Devojcica ili decak?!

odgovora

Objavljeno

volela bi opet devojcicu....ali nek je zivo iz zdravo pa sta bude,ali neka piski cucecki :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni su tek u 8 mesecu rekli da nosim devojcicu, mada mi to i nije bilo bitno....Bitnije mi je bilo da li je zdravo i pravo. A inace imala sam osecaj da je devojcica i tako je i bilo, iako sam u trudnoci ludela za oruzjem i akcionim i ratnim filmovima i svi su mi govorili da nosim decaka ja sam govorila da je zensko ali da ce biti ratoborno...i tako je, moja mala zna da se odbrani i ne da na sebe, prva nece zapoceti svadju ali ume da se brani....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sanjam razne snove vezane za trudnocu i bebu, i kada god sanjam dete, sanjam da je decak. Meni je stvarno potpuno nebitno, samo da je zdravo! Ali eto, imaju li snovi smisla... videcemo :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam se nadala da je djecak ..... ali nisam zelila da nista da govorim niti da "razvijam bilo kakve osjecaje" ... jednostavno sam pustila. Svi oko mene su bili ubjedjeni da je djecak ... Bar 10-ak ljudi mi je reklo da je djecak a ja sam samo cutila :) ... i navodno je djecak

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja sam od pocetka znala da nosim decaka u 1. i da cemo imati devojcicu u 2.trudnoci... Bila sam ubedjena i u pravu(mada cu biti najsigurnija kad se porodim) ... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Oba puta sam se nadala da je devojcica kad ono pisonje :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imam neki osecaj da ce biti devojcica, a i Zvonka kaze da jeste :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam za prvo odmah znala da ce biti decak,zato sto sam zelela devojcicu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam od starta o bebama govorila u zenskom rodu. Nisam imala neki specijalan osecaj, ili nisam bila svesna toga, ali nekako mi je uvek bilo u upotrebi ,kada je rec o detetu, 'ona'...nikada 'on'. I dobila sam tri divne devojcice :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam mislila da nosim decaka jer su me jako privlacile muske boje kad gledam stvarcice za bebe.Dr je rekao 2x da je devojcica a meni svi govore da nosim decaka,po obliku stomaka,sad sam zbunjena,mada ne verujem mnogo u babske price.Stvarno mi nije bitan pol ali sad smo sve kupili u rozoj boji. :D Svakako cemo uskoro saznati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam nenormalno zelela da rodim Lidiju, ali sam nekako podsvesno nekako predosecala da je decak... I kada nas je doktor pitao znamo li pol, ja sam kratko i jasno rekla "ZNAMO, LIDIJA!", doktor je samo rekao da ce ta Lidija imati pisu :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

oblik stomaka je svakako babska prica na moju ne treba obracati paznju, ono sto je sa medicinske strane zaista pokazatelj pola je to da li su nam se grudi povecale, jer ako je decak (koji proizvodi testosteron) grudi se nista znacajno ne povecaju, mozda malo budu bradavice osetljive... ja sam tri puta bila trudna, prvi i drugi put su me grudi pocele boleti i rasti otprilike vec sutradan nakon odnosa :) (prvi put je bio spontani u ranoj fazi trudnoce pa nisam znala pol, ali drugi put jeste bila devojcica). sada sam opet trudna grudi mi uopste nisu drugacije, niti bole, niti su vece isl, i naravno potvrdjeno da je decak :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja 1. put želela dečaka, a rodila devojčicu, 2. put želela devojčicu,a ono bio dečak...i tako se oba puta razočarala u svoj "insekt"... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni su oba puta pogodili pol, a i ja sam bila radoznala da saznam iz praktičnih razloga, da sve pripremim, ali moj instinkt me prevario. Prvo sam htela da bude muško i bila ubuđena da je dok nismo saznali, pa onda drugo žensko, ali bi obrnuto. :unsure:

:P Ponavljas se ruskinjo!

Ja sam se nadala da je zensko, ali od momenta kada sam ostala trudna znala sam da je musko.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:P Ponavljas se ruskinjo!

Ja sam se nadala da je zensko, ali od momenta kada sam ostala trudna znala sam da je musko.

:o Pa to nisam ja...ja sam Neuhvatljiva... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prvi put sam mislila da je djecak i lose sam mislila, a sad isto mislim da je djecak i mislim da lose ne mislim.

Prvi put si u po babskim pricama govorili da je djecak, te ono kako sam lijepa, pa nisam se "razvalila" itd.

Sad sam grozna, svako jutro mi iskoci novo polje bubuljica po licu, grudi me ne bole, mnogo sam zahtjevnija (sto mi ide na zivce), itd.

Zakljucak, po babskim pricama, ja sad nosim djevojcicu, a po mom misljenju djecaka, a po UZ cemo da vidimo za koju nedelju. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Od prvog dana znadoh da je musko :D

Kaze dr u 5.mesecu :"Da li zelite da znate pol?"

Ja:"Znam ga."

Dr: "Pa, kazite."

Ja :"Musko."

Dr: m0703.gif

Doduse lazem za ovo pivo. Samo je rekla bravo. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zelela sam devojcicu i od prvog trenutka sam znala da je devojcica (to je verovatno proisteklo iz te moje zelje).

Mada,svi su mi pricali da je decak- te nosis nisko,te ovakav ti je oblik stomaka,te ovo,te ono... bla,bla! Gluposti!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zelela sam sina, zamisljala ga kakav ce biti i imala sam osecaj da je decak.

Na uz do 6. meseca su govorili da je devojcica, i ja nisam verovala.

Ispostavilo da su pogresili, i rekla sam doktorici da sam znala da je decak.

A sto se tice babskih nagadjanja, i one su rekle - musko. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.