Ona prosi njega ....

Da li je glupo da žena zaprosi muškarca   39 votes

  1. 1. Ona prosi njega

    • da, glupo je da žena zaprosi muškarca
      14
    • ne, nije glupo da žena zaprosi muškarca
      25

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Član nani je napisala temu sa naslovom "Ona prosi njega ...."

----------------------------------------------------------------------

Mislite li da je ovo glupo ili romanticno :P

Kontam ako me MM iznervira ćutanjem (i izdržimo ovu krizu) da ga hladno zaprosim ... samo ne znam kojim nakitom :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

valjda sam dobro postavila anketu, nikada ne uspjem da je postavim !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mog devera je devojka zaprosila i to mi jeglupo iz razloga sto on to sam ne bi uradio a ovako je kao pristao ali je svima rekao pa mi i nismo kao vereni. on je naveo uslove koji treba da se ispune pa ce je zeniti, a dok se to ne resi nista nastavljaju po starom. ok sam da devojka zaprosi muskarca ako je situacija normalna, njihova veza je smesna otprilike, i ovo sto je uradila samo je pokazalo kako po svaku cenu zeli da se uda...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Smatram da muskarac treba da zaprosi zenu...

Razlozi su brojni:

1) Pokazuje da je dovoljno zreo da donosi vazne odluke u svom zivotu

2) Pokazuje da razmislja o buducnosti

3) Spreman je na obaveze koje donosi brak

4) Smanjene su sanse da cete se zapitati da li se ozenio iz mozda nekih drugih razloga, da li je bio spreman, da li je zeleo sa Vama da provede svoj zivot ili ga je na to naveo niz okolnosti i dogadjaja... Samim tim mislim da su vece sanse da se bolje snadje u ulozi supruga i jednog dana roditelja, kao i da ce lakse se nositi sa problemima koji budu nailazili ...

5) Krajnje licne prirode :lol: Romanticna dusica :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja mislim da nije glupo.Kontam da je sve jedno ko koga prosi ako su dvoje odlucili da ce zasnovati porodicu.

Ja sam prosila svog dragog,pristao je i funkcionisemo super.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja mislim da nije glupo.Kontam da je sve jedno ko koga prosi ako su dvoje odlucili da ce zasnovati porodicu.

Ja sam prosila svog dragog,pristao je i funkcionisemo super.

Delim tvoje mišljenje.

Svaka ti čast što si ti zaprosila njega :) :) :) !!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja mislim da nije glupo.Kontam da je sve jedno ko koga prosi ako su dvoje odlucili da ce zasnovati porodicu.

Ja sam prosila svog dragog,pristao je i funkcionisemo super.

naravno. kod mog devera nije taj slucaj, oni nisu nista resili pa je bilo ovako (moram detaljno opisati):

kupila mu je prsten, srebrni tacnije to je srebrna burma i rekla mu je hoces li ti mene ozeniti, a on je rekao hocu jednog dana :huh: ..

mislim da kod vas nije bio bas takav slucaj..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Delim tvoje mišljenje.

Svaka ti čast što si ti zaprosila njega :) :) :) !!!!

Hihi,hvala.... :)

naravno. kod mog devera nije taj slucaj, oni nisu nista resili pa je bilo ovako (moram detaljno opisati):

kupila mu je prsten, srebrni tacnije to je srebrna burma i rekla mu je hoces li ti mene ozeniti, a on je rekao hocu jednog dana :huh: ..

mislim da kod vas nije bio bas takav slucaj..

Ja sam ga prosila bez prtsenja i bez nekog svecanog prstena,samo sam ga pitala hoze li me veriti... :D Napisala sam negde vec pricu pa da se ne ponavljam...

U svakom slucaju mislim da je to uvek rizik,moglo se desiti i on nju da zaprosi a da ona kaze ne,zar ne? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ok Chi, gde god nesto napisem kao da ti imas nesto protiv.. kao da sam napisala da je lose sto si ti tm zaprosila..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ok Chi, gde god nesto napisem kao da ti imas nesto protiv.. kao da sam napisala da je lose sto si ti tm zaprosila..

Ivana:) stvarno ne znam zasto si stekla takav utisak... :blink: Uopste nemam nista protiv tebe,tvoji postovi mi se dopadaju,a ovde sam samo napisala kako je bilo i da moze i biti obrnuto. :rolleyes:

Stvarno nemam nista protiv tebe i uopste nisam primetila da stalno imam nesto za protiv,sorry pripazicu malo... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.