Bebina težina

odgovora

Objavljeno

Ooo TJ rastu bubice:wub: a polako se i priblizava termin:). Kako se osecas? Jel zavladalo vec nestrpljenje da sto pre vidite mrvice?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ooo TJ rastu bubice:wub: a polako se i priblizava termin:). Kako se osecas? Jel zavladalo vec nestrpljenje da sto pre vidite mrvice?

Da, da - rastu, rastu. I vise nego sto smo ocekivali. :D Za divno cudo, super se osecam. Jedino sto me ledja malo zezaju od stomaka, ali dobro - jos malo i gotovo. ^_^ Mogu ti reci da jesmo sada vec nestrpljivi da ih vidimo. Stalno zamisljamo kako bi mogle da izgledaju. :wub: Kako si mi ti? Kako podnosis trudnocu? Je l' se zna sta je? :wub:

Naxy i Zone* volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Juce 36+2 -2650 gr (mada bebac kasni pa ga gledaju i kao 35+1)

Isabella i Kikiriki volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da, da - rastu, rastu. I vise nego sto smo ocekivali. :D Za divno cudo, super se osecam. Jedino sto me ledja malo zezaju od stomaka, ali dobro - jos malo i gotovo. ^_^ Mogu ti reci da jesmo sada vec nestrpljivi da ih vidimo. Stalno zamisljamo kako bi mogle da izgledaju. :wub: Kako si mi ti? Kako podnosis trudnocu? Je l' se zna sta je? :wub:

Bravo TJ, lepo ti guras, i ako su ledja najveci problem-neka ih, samo neka bebane budu sto duze u stomaku, neka rastu (pretvorices se samo u tibu :P ) da po porodjaju mozete svi brzo kuci da se mazite i pazite:wub: Koliko vam je sad divno dok ih iscekujete pa mogu da zamislim milinu kad budete na okupu...nema vece srece:wub: 

Mi smo otprilike na pola puta(fali koji dan) :) i za sada smo super Bogu hvala, sitne te neprijatnosti ali nista cak vredno ni pomena. U principu ja nisam jos ni svesna trudnoce i dalje sam manje-vise isto aktivna. A onda na momente ugledam svoj sad vec po malo vidjiv stomak pa se sva raspekmezim kad samo pomislim da cemo za koji mesec videti svog andjela.

I koliko smo na pocetku pricali da nam je svejedno koji je pol i kada cemo saznati- sad vec postajemo bas nestrpljivi ^_^ Beba je uvek u full spidu kad odemo na uz tako da od 2 dr ni jedna nije precizirala pol (mada su obe pomenule decaka, ali sa velikom rezervom da uzmemo). A ja bih vec polako razgledala stvarcice, cisto da parim oci i biram pa kad dodje vreme da vec znam sta zelim...ali to su slatke muke i cekam da me savladaju :D

Cuvaj se TJ, cekamo da nas obradujes lepim vestima, napretku trudnoce ali i dolaskom dusica na svet :*

LadyN voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

33+ 3 2100g nesto mi usporio bebac....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

38+4   3270g

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

22+3 jedna beba 520g a druga 570g

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hajde da ja osvezim temu-23+4 imamo 700 g :babymommy: pisite devojke

Kikiriki voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

32+4 1950g

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

29+4 , 1500 gr.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

37+3 2800 g mrvica mamina ♡

merima i Ragdoll85 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.