Devojcica ili decak?!

odgovora

Objavljeno

pa, da... opciono uzmes u obzir... ili je devojcica ili je decak. :) Trece nema. :D To moze svako. A doktor treba da zna da odredi. Ako vec ne zna, onda bi trebalo da cuti :D

Eh, da nema sujete tipa..ja sve znam hehehe..konkretno juče sam bila na uz..doktorka gleda bebicu, gleda..pita me da li smo rekli šta je..ja kažem nismo iako mi je rekla da je deček, da bih baš videla šta će reći..ona onako nesigurna kaže mi..ne vidim..al mislim da je dečak heheh..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dakle, i u 9.mesecu "doktori" grèse? Pa to nije normalno, ne bi ni trebalo da nadaju ljude pa posle da bude- ne znam sta se desilo! Ma da! Meni rekose da se lepo vidi da je devojcica Ali posto je ta doktorka gledala n'a dve strane i ocigledno nosi sociva ne bih trebala da joj uzmem zdravo za gotovo da nosim devojcicu? Pa, da, ipak da sacekam da mi majka priroda sama pokaze kakvog andjela nosim u sebi:)!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U tom slucaju, bolje je da ti ne kazu sta je.

Najpametnije i najpravednije! Ni jedno dete ne bi bolelo da bude tretirano onako kako mu dolikuje! Znam po mom muzu-za njega rekose da je devojcica pa su u porodiliste poneli roze benkice! Sad kad se to spomene skroz popizdi!;)))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni su oba puta pogodili pol, a i ja sam bila radoznala da saznam iz praktičnih razloga, da sve pripremim, ali moj instinkt me prevario. Prvo sam htela da bude muško i bila ubuđena da je dok nismo saznali, pa onda drugo žensko, ali bi obrnuto. :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eh, da nema sujete tipa..ja sve znam hehehe..konkretno juče sam bila na uz..doktorka gleda bebicu, gleda..pita me da li smo rekli šta je..ja kažem nismo iako mi je rekla da je deček, da bih baš videla šta će reći..ona onako nesigurna kaže mi..ne vidim..al mislim da je dečak heheh..

Tebi su, bar, ponovo rekli da je decak, a mojoj prijateljici su prvi put rekli da je devojcica, a sledeceg puta, zaboravivsi da joj je vec jednom rekla, MUSKO. Musko je i bilo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dakle, i u 9.mesecu "doktori" grèse? Pa to nije normalno, ne bi ni trebalo da nadaju ljude pa posle da bude- ne znam sta se desilo! Ma da! Meni rekose da se lepo vidi da je devojcica Ali posto je ta doktorka gledala n'a dve strane i ocigledno nosi sociva ne bih trebala da joj uzmem zdravo za gotovo da nosim devojcicu? Pa, da, ipak da sacekam da mi majka priroda sama pokaze kakvog andjela nosim u sebi:)!

Zato smo mi i resili da ne pitamo sta je. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja drugarica se porodila pre jedno dve nedelje, i celu trudnocu u stomaku je bio decak i DVA DANA pred porodjaj na UZ doktor joj kaze da je ipak devojcica! :rolleyes:

Ali oni nista nisu unapred spremali a odecicu imaju od prve cerke i u sustini im je sasvim svejedno tako da im to nije bila neka iznenadna vest :rolleyes: Da je zivo i zdravo pa sta god da je :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma što kažu..šta god da je, naše je heheh..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo nek nam je zivo i zdravo! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Откад сам била мала знала сам да ћу имати два дјечака, добила сам првог и била сам потпуно увјерена да је дјечак. О другом још не размишљам...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Откад сам била мала знала сам да ћу имати два дјечака, добила сам првог и била сам потпуно увјерена да је дјечак. О другом још не размишљам...

Dobro, sacekaj jos malo, pa i drugo a050.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa kazite mi ako se secate simptoma dok Sté nosili devojcicu/décaka? Cisto da se uporedimo... Verujem da u 100 simptoma postoji bar 1 koji je kod svih zena isti. Mora da je majka priroda u jednom detalju predvidiva:)))...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobra ti je ta ideja :D Daj da vidimo. I mene interesuje. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne sećam se nikakvih simptoma, jako sam želela da bude devojčica i bila je. Naravno, dr nam je na ekspertnom UZ, negde u 16. nedelji, rekao da je devojčica. Bilo je interesantno slušati nagadjanja onih koji nisu znali šta je: te lepa si - sigurno je dečak, te ne pipaš stomak - sigurno je dečak, te ljuta si - sigurno je devojčica i tako u nedogled... Uglavnom su svi bili ubedjeni da je dečak, i nisu bili u pravu. Ma bitno je da je živa i zdrava...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne sećam se nikakvih simptoma, jako sam želela da bude devojčica i bila je. Naravno, dr nam je na ekspertnom UZ, negde u 16. nedelji, rekao da je devojčica. Bilo je interesantno slušati nagadjanja onih koji nisu znali šta je: te lepa si - sigurno je dečak, te ne pipaš stomak - sigurno je dečak, te ljuta si - sigurno je devojčica i tako u nedogled... Uglavnom su svi bili ubedjeni da je dečak, i nisu bili u pravu. Ma bitno je da je živa i zdrava...

To su sve njihova nagadjanja heheh iliti bapske priče :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

To su sve njihova nagadjanja heheh iliti bapske priče :lol:

Eh, te bapske price!!! :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pisite u temu Majka priroda da vidimo u koliko slucajeva simptomi pogadjaju a u koliko ne! poz za sve

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pisite u temu Majka priroda da vidimo u koliko slucajeva simptomi pogadjaju a u koliko ne! poz za sve

E pa drage moje mamice nista od simptoma....to je sve neka visa sila prirode...Meni je treca trudnoca...sa prvo dvoje su doktori pogodili a sada neznam........evo danas na uz.rekli su da je curica i to nam je svima u kuci bila zelja...a imam i decaka i devojcicu....Zelje mi se mahom ispune ...ali sto se tice onog majcinskog osecaja...sve sam ubedjena da je musko...ne znam zasto.....A uz je u 3D ne verujem da gresi a i 21.nedelja trebalo bi lepo da se vidi inace racunao je po sirini kukova sto bas i ne razumem ali ajd......meni odgovara...Nego kad cujem da lekari grese i u devet meseci ne vide lepo onda neznam........Ja stvarno moram iz ranije da se spremim jer ovde nemam ni mamu ni svekrvu ni rodbinu na koga da se oslonim pa sad ako spremim sve za curicu a bude decko nema veze.....nece se ljutiti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

3x sam bila u pravu. zelje su mi se ispunile i svaki put sam imala dobar osecaj. Decak devojcica,decak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

u prvoj sam znala da je devojcica,nekako to je bilo jace od mene iako je cela okolina govorila da nosim decaka a ja ih streljala pogledom.... a sada situacija je gotovo ista ali sta god da bude super..ali ipak bi volela jos jednu devojcicu :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

u prvoj sam znala da je devojcica,nekako to je bilo jace od mene iako je cela okolina govorila da nosim decaka a ja ih streljala pogledom.... a sada situacija je gotovo ista ali sta god da bude super..ali ipak bi volela jos jednu devojcicu :rolleyes:

I meni je zelja da imam dve devojcice, mada cu biti isto toliko srecna i ako bude deckic! I ja sam celu trudnocu osecala da je devojcica, iako je vise od pola trudnoce bio kao decak i po UZ i po "babskim" pricama nekih ljudi: kakav mi je stomak, lepo cisto lice, drzanje, bla, bla, bla... :wacko:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mene moj "insekt" :D prevario. Ubedjena sam bila da je devojcica, kad ono momcina :D Cak su mi svi pricali da je devojcica 100%.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ni za jedno dete nismo znali sta cekamo. Za prvo sam zarko zelela musko i dobila sina, sa drugim sam imala isti osecaj, da nosim decaka. Svi su mi govorili da je zensko, posto sam stvarno bila drugacije trudna( stomak,lice) Ali osecaj nije prevario i opet sam rodila sina. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Od kako sam zatrudnela, zavolela sam roze boju koju do sada nisam podnosila! A moju bebu uvek zamisljam obucenu u roze... I mahinalno je zovem mojom devojcicom! :D Jos uvek ne znam 100% sta je! Doktor mi nije rekao.

...znala sam da je djecak i prije nego sto mi doktor saopstio kog je pola beba... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma, zar je uopšte bitno da li je dečko ili devojčica- važno je da se rodi živo i zdravo i da sve bude kako treba sa mamom i bebom. Zaista mi nije jasno da još postoje ljudi kojima je bitan pol deteta. Pa, zar čemo ga više voleti ako je dečak ili obrnuto?!?

Slazem se! Ali na zalost ima i takvih.... :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.