Urastanje nokta

odgovora

Objavljeno

Da li je neko imao ovaj problem sa urastanjem nokta na nogama? Kako ste rijesili ... ima li neko pametan savjet?

Mrzim to, nikako da se rijesim ........

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li je neko imao ovaj problem sa urastanjem nokta na nogama? Kako ste rijesili ... ima li neko pametan savjet?

Mrzim to, nikako da se rijesim ........

Nasa NensiF je imala problema sa tim i to VELIKIH... znam samo da je probala sve moguce nacine i uvek je to resavala hiruskih putem... ali posalji joj pp pa da i ona malo svrati ovde...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hahahahah kako znam kad treba da dodjem

nani od srca ti NE ZELIM probleme koje sam ja imala sa mojim palcevima na nogama,

urastanje je krenulo od I trudnoce, i po recima dr 90% porodilja na odeljenju ima taj problem,

meni nokat urasta u samom korenu i ide po strance prema kosti, retko kada se desilo da gnoji, uglavnom je samo meso bilo upaljeno crveno, oteceno, i svaki put sam morala hirurski da se resim bede,

onda mi se na mestu oziljka napravi granulom pa aj ponovo pod noz

ono sto je meni dr sa ortopedije na banjici pokazala u pocetku mi je pomagalo, komadic gaze sterilne natopis povidon jodom, ili 3% hidrogenom, i guras ispod nokta koji urasta kako bi ga digla od mesa i malo olaksala muke, i smanjila pritisak,

e sad ne znam kakav je tvoj problem, aj pisi pa da delimo savete

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Previše široko raste ... (najjednostavniji opis)

Urasta sa strana, ne ide dublje u meso prema kosti. Prvi put, prije mnogo godina sam to riješila tako što sam pustila da nokat izraste i onda ga ravno sjekla međutim sada to više ne pomaže

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.