Bebina težina

odgovora

Objavljeno

meni onaj sajt za računanje pokazuje nešto mnoogo veliku težinu u odnosu na ovu što su mi merili dr-ovi :blink: a veličina bude ok.

Koji je to sajt?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne mogu da udjem na sajt :(

Meni je dr rekao da oni uvek omase malo tezinu bebu, uvek je teza nego sto oni izmere :)

Da, ali ovo bude meni barem za otprilike +600g razlika...a to mi je puno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da, ali ovo bude meni barem za otprilike +600g razlika...a to mi je puno.

Mojoj racuna 1900g

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ubacila sam i meni ispada po mericama sa prosle kontrole 531.26 .... :huh: Nesto mi je to malo... Tada sam bila 31.nedelja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ubacila sam i meni ispada po mericama sa prosle kontrole 531.26 .... :huh: Nesto mi je to malo... Tada sam bila 31.nedelja...

Mozda si lose ubacila

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mozda si lose ubacila

Meni je ispalo 2234 :blink: a to mi je nešto puno, a visina odn. dužina ili kako već je oko 43cm što mi je ok

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

u prvom praznom prostoru Diametro Biparietale (BPD) sam unela 80 tako mi pise u trudnickom kartonu a u drugom Circonferenza Addominale (AC) 59 i ispada 531.26 .... :blink: nemoguce..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

u prvom praznom prostoru Diametro Biparietale (BPD) sam unela 80 tako mi pise u trudnickom kartonu a u drugom Circonferenza Addominale (AC) 59 i ispada 531.26 .... :blink: nemoguce..

AC nema šanse da ti je 59 to ti je neki br 280 ili tako nešto. Vidi šta ti piše u kartonu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

AC nema šanse da ti je 59 to ti je neki br 280 ili tako nešto. Vidi šta ti piše u kartonu.

Nema nista drugo, samo te dve mere i da ima dovoljno plodove vode... Ma nema veze...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nema nista drugo, samo te dve mere i da ima dovoljno plodove vode... Ma nema veze...

A jel imaš neki prethodni papir gde piše? Pa vidi barem koliko je dugačka curica :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Slazem se sa Kiki, meni je 273 AC

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo jutros sam na kontrolu bila sad mi ni to nije upisao... Od pocetka trudnoce upisuje mi samo te dve mere: biparijetalni precnik i izmedju abdominalnog obima i duzine femura napise meru pa nisam sigurna sta je... Nista vise nema. Stkliran rad srca i dovoljno plodove vode. Samo to. Vama mere sve zivo. Ovaj se pretrgo i ovo sto je izmerio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Slazem se sa Kiki, meni je 273 AC

Meni je prošle nedelje bilo 282,3 AC tako da mislim da su meni oni ili malo promašili termin za dve a ne za nedelju dana ili je mali poveći... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo jutros sam na kontrolu bila sad mi ni to nije upisao... Od pocetka trudnoce upisuje mi samo te dve mere: biparijetalni precnik i izmedju abdominalnog obima i duzine femura napise meru pa nisam sigurna sta je... Nista vise nema. Stkliran rad srca i dovoljno plodove vode. Samo to. Vama mere sve zivo. Ovaj se pretrgo i ovo sto je izmerio.

Uf, meni mere jedno 6 mera BPD FL HC AC N6/kl N6/UZ i stavljaju plusiće za bebine pokrete i rad srca ovo poslednje su nedelje po toj njihovoj računici i po ultra zvuku a ovo do sad nisam znala šta je dok nisam otišla kod ovog doktora koji bi trebalo da me porađa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je prošle nedelje bilo 282,3 AC tako da mislim da su meni oni ili malo promašili termin za dve a ne za nedelju dana ili je mali poveći... :D

Mozda je samo tezi od prosecne bebe, dr mi je da hoce bebe da budu teze kod zena koje koriste lekice za odrzavanje, a i mozda si ti bila velika bebica :) Racunaj da na rodjenju imaju izmedju 2.500 i 4.500kg, a svi forumi mere po nekoj prosecnoj tezini od oko 3000-3300g, mozda ce tvoja beba biti teza od tog proseka...

A i decaci su uopsteno duzi i tezi od devojcica :)

Samo neka oni rastu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mozda je samo tezi od prosecne bebe, dr mi je da hoce bebe da budu teze kod zena koje koriste lekice za odrzavanje, a i mozda si ti bila velika bebica :) Racunaj da na rodjenju imaju izmedju 2.500 i 4.500kg, a svi forumi mere po nekoj prosecnoj tezini od oko 3000-3300g, mozda ce tvoja beba biti teza od tog proseka...

A i decaci su uopsteno duzi i tezi od devojcica :)

Samo neka oni rastu :)

Ma i to što kažeš. Ali i ja i mm smo bili tu negde oko 3500g 3900g na rođenju-odnosno ništa posebno, neki prosek a ovaj mališa hoće da dogura do 5 kila :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma i to što kažeš. Ali i ja i mm smo bili tu negde oko 3500g 3900g na rođenju-odnosno ništa posebno, neki prosek a ovaj mališa hoće da dogura do 5 kila :D

hehehehehe, moja ce jos malo da preraste mamu sa rodjenja :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hehehehehe, moja ce jos malo da preraste mamu sa rodjenja :)

Samo neka raste...Što veća i teža to bolje, to će biti jača.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hehehehehe, moja ce jos malo da preraste mamu sa rodjenja :)

Moja bebica me vec prerasla, sada ima 2kg, a ja sam se rodila sa 1 800!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.