Bebina težina

odgovora

Objavljeno

mi smo 28+1 =1380g

nisam znala naći pa me uputite ako ima na drugoj temi ostale mjere

FL=52,8mm

BPD=71,2mm

HC=28,2mm

dr kaže da beba po mjerama odgovara sedmici trudnoće.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vratismo se upravo sa UZ, veliki i napredni, imamo 1750 grama (danas nam je 30n+5d).

BEBERON voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

32w4d 1960gr +/-290gr

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam 32 nedelja i jos uvek mi nisu rekli koliko mi je teska beba! Pitala sam doktorku na poslednjem pregledu, je mi poslednja 3 puta nije radila ultrazvuk, kako da znam koliko je beba teska, ona kao to cemo videti u 36 nedelji, kao i da ultrazvuk nije neophodan sada.

dijanadija voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

29w6d 1539 +/-225 :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nadjoh onaj italijanski sajt i konacno je misterija duzine moje bebe resena ....duzina 69 u stvari znaci 46.8 cm....hu....laknulo mi je....vec sam videla sebe na porodjajnom stolu bebu kojoj kraja nema dok je izvlace...xaxaxa...a razlika u tezini je po UZ 3290g a po italijanima 3442gr....xixixi bice bucko kako god okrenes

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

39+4

3300gr +/- 480gr

:wub: mrvica..

BgB voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

36+5 i imali smo 2750kg. Kaze Dr.to je sasvim u redu:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

33nedelja 2600gr

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Danas, sa 39+1, izmeriše da je bebac trenutno 4 kg. E baš me zanima kad se rodi koliki će biti i koliko su (i da li su) omašili.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Danas, sa 39+1, izmeriše da je bebac trenutno 4 kg. E baš me zanima kad se rodi koliki će biti i koliko su (i da li su) omašili.

Voljena, a koliko ste imali ti ti i tvoj muz na rodjenju, preko 4kg ili? Ne znam od cega zavisi tezina. Mm i ja smo oboje imali preko 4 pa ocekujem i veliku bebicu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Voljena, a koliko ste imali ti ti i tvoj muz na rodjenju, preko 4kg ili? Ne znam od cega zavisi tezina. Mm i ja smo oboje imali preko 4 pa ocekujem i veliku bebicu :)

Ja 3670, moj rođeni brat 4300, a moj muž 3870.... Sve je to dosta veliko, kažu da je prosek 3200.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa ok, ipak ste imali ispod 4. Ja, s obzirom koliko smo mi bili, sve mislim preci cu 5, ali doktorka mi za sada kaze da su mere prosecne (stomak, cm.. itd)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A ja sve mislim da to nije precizno, i da nema šanse da pređe 4 kile....ili bar želim da se tome nadam... ;)

Evo šta piše kod mera, ako ti to nešto govori:

BPD 9.66 cm

HC 34.27 cm

AC 36.33 cm

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hm, tesko da cu ja tu nesto izracunati. Ona mi je izmerila juce stomak metrom (tako to ovde rade) i poklapaju se mere sa brojem nedelja. Nemam nikakve mere na papiru, da znam da ubacim ove podatke.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Aha, ja sam mislila da je ultrazvučno konstatovala bebine mere (BPD je prečnik glave, HC je obim glave, a AC je obim stomaka), samo ti nije rekla težinu. A sad kontam da ona ništa bebeće nije merila na UZ, nego samo tvoj stomak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Voljena draga hvala za sajt,pa moja beba :wub: je po ovom 2600,a doca kaze oko 3 kg,meni stomak nije veliki pa zato i mislim da nije velika beba,mada je lekar govorio da jeste.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

22+5 577 gr

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

26+1 925 grama...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.