Obmotan pupčanik oko vrata

odgovora

Objavljeno

[quote name=Ivana :)' timestamp='1329188263' post='344935]

mom detetu je tri puta bio omotan pupcanik oko vrata i sto je najgore nije se uopste videlo. srecom da su me porodili CR zbog karlicne prezentacije, beba jako visoko,sva plodova voda iscurela...

da su pokusali prirodni nema sanse da bi spasili dete, ne smemni da pomislim. tako da, nekad je potrebno i srece u svemu ovome. i moja trudnoca je uredno pracena ali eto tose nije videlo..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mom bekcu je bio dva puta obmotan... sve proslo okej, ali smo isli na carski.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mom bratu je bio tri puta obmotan pupčanik oko vrata,al u to vrijeme to nisu ni primjetili.A majka kaže da joj je taj porođaj bio najlakši.

Znaš,Voljena Ženo mene baš nervira kad mi kaže pratite bebu.Pa nemam ja UZ kući da je pratim.Moja je bila toliko mirna,čini mi se da se jednom dnevno pomerala.I samo sam se sekirala kad čujem druge kako im s ebebe pomeraju,i prave svakakve akrobacije.Posebno pred kraj trudnoće.

I meni je to bezveze i prevelika odgovornost. Mislim, pazim ja, ali kako ću znati da je nešto neuobičajeno, šta ako ne primetim? Pa nisam ja 1000. put trudna.

[quote name=Ivana :)' timestamp='1372170906' post='692291]

da se samocitiram.

Dobro je da je tebi to primeceno. Ja se ne bih usudila bas na prirodni porodjaj u toj situaciji.

Sta su ti rekli za porodjaj?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mom bekcu je bio dva puta obmotan... sve proslo okej, ali smo isli na carski.

A kad su to odlučili da će biti carski? Kad je prirodni već započeo...ili...?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozz!

Rodila sam dvije curice,jednu prije tri godine drugu prije tri mjeseca.Žive zdrave :D U oba slučaja vrpca je bila tri puta zamotana,UZ nista nije pokazivao. Dr. kaže da je to zbog velike posteljice ali da se nije šaliti . Bolje da mi nisu ništa niti rekli jer za treće ću biti jaaako zabrinuta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.