Feng Shui

odgovora

Objavljeno

:unsure::unsure: uh bre pa posto je to takodje simbol vezan za parice predpostavljam da ide tamo gde i zaba :unsure: , a to mu dodje JI deo stana/prostorije ili jos bolja varijanta da ih nosis sa sobom ;)

e hvala. kaze mi drugarica da je najbolje u novcaniku, ali gde cu to da trpam u novcanik jos :)

a nadjoh malo pre na netu da ili na ulazna vrata ili u delu za novac. ja ga stavila u delu za novac oko bambusa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e hvala. kaze mi drugarica da je najbolje u novcaniku, ali gde cu to da trpam u novcanik jos :)

a nadjoh malo pre na netu da ili na ulazna vrata ili u delu za novac. ja ga stavila u delu za novac oko bambusa.

Pa da logicno, cim je simbol koji je vezan za novac on bi trebalo i da stoji u delu za novac. Postacu pravi strucnjak za feng :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa da logicno, cim je simbol koji je vezan za novac on bi trebalo i da stoji u delu za novac. Postacu pravi strucnjak za feng :lol::lol::lol:

Neka neka, tako treba :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A šta je to crveni kocnic? Kako to izgleda?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Odprilike ovako ;)

slikaKineski-novcici-KRST-amajlija-za-bl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nikada to nisam vidjela, a gdje se kupuju ti detalji? Npr. slon, jel to može biti bilo kakav slon ili?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nikada to nisam vidjela, a gdje se kupuju ti detalji? Npr. slon, jel to može biti bilo kakav slon ili?

Ove novcice, mada i ostale dzidza-bidze vezane za feng shui imas po kineskim radnjama ;), a sto se tice slona moze bilo kakav s tim sto je pozeljno da ipak to bude slon sa podignutom surlom, sto ni ja do skoro nisam imala pojma :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pre x godina sam poslušala savet – da krevet okrenem tako da kad spavam glava bude na severu, noge na jugu, i mnooogo bolje "spijem" od tad...

Ovo za novce ne vrede akvarijumi i vode po kući, neće mi pasti sa neba :P

Za njih sam oduvek morala da radim ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pre x godina sam poslušala savet – da krevet okrenem tako da kad spavam glava bude na severu, noge na jugu, i mnooogo bolje "spijem" od tad...

Ovo za novce ne vrede akvarijumi i vode po kući, neće mi pasti sa neba :P

Za njih sam oduvek morala da radim ;)

:lol: :lol: e da znas da si u pravu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pre x godina sam poslušala savet – da krevet okrenem tako da kad spavam glava bude na severu, noge na jugu, i mnooogo bolje "spijem" od tad...

Ovo za novce ne vrede akvarijumi i vode po kući, neće mi pasti sa neba :P

Za njih sam oduvek morala da radim ;)

po fengu , vode i slicno ti ne donose novac, jer feng nije magija, vec se utice na protok novca tacnije energiju novca.onaj koji misli da cu mu feng shui doneti bogastvo, ne zna nista o fengu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

po fengu , vode i slicno ti ne donose novac, jer feng nije magija, vec se utice na protok novca tacnije energiju novca.onaj koji misli da cu mu feng shui doneti bogastvo, ne zna nista o fengu.

Ma da.

Preozbiljno si me shvatila, šećeru... :D

Al to je valjda jer

Ja obozavam feng shui i celu tu filozofiju o uredjenju zivotnog i poslovnog prostora, pa me interesuje kakva su vasa misljenja o tome.......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma da.

Preozbiljno si me shvatila, šećeru... :D

Al to je valjda jer

Ma tebe sam skontala, nisam te shvatila preozbiljno :rolleyes:

vec me je to podsetilo na moju drugaricu koja je izjavila da je kupila crveni novcanik, e eto ni posle par dana joj se nije napunio novcanik, i kao "ma s'nje je taj tvoj feng shui" :blink::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma tebe sam skontala, nisam te shvatila preozbiljno :rolleyes:

vec me je to podsetilo na moju drugaricu koja je izjavila da je kupila crveni novcanik, e eto ni posle par dana joj se nije napunio novcanik, i kao "ma s'nje je taj tvoj feng shui" :blink::lol:

:lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

seceru, ona krasula-japansko drvo, sto imas je po fengu najkorisnije drvo u kuci!!!

ja nista ne znam o fengu, ali sam se interesovala za krasulu jer je obozavam pa sam dosla do tih informacija!!! i citala sam i za zabe, slonove.. ne verujem bas puno tj dovoljno da bih radila po tome mada verujem da nesto ima.

ta pozitivna energija!!!

npr, citala sam da kad ti neko da pare ko ima treba da ostavis da malo odleze te pare u novcaniku da se 'prime'. tako ja radim kad god mi mama da za nesto..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

seceru, ona krasula-japansko drvo, sto imas je po fengu najkorisnije drvo u kuci!!!

znam , i ja obozavam to cvece , narocito kad je veliko. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma tebe sam skontala, nisam te shvatila preozbiljno :rolleyes:

vec me je to podsetilo na moju drugaricu koja je izjavila da je kupila crveni novcanik, e eto ni posle par dana joj se nije napunio novcanik, i kao "ma s'nje je taj tvoj feng shui" :blink::lol:

:lol: :lol: :lol: Juj, kakav lik... :) ... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

znam , i ja obozavam to cvece , narocito kad je veliko. :rolleyes:

moram ovih dana da slikam moje. to je moj ponos samo to cvece volim i najbolje mi ide!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

moram ovih dana da slikam moje. to je moj ponos samo to cvece volim i najbolje mi ide!!!

Ajde slikaj ! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ipak novcici najbolje u novcanik. Upravo ih skidam sa bambusa i stavljam u moj crveni novcanik.hahahahaha

zvucim kao sekta :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ipak novcici najbolje u novcanik. Upravo ih skidam sa bambusa i stavljam u moj crveni novcanik.hahahahaha

zvucim kao sekta :lol:

Hahahaha..ispada smesno, ali ja danas prebacila one novcice u novcanik i javlja mi cale da mi je poslao kintu da luki kupim nesto na moru kad budemo isli :lol::lol:

sto znaci da pare idu meni :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hahahaha..ispada smesno, ali ja danas prebacila one novcice u novcanik i javlja mi cale da mi je poslao kintu da luki kupim nesto na moru kad budemo isli :lol::lol:

sto znaci da pare idu meni :lol:

:lol: :lol: :lol: A koji je procenat za onog ko ti je rekao gde da ih stavis :P:lol: heheheh Nego bez sve sale..... mozda to stvarno i deluje ko ce ga znati ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sutra cu i ja moje novcice da turim pa cu da vidim :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol::lol::lol: A koji je procenat za onog ko ti je rekao gde da ih stavis :P:lol: heheheh Nego bez sve sale..... mozda to stvarno i deluje ko ce ga znati ;)

Ajde castim te kafom za pocetak. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sutra cu i ja moje novcice da turim pa cu da vidim :lol::lol:

Hahahahaha..

A jel ' su tvoji isto sa rvenim koncicem?

Kod mene je prblem sto su tri novcica sa crvenim koncicem, ali gore je riba koju jase neki cika, ne mogu da nadjem taj simbol sta znaci?Help :lol:

Kinez koji mi ga je prodao rekao mi je da je to za srecu ali ne i sta ta riba sa cikom znaci :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.