Devojcica ili decak?!

odgovora

Objavljeno

MM kaze da je sigurno devojcica, on ZNA koji je ventil pustio tada :lol:

Znaci, crkla sam mu od smeha!

Videcemo sad u ponedeljak da li stvarno zna da upravlja svojom cesmom i ventilima :D

nadam se.....beba je bas stidljiva na UZ -u

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I nasa je nesto stidljiva :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam uvek pricalada cu imati troje dece i sve sinovi :rolleyes: volela sam i volim musku decu, ne znam zasto je to kod mene jer sam izmedju ostalog jedinica i uvek sam zelela starijeg brata da imam da me cuva i mazi....i kad sam ostala trudna znala sam da je decak, KAKO nemam pojma ali ja sam znala, moja majka je zelela i pricala ma devojcica je ali ipak se moja zelja ostvarila :rolleyes: :rolleyes:

kad bude drugo moze i devojcica ;)

Pa ti si skroz moj covek.... ;) ....ja sam od malih nogu znala da cu da imam dva sina....evo jedan je na putu!!! :rolleyes: ...i ja sam jedinica i stalno sam patila za starijim bratom da me stiti!!!Meni su svi zivi rekli da ce biti devojcica,a ja sam jednostavno znala da ce biti musko.I kad smo bili na ultrazvuku cim je doktor krenuo da izusti sta je...ja ga preduhitrila i rekla da je musko!!!Samo me je pogledao i umro od smeha!!!!Moze jos jedan momak posle ovoga pa onda jedno zensko....ih!!! :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja sam tako odjednom u trudnoci zavolela roze i ruzicasto i "znala" da je devojcica! Nije me prevario osecaj ;)

Moja je mama pred porodjaj samnom sanjala da je rodila devojcicu i cak i kako se zovem! Kad je kum ponudio 3 imena ono koje je samnjale bilo je medju njima! Nije joj bilo tesko odluciti ;)

Majke su cudo!!! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja sam tokom trudnoće zavolela roze boju, a plavu, koju inače volim, nisam nosila, bila mi je odbojna. I bi devojčica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja sam tako odjednom u trudnoci zavolela roze i ruzicasto i "znala" da je devojcica! Nije me prevario osecaj ;)

Moja je mama pred porodjaj samnom sanjala da sam rodjena i zovem se Milica! Tako su me i krstili nakon sto je kum ponudio 3 imena- Marija, Jelena i naravno Milica ;)

Majke su cudo!!! :)

Kazem ja! :D Idem pocetkom aprila na kontrolu, pa cu videti da li gresim ili ne! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja sam znala da će biti dečak. A potajno sam želela devojčicu, mada mi je sad drago i volela bih da imam još dečaka, ipak se devojčice više muče u životu :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam s prvi put razocarala u svoj instikt - naime citavo vreme mi se motalo po glavi da je decak, a ne zato sto ga zelim, i svi nmi to govorili, kao vide zbog ovog ili onog...a danas smo nedvojbeno videli da je to ipak nasa curica :)

buduci tata vec kuje planove kako da razmazi svoju Miu, moram mu priznati, stvarno je pogodio kada je rekao da zna koji ventil je pustio :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mia je prelepo ime :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam s prvi put razocarala u svoj instikt - naime citavo vreme mi se motalo po glavi da je decak, a ne zato sto ga zelim, i svi nmi to govorili, kao vide zbog ovog ili onog...a danas smo nedvojbeno videli da je to ipak nasa curica :)

buduci tata vec kuje planove kako da razmazi svoju Miu, moram mu priznati, stvarno je pogodio kada je rekao da zna koji ventil je pustio :lol:

:lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A ja sam od pocetka imala osecaj da je decak1 Svi su mi govorili da je devojcica i onda sam na uz pocela da mislim da je devojcica jer dr nije mogla da vidi sta je,kao ima nesto izmedju nogu,ali i nema,pa sam pocela da se obracam bebi: ''Misice mamina'' i tako,a sad se opet obracam svom stomaku u muskom polu jer vec par noci sanjam kako vodim svoje detence,mali je,plavi,isti kao tata:))) CMOK ZA SVE MAME I BUDUCE MAME I SVE BEBE

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cmok i za tebe od buduce mame i njene bebe :D :*

A meni para usi kad se neko mojoj bebi u stomaku obrati u muskom rodu :D Sve mislim da grese :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam negde u četvrtom mesecu dobila neki osećaj da je dečak i tako je i bilo. Obraćala sam mu se u muškom rodu iako doktor nije mogao da vidi pol. Tata je sve vreme govorio da je devojčica ali sam ipak ja bila u pravu. Volela bih da drugo bude žensko, ali bitno je samo da je dete zdravo :wub: :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:D

Nama je i tata sada ubedjen da je devojcica. Ja sam to pricala od samog pocetka, a on mi je skoro rekao da je i on sada ubedjen da je devojcica. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

bilo mi je podpuno sve jedno dok je moj muz voleo sina i dobio ga,sada mu naredila da mi napravi jednu devojcicu...mada stvarno mi je sve jedno samo da ziva i zdrava....

:o To isto sam i ja rekla mm!Hteo je sina,dobio ga je i da sad ako zeli jos koje dete mora da mi garantuje da ce biti davojcica,pa nek vidi sta ce sad :lol:inace meni su od samog pocetka govorili da je decak jer mi se samo meso jelo u citavoj trudnoci,i bili su upravu <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kako slatka tema! :)

Mene je muz odmah pitao,kad sam bila tek par nedelja trudna,sta ja mislim da je,a ja sam odmah rekla da znam da je sin.I ne da sam mislila ili predosecala vec kao da mi je dr to potvrdio,toliko sam bila sigurna,ma prosto sam znala nekako!!! Kao i da ce imati plave oci na mene ! ;)

Onda mi je i muz rekao da misli da je sin,i kad je dr na UZ potvrdio,oboje smo se samo nasmejali.

Mada,meni je to bilo uzasno nevazno,ja sam jednu bebu pre ove izgubila i samo sam zelela da bude sve ok,pol me uopste nije zanimao....

A drugo bih nekako ipak volela devojcicu,moram priznati :wub: ,mada naravno, nek je ono samo zivo i zdravo,ljubi ga njegova ili njena buduca mama ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mada,meni je to bilo uzasno nevazno,ja sam jednu bebu pre ove izgubila i samo sam zelela da bude sve ok,pol me uopste nije zanimao....

Isti slucaj!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi bismo voleli da imamo i decaka i devojcicu. To je najlepse! Bata i seka! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I bila sam na pregledu, ali jos ne znam da li je devojcica ili decak. Dr. nije hteo da mi radi UZ, kaze: " Skoro smo radili." (pre mesec dana!)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I opet sam Gost iako sam bila prijavljena.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja sam tokom trudnoće zavolela roze boju, a plavu, koju inače volim, nisam nosila, bila mi je odbojna. I bi devojčica.

Ја сам у трудноћи носила љубичасто и розе и роди се дечак :wub: :wub: :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Od samog pocetka sam mislila da je decak,a i doktoru se tako cinilo vec u 14.nedelji. Videcemo za dve nedelje da li je bio u pravu (obicno bude u pravu, cak ume da odredi pol u 13.nedelji B) )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisam imala nikakav osjećaj ni u prvoj ni u drugoj trudnoći, ali sam uvijek voljela djevojčice i oba puta sam željela djevojčicu (naravno, poslije onoga da sve bude u redu i da beba bude zdrava), ali sada moje momke ne bih mijenjala ni za milion djevojčica. :) U ovoj trudnoći nekako malo imam osjećaj da je curica, mada ne vjerujem previše tom osjećaju... A juče sam bila na UZ, nismo uspjele da vidimo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imala sam sve vreme osecaj da je decak, a devojcica je! Presrecna sam!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Velika mi je zelja da mi prva beba bude devojcica! Za ostalu,dace bog,nek bude sta god.Opcinjena sam devojcicama i mislim da bi nas bas ispunila,naravno da cu to posle pricati i da dobijem batu :rolleyes: jos ne znam sta je,ali me to jos toliko ni ne kopka.u prvom tromesecju mi je bilo vazno da sve bude u redu i da ide svojim tokom,o polu nisam razmisljala,mada joj se uvek obracam u zenskom rodu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.