Bebina težina

odgovora

Objavljeno

35+1 2630g

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

32+ 2 i 1970 gr. Meni se ovo nesto cini malo,iako na svim sajtovima za ovu nedelju kazu da je prosecna bebina tezina oko 1800 do 2 kg. Dr. je rekla sve super, odgovara gestacijskoj nedelji.

Cula sam i da kazu da ce beba u najvecem br.procenata imati onu tezinu koju je imala majka na rodjenju. Ja sam bila mrvica sa svega 2 600, pa se nadam da ce moj decak imati malo vise :) mada je najbitnije da bude ziv i zdrav, sve se to da kasnije nadoknaditi!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bobbica, a imala preko 4300kg, muz 5 kg, a beba 3790gr ... Izgleda da to nema veze :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imam pitanjce,ako imate negde ubelezeno. Koliko su vam bebe napredovale u proseku za 4 nedelje,ako neko ima od 31 do 35 nedelje ili nesto slicno?

Negde na netu sam nasla podatak da bi trebalo 1kg,a mi smo 760g pa ne znam jel to veliko odstupanje?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

34+2 = 2400g

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

21+3 375g :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

20+4 sada smo 360g rolleyes.gif

Moja prva beba :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Juce, 32+5, 2200g :) 

*TJ* voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bravo Veko, mi smo se skoro pa s toliko rodili i to u 39+5 :D Pu pu samo vi rastite! ♡

veka73 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bravo Izi, moja je bas sa 29+3 imala 1460g. Bice to jedna velika i lepa curica:baby:

Isabella voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa mama je rođena sa 4.5 kg ne mož biti daleko i ćera :lol::lol:

:babymommy:

*TJ* voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Danas 32+5  1900...

Isabella voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Pre nedelju dana 35+1 2398 gr

To je po VTP

A po UZ mi je trudnoća 34+1,znači kao da kasnimo

Uvek do sad mi je prema UZ trudnoća bila starija nego po VTP bar 4-5 dana i sad odjednom kao da je stalo :huh:

Mada je moja dr odmah na početku pregleda nešto pogrešno odmerila i prokomentarisala to,pa kao nema veze ide dalje i na kraju mi rekla da je sve u redu i da mladi gospodin lepo napreduje,ali ja svakako ne znam šta da mislim o celoj situaciji

Mere bebe mi nije dala napismeno,inače retko to radi,a težinu sam videla na onom monitoru na kome ja pratim UZ,dok ona gleda. Jednom sam pitala jel to bebina težina i ona me oladila sa-ja to ne gledam,to mene ne zanima,važno mi je kako beba napreduje. Ni da li jeste ni da li nije. Ja sam izabrala da jeste. Msm,odličan je lekar,ali je u 90% situacija kao auto-limar. Tako,tako,tako i ćao zdravo

Nisam se nešto posebno ugojila,možda 12 kg,inače se ne gojim kad nosim mušku decu. Sa prvim sinom sam dobila 13 kg,ali zato sa devojčicama 25 kg i 20 kg

Ponovo idem tek kad budem punih 38,ako dočekam taj dan,jer još sutra pijem Utrogestan pa šta bude. Kontrakcije me razbijaju već dve nedelje,iako je beban okrenut karlično i glava mu je u mom želucu,ali je četvrti po redu,a ja ‚‚matora‚‚ pa se ni ne nadam da ću dočekati punih 9,mada me to ništa ne brine,samo da je on dobro

Izmenjeno od strane Zečevići

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.