Bartolinijeva žlezda

odgovora

Objavljeno

Meni nije čudno šta piše, već mi samo na osnovu tvog posta i iskustva deluje da kod Akex lekar nije koristio istu metodu, možda i pravu za lečenje žlezde.

Да, то сам хтела и ја да кажем. Чудно ми је да су тако поступали доктори...

Савет за Алекс - избегавај тесне фармерице, танга гаће, синтетички доњи веш, дневне улошке...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Чудно ми је ово што пишеш. Када сам ја догурала дотле да ме секу (са анестезијом, додуше), доктор је на место где је била упала, ставио газу (боље рећи угурао је под кожу) - дрен. Сваки дан сам ишла на превијање - вадио је стару газу и стављао нову. То је трајало 5 дана уз терапију антибиотицима. Мислим да нема ничег чудног да се процес понавља ако се не поступа овако.

Pa da, samo sto meni doktor nije nista od toga radio, sece i ubrizga spric joda i hidrogena, i ja dok stignem kuci, ono se zapusi, otekne i opet boli, sutradan opet sece i isto radi i tako sve u krug... dok nisam dozivela alergijski sok...a, da i primala sam po dve inekcije na dan,a drugi put kad se pojavilo posle 15 dana, samo mi je sekao nista nije stavio i tad se nije vratilo nista sve je iscurelo...i tada sam primala inekcije, a treci put kad se samo povuklo nije mi dao ni inekcije ni lekove....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Да, то сам хтела и ја да кажем. Чудно ми је да су тако поступали доктори...

Савет за Алекс - избегавај тесне фармерице, танга гаће, синтетички доњи веш, дневне улошке...

Hvala na savetu... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Alex, možda ti privremeno pomognu obloge od acidi borici, ali ne verujem da ćeš tako rešiti problem. Znači, natopiš vatu time, stavi uložak, na uložak natopljenu vatu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da sama operacija nije strasna ali je strasno kada cede na zivo taj bol je neopisiv....oci su mi ispadale :-0 i gadno je kada nemozes ni da hodas ni da lezis ni da sedis a da o odlasku u toalet nepricam. Uf ne daj Boze nikome

Ja sam je u decembru prosle godine operisala. Tome je prethodilo dvaput na zivo busenje i na kraju operacija. Sav je bio... da ne ulazim u detanje ogroman.Nista neprijanije i bolnije u zivotu nisam osetila.Pomalo zazirem od prirodnog porodjaja kad se setim tih savova. Mesec dana sam prelezala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nakon incizije žlezda mi se vratila u roku od nekoliko sati... Onda je plasiran srebronitrat i nakon 48h odstranjena čuvena Bartolinijeva.. Sve bez anestezije... Kad već krenu tegobe znajte da neće prestati, odmah odstranite žlezdu ali tražite totalnu anesteziju!!! 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.