor ljubavi i energije.

ZENA JE STENA!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja se bas raspisala.....ali moje misljenje da niko od nas ne treba da trpi,gubi zivce...kratak je zivot za tako nesto.Nemojte da dozvolite i da se pomirite sa tim da vam svekrva ili mama "upravljaju" zivotom i vasom srecom onda nikada necete biti istinski srecne.

Ipak dodje vreme kada mi odrastemo,i mi i muzevi treba da se odvojimo od roditelja,dve,tri generacije nikako i nikada nece moci,uvek ce nekom nesto smetati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ponekad kada kazem da sam dobro,zelim da me neko pogleda u oci,cvrsto zagrli i kaze"znam da nisi".

Znas,i mi najaci imamo potrebu ponekad da naslonimo glavu na necije rame,i cujemo reci:"Bice sve u redu."

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MatroNadja, znas sta svaki termin u zivotu, pa tako i SAVRSENI MUZ zavisi od onoga ko ga definise. :rolleyes:

Ja imam drugaricu ovde cije je muz katastofalan po svim mojim definicijama, ali kad nju slusas rekao bi on je savrsen covek.

Mm nije savrsen, ali njemu svaka cast kad samnom izdrzava, jer ja da sam sebi zena, odavno bih je/se otrovala. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Malopre ja i ptičica razmenjujemo pp-ove i između ostalog ona reče:

Ovo roditeljstvo muka neprestana.Ali i lepota neopisiva.

Devojke zar nije lepo....uvek 'brinemo' i te brige su male kada su deca mala...kako rastu brige sve veće....ma čitav život je tako....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Malopre ja i ptičica razmenjujemo pp-ove i između ostalog ona reče:

Ovo roditeljstvo muka neprestana.Ali i lepota neopisiva.

Devojke zar nije lepo....uvek 'brinemo' i te brige su male kada su deca mala...kako rastu brige sve veće....ma čitav život je tako....

Bas lepo receno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kako kazu stari ljudi, fakultet zavrsava stolica, a ne mozak!

Miva u temi Napredno dete...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kako kazu stari ljudi, fakultet zavrsava stolica, a ne mozak!

Miva u temi Napredno dete...

Meni su ga zavrsila deca u stomaku :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni su ga zavrsila deca u stomaku :lol: :lol:

Ma samo da nije mozak... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.