Preparati za mršavljenje

odgovora

Objavljeno

Joj , ja nema sta nisam probala i veruj mi svaki preparat dok ti u njega verujes ( citaj:imas volju ) deluje , cim volja nestane ni on ne deluje , jedino sta mi je stvarno delovalo , doduse nisam puno smrsala , par kilica na pocetku , ali se nisam ni gojila koliko god da se prezderavam je turbo slank , smrsala sam od njega 2-3 kile u prvih mesec dana , a tad sam imala i volju ,posle sam ga pila jos godinu, dve i ni grama nisam smrsala ali se nisam ni gojila a jako sam sklona gojenju , bivsi sam sportista , jela sam mnogo dok sam trenirala nagli prestanak je izazvao i gojenje , tj nastavila da jedem kao kad sam trenirala a postala totalno neaktivna ,sa terena u kancelariju , za kompom po 12 sati ....

A pila sam i Herbafast , i Antikilogram, i cao kilogrami i zelenu kafu, i onaj 1,2,3,4 i milion jos nekih kojih ne mogu ni da se setim imena, isla na mezoterapiju... ma apsolvirala ! Volja je cudo !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma naravno ! Samo volja i nista vise ... Ja se iskreno nadam da cu kad mi malac ojaca dovoljno za bike , korpicu i voznja biciklom , sad svuda idem autom i totalno sam smorena zbog toga , inace obozavam bicikli i setnje ali nam se sad svaki pokusaj setnje zavrsi tako sto jednom rukom guram kolica a u drugoj on od 8 kila , tako da za sad radim samo na bicepsu biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Najbolji preparat je bušna kašika. Kod svih preparata piše da je "efekat bolji" ako se pridržavaš njihovog načina ishrane...Čitaj, napišu ti dijetu uz koju skidaš kile i bez preparata...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A jel ste koristili možda ovako nesto

Carni_X_500mg_4d79dcb928a6f.jpg

L-karnitin je materija neophodna pri transportu masnih kiselina u mitohondrije mišićnih ćelija, gde se vrši njihovo sagorevanje u cilju sinteze energije. Iz tog razloga on značajno ubrzava sagorevanje telesnih masti u toku treninga i istovremeno podiže energetski nivo organizma. Pored toga, L-karnitin pomaže normalan rad srčanog mišića, sprečava nagomilavanje mlečne kiseline u mišićima, poboljšava snabdevanje kiseonikom povećavajući tako izdržljivost i odlažući pojavu zamora mišića. Najbolje efekte na redukciju masnih naslaga daje pri visokoproteinskoj dijeti i redovnom vežbanju, posebno aerobnih aktivnosti poput trčanja, vožnje biciklom, te svih vrsta aerobika...

i koja su vasa iskustva sa ovakvim preparatima? Ja planiram da počnem da pijem tako nesto B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

da li je neko koristio masazer onaj sto reklamiraju na top shop,ima li neko iskustva sa tim,da li je efikasan,bih da ga uzmem al ne znam koliko je dobar,za skidanje stomaka i butinama na noge?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A jel ste koristili možda ovako nesto

Carni_X_500mg_4d79dcb928a6f.jpg

i koja su vasa iskustva sa ovakvim preparatima? Ja planiram da počnem da pijem tako nesto B)

Unina mama ovakvo nesto ne bas isto ama vrlo slicno koristi mm ama toj odi vo teretana i go pie pola saat pred da vezba mislam deka ova ne e za slabeenje tuku da gi istakne muskulite i stopi naslagite e sega ako sakas da napravis muskuli mozes da si zemes samo moras i da vezbas dodeka go pies pozdravce

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A jel ste koristili možda ovako nesto

Carni_X_500mg_4d79dcb928a6f.jpg

i koja su vasa iskustva sa ovakvim preparatima? Ja planiram da počnem da pijem tako nesto B)

Ne nikako-nikada i nikada!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mna, zasto? Znam da mora da se pije voda na litre i da se trci obavezno da bi bilo rezultata inace kako je dosta jako unistava druge organe...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A jel ste koristili možda ovako nesto

Carni_X_500mg_4d79dcb928a6f.jpg

i koja su vasa iskustva sa ovakvim preparatima? Ja planiram da počnem da pijem tako nesto B)

Naravno :D Ja sam i ovo probala samo je bio drugi proizvodjac u pitanju , ovo ti bez konstanog vezbanja nece nista doneti osim uznemironosti i napetosti , znaci ovo te tera da se aktiviras i trosis energiju , od ovog neces mrsaviti , nego od vezbi koje MORAS da radis ako ovo pijes a ako ih radis i bez koriscenja ovog preparata ti ces isto smrsati ... tako da nista dok se guzica sama ne pokrene ! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja sam probala razne preparate,ali dok nisam izbacila grickalice,posebno cips,veceru i pocela da vezbam,nije bilo rezultata. Sad nemam puno vremena za vezbanje,ali se zato vracam pesaka s posla i ne jedem uvece i dalje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.