Feng Shui

odgovora

Objavljeno

Ubediste me :lol: Sutra idem da kupim balu crveno,narandzastog materijala za posteljinu i da sasijem

6f94e5edd29e8e33fa29d8f85a1dd054.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisam znala da Citana sije ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisam znala da Citana sije ;)

ni ja :blink::blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ma samo zavese,prekrivace,posteljine,jastucnice itd...ponesto Lei da suzim...ali neki krojevi i sl. nije mi nikada palo ni na kraj pameti ni da pokusam(inace mrzim masinu)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ma samo zavese,prekrivace,posteljine,jastucnice itd...ponesto Lei da suzim...ali neki krojevi i sl. nije mi nikada palo ni na kraj pameti ni da pokusam(inace mrzim masinu)

bravo bravo prijo...samo tako, spremaj miraz ali nek bude po FS. :lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hahaha nasmeja me...zamalo da ti probudim snajku

E da dodam...izgleda da u mojoj spavacoj sobi nije bas tako "crno".Zaboravila sam da smo uvek preko svega prekriveni jedni crveno-"nandzarastim" cebetom(poklon).

Experti...posto ja najblaze receno nisam neki ljubitelj crvene i narandzaste...jel postoji neka alternativa jednako efikasna?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hahaha nasmeja me...zamalo da ti probudim snajku

E da dodam...izgleda da u mojoj spavacoj sobi nije bas tako "crno".Zaboravila sam da smo uvek preko svega prekriveni jedni crveno-"nandzarastim" cebetom(poklon).

Experti...posto ja najblaze receno nisam neki ljubitelj crvene i narandzaste...jel postoji neka alternativa jednako efikasna?

Crveno - ne u spavaću sobu, izaberi neku nežniju varijantu - roze, boja kajsije...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam sve promasila... Posteljina plavo-zuta, krevet plavi, zidovi bijeli... Ali mislim da strast u spavacoj sobi ne ubijaju boje, nego druge stvari. Meni trenutno- krevetac pored kreveta.. Tako bih voljela da bebac ima svoju sobu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Izgleda da se delimicno uklapam sto se tice spavace sobe :rolleyes: S obzirom da volim rozu i luda sam za cveticima, imam tako lepu, neznu posteljinu (mm je zove devojacka :huh: ), imam i boju kajsije, koritimo dormeo cebe boje cigle i dormeo ljubicastu posteljinu (za koju ne znam da li odgovara ?!). Zidovi su beli jer nije moj stan inace bi bila neka pastelna boja da se ja pitam :huh: Da, zavese su mi providne, ali bordo sa tamnijim trakama u istoj boji. Namestaj (ormar i krevet) su u boji bukve, otomancic zuti i bordo komoda koja ce biti vracena mami :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Crveno - ne u spavaću sobu, izaberi neku nežniju varijantu - roze, boja kajsije...

moze kajsija :)

A sto ne crvena...zar to nije boja strasti?Ili zbog toga sto nam je dosta jedna Lilika na forumu? :lol: :lol: :lol:

Meni trenutno- krevetac pored kreveta.. Tako bih voljela da bebac ima svoju sobu...

Dzaba bi ti bilo i da je ima kad je bebac tako mali...moja 2god.pa jos uvek krevetac kod nas u sobi ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam sve promasila... Posteljina plavo-zuta, krevet plavi, zidovi bijeli... Ali mislim da strast u spavacoj sobi ne ubijaju boje, nego druge stvari. Meni trenutno- krevetac pored kreveta.. Tako bih voljela da bebac ima svoju sobu...

pa i moj luka je do skoro spavao kod nas u sobi!!! opusti se!!! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hahaha nasmeja me...zamalo da ti probudim snajku

E da dodam...izgleda da u mojoj spavacoj sobi nije bas tako "crno".Zaboravila sam da smo uvek preko svega prekriveni jedni crveno-"nandzarastim" cebetom(poklon).

Experti...posto ja najblaze receno nisam neki ljubitelj crvene i narandzaste...jel postoji neka alternativa jednako efikasna?

pa ili to, ili neka lila, ili braon, bez, itd.....

ni ja ne volim mnogo crvenu i narandzastu....ali eto imam jednu crvenu posteljinu, ali je bas retko kad koristim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zenske, ja sam se mnogoooooooooooo zagrizla za feng shui...

Prikupila sam dosta informacija, literature, ba-kua broj, moje boje, itd...

Da bi ucinila prvi korak fali mi ono najbitnije - kompas! Al nema veze, snacicu se vec nekako...

Nego, ova tema je za one koji bi promenili nesto u svom prostoru, tj. uredili svoj prostor po feng shui-u, pa rekoh ovde mozemo da se dopunjujemo... Mozda ima i nekih iskusnih feng shui majstora medju nama, koji ce nas posavetovati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tema postoji!!!!

Umesto kompasa Google Earth, nađi svoju kuću ili stan otprilike i odredi strane.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lele, kako nisam videla temu, a trazila sam je!!!!!!!!!!!!!!! :wacko:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

aj mi bar dajte link za temu, da ne ceprkam da trazim tri sata... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e bas sam sad dok sam bila u ceskoj izcitavala neku knjigu o fengu....ima dosta zanimljivih stvari....pa cu ovih dana neke najbitnije stavke da vam napisem, posto sam ih i za sebe prepisala :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e bas sam sad dok sam bila u ceskoj izcitavala neku knjigu o fengu....ima dosta zanimljivih stvari....pa cu ovih dana neke najbitnije stavke da vam napisem, posto sam ih i za sebe prepisala :)

ko ceka taj i doceka :P (kad-tad) :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Upravo sam saznala da akvarijum NIKAKO ne bi trebao da stoji sa desne strane stana...i sad kad vratim film...neke bzv stvari su se desile od kada smo ga tu stavili :(

Sad treba biti madjionicar i zbudziti ga na levu stranu...gde,na sta...javljam ako uspem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Upravo sam saznala da akvarijum NIKAKO ne bi trebao da stoji sa desne strane stana...i sad kad vratim film...neke bzv stvari su se desile od kada smo ga tu stavili :(

Sad treba biti madjionicar i zbudziti ga na levu stranu...gde,na sta...javljam ako uspem

ma gde si to procitala?u fengu nema puno desna-leva, vec sever istok jug zapad itd....

cek da proverim, ne menjaj nista :)))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ma gde si to procitala?u fengu nema puno desna-leva, vec sever istok jug zapad itd....

cek da proverim, ne menjaj nista :)))

evo ovde

ali svakako stoji naspram ulaznih vrata sto tek nije dobro...a i imam neki osecaj da mu nije tu mesto...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

evo ovde

ali svakako stoji naspram ulaznih vrata sto tek nije dobro...a i imam neki osecaj da mu nije tu mesto...

ma ovo je prema nekoj kominaciji letecih zvezda! :blink::blink:

e i ti svasta nadjes na netu :lol:

stavljaj ga na jugo istok....

ja tu nemam mesta i zato ga ne kupujem jos....tu mi stoji bambus i kristali i plava boja...

nego, posto ja u kuci imam dosta nepravilnosti prema fengu....npr ne sme sa ulaznim vrata da se gleda na kuhinju i trpezariju a meni se odmah ulazi na to...i sad kaze da i se to ispravilo, treba okaciti kristale na pola puta izmedju ulaznih vrata i trpezarije...kako da ih okacim??? da li iko zna???dajte ideju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.