Devojcica ili decak?!

odgovora

Objavljeno

Od kako sam zatrudnela, zavolela sam roze boju koju do sada nisam podnosila! A moju bebu uvek zamisljam obucenu u roze... I mahinalno je zovem mojom devojcicom! :D Jos uvek ne znam 100% sta je! Doktor mi nije rekao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

He, he, he... Ja sam u pocetku bila ubedjena da nosim decaka ali noc pre nego sto sam otisla na UZ sanjala sam da nosim devojcicu i tako je i bilo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:) I ja sam sanjala da sam bila na UZ i da sam licno videla da je devojcica :D Za maseca dana idem na pregled, pa cemo videti :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da budem preciznija, sanjala sam da je decak i odmah sam znala da je suprotno! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:D Ma, nek bude bilo sta! Samo da je zivo i zdravo :) A cula sam da je majcin osecaj nepogresiv... Videcemo! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam uvek pricalada cu imati troje dece i sve sinovi :rolleyes: volela sam i volim musku decu, ne znam zasto je to kod mene jer sam izmedju ostalog jedinica i uvek sam zelela starijeg brata da imam da me cuva i mazi....i kad sam ostala trudna znala sam da je decak, KAKO nemam pojma ali ja sam znala, moja majka je zelela i pricala ma devojcica je ali ipak se moja zelja ostvarila :rolleyes: :rolleyes:

kad bude drugo moze i devojcica ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uvijek sam sanjala da imam curicu i decka i nekako podsvjesno znala da ce moja djeca biti curica i djecak. Cak sam im i imena smislila 15 godina prije. :lol:

Iskreno sam se sve vrijeme nadala da ce sada biti opet curica i bas me sve vuklo na roza... kad ono decko! Ako nista drugo, MM i njegova familija su svi sretni jer ce biti ipak jedan nasljednik! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Od kako sam zatrudnela, zavolela sam roze boju koju do sada nisam podnosila! A moju bebu uvek zamisljam obucenu u roze... I mahinalno je zovem mojom devojcicom! :D Jos uvek ne znam 100% sta je! Doktor mi nije rekao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo bili ubeđeni da je naša beba dečak. Svi su mi govorili (po mom izgledu i obliku stomaka-po onim babskim glupostima) da je deček. Na UZ nismo želeli da pitamo, jer smo hteli da bude iznenađenje. Sve smo bebu zvali u muškom rodu. Kad ono DEVOJČICA!!! A, da, ja sam 3 dana pred porođaj sanjala da mi je neko rekao da sam rodila devojčicu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U snove nesto i ne verujem, ali osecaj je osecaj. Mada, ne treba se bas oslanjati previse na to! Zamislite, ubedjena si da je devojcica, kupujes roze i rodi se decak... :D Mozes samo da se nadas da ce drugo biti devojcica ili nekom da poklonis stvarcice :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

meni isto, svi su govorili nosis decaka al u 7mesecu se pokazalo devojcica.sad opet imam osecaj da je devojcica al moj osecaj je pogresiv :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

gost zaboravio da se registruje :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jà za sada nemam neki poseban osecaj Ali mi nesto govori da ce biti decak jer Sam n'a UZ primetila da ce biti "visok",n'a tatu...:)))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam baš imala osećaj da je dečko, a ipak je devojčica... toliko od mog osećaja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je potpuno svejedno, ali bih u zivotu volela dvoje dece razlicitog pola.

E sad, na milion ultrazvuka mi nismo uspeli videti sta nosim, jer se beica uvek tako namesti.

Od pocetka trudnoce sam imala neki osecaj da je decko, i obracala se u muskom rodu, iako tata zeli devojcicu.

I 12 ljudi mi je onako "odoka" reklo da nosim decaka, a njih 4 da je devojcica. Ono sto je interesantno, od pre mesec dana nisam vise sigurna da je decko, cak mislim da je curica...

Cekam UZ sledece nedelje pa ako me ne smesti u bolnicu, po obicaju, onda javljam koliko sam bila u pravu. Ako se naravno pokaze stidljivko :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma, zar je uopšte bitno da li je dečko ili devojčica- važno je da se rodi živo i zdravo i da sve bude kako treba sa mamom i bebom. Zaista mi nije jasno da još postoje ljudi kojima je bitan pol deteta. Pa, zar čemo ga više voleti ako je dečak ili obrnuto?!?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Niko nije rekao da je bitno da li je decak ili devijcica! Ovo je samo igra nagadjanja. Naravno da je najbitnije da je beba ziva i zdrava! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je , kao sto vec rekoh, potpuno svejedno, ali mi smeta sto ne mogu normalno da se obratim bebi, hocu licniji kontakt, i spetljam se u razgovoru sa ljudima sa rodovima, jer ne znam sta je.

A bice mi lakse i da znam u kojem pravcu da razmisljam sto se tice imena, sredjivanja i nabavke za bebu....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je , kao sto vec rekoh, potpuno svejedno, ali mi smeta sto ne mogu normalno da se obratim bebi, hocu licniji kontakt, i spetljam se u razgovoru sa ljudima sa rodovima, jer ne znam sta je.

A bice mi lakse i da znam u kojem pravcu da razmisljam sto se tice imena, sredjivanja i nabavke za bebu....

Potpuno te podrzavam u tome. Uvek sam pricala da me nece interesovati sta nosim i da cu cekati do porodjaja, ali tek sad kad sam trudna, vidim da je bolje znati sta je. Bas iz ovih razloga koje si pomenula. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da, to su neki prirodni razlozi, a ne zato sto smo navalile na nesto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je potpuno svejedno, ali bih u zivotu volela dvoje dece razlicitog pola.

E sad, na milion ultrazvuka mi nismo uspeli videti sta nosim, jer se beica uvek tako namesti.

Od pocetka trudnoce sam imala neki osecaj da je decko, i obracala se u muskom rodu, iako tata zeli devojcicu.

I 12 ljudi mi je onako "odoka" reklo da nosim decaka, a njih 4 da je devojcica. Ono sto je interesantno, od pre mesec dana nisam vise sigurna da je decko, cak mislim da je curica...

Cekam UZ sledece nedelje pa ako me ne smesti u bolnicu, po obicaju, onda javljam koliko sam bila u pravu. Ako se naravno pokaze stidljivko :wub:

:) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

joj ljudi, danas me tako udara... ne znam da li je zato sto je musko ili je fajterka na mamu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

bilo mi je podpuno sve jedno dok je moj muz voleo sina i dobio ga,sada mu naredila da mi napravi jednu devojcicu...mada stvarno mi je sve jedno samo da ziva i zdrava....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hahahaha, Miko :D jel si mu naredila?! :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

bilo mi je podpuno sve jedno dok je moj muz voleo sina i dobio ga,sada mu naredila da mi napravi jednu devojcicu...mada stvarno mi je sve jedno samo da ziva i zdrava....

:lol: :lol: :lol: Dobra fora!!! :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.