Feng Shui

odgovora

Objavljeno

… Vama zaista nije lako. Tesko je sa stavovima, vaspitanjem i naravi koju posedujete korachati kroz zivot...

Da se ne nervirate bez razloga i ne projektujete dalje teorije zavere, smatram da je najbolje da nas dve vise ne komuniciramo (ne samo na ovoj temi i ne samo na ovom forumu).

stavljam Vas na lichnu Ignore list….

Sve najbolje Vam zelim.

Devojke...samo IGNORE!

Obozavam te vernike koji ni svoju veru ne poznaju a kamoli nesto drugo, pa i sami feng shui nazivaju "drugom verom" ili nesto sto se protivi Bogu....Citiraju neke svestenike i to je jedino sto znaju o hristanstvu A psiha i inteligencija = NULA.toliko o njihovom znanju bilo cega....ljudi i njihova glupost su cudo, a kompleski nesto najgore......nezadovojstvo sobom i iskaljivanje na drugima je nezrelost o kojoj i ne zelim da pricam. A da smo nazvane "svinje" od strane "bisera" je kompliment, posto u poredjenju sa iskompleskiranih i nesvesnih svoje gluposti, biti svinja je divnooooooo :lol:

A da zaboravila sam da trazim oprostaj posto sam upravo spustila dasku na solji jer sam pre toga pobacala "bisere" i pustila vodu......steta takvi biseri odose u nepovrat, ali zato ce mi spustena daska doneti bogastvo pa cu kupiti nove i prave bisere i podeliti ih "pojacanju" :P

Evo da ne ponavljam tudje reci, citiram istomisljenike, mislim da posle ovoga sve mora da bude jasno...normalnoj osobi

P.S. Osim ako stvarno tajno ne kujemu zaveru :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bozije srce je otvoreno prema svemu i svima, ako jos nisi cula za to, a sama institucija crkve je zasnovana na lazima da bi u srednjem veku manipulisala svetom. Bog nije u crkvi, a popovi nisu njegovi postari. Bog je u svemu, i naci ces ga u kamenu i wc solji, i nikad ti nece servirati stvari na tacni vec te uci da sama sebi stvoris uslove za ostvarenje zelja. A najveca mudrost koja je u nasoj veri je

TVOJE SRCE TREBA DA JE UVEK OTVORENO.

tvoje bas i nije, kao ni um

Па можда је твој бог у вц шољи, мој је оснивач Цркве и свега живог и неживог.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Koje su se sve teske reci ovde izgovorile :angry::angry::angry::angry:

Gde su ti admini...ima li ikoga ovde ko vodi racuna o ovom forumu i ko vodi racuna da do ovoga ne dodje???

Ovde smo da pomognemo jedna drugoj, da damo savet ako kome treba, da pruzimo podrsku a ne da se prepucavamo i bacamo Bozje ime po WC soljama i toaletima...mislim...o cemu vi pricate :( Bog i Bozje ime i Bozja dela nisu za forum kakav je ovaj, a posebno ne svadje koje su se ovde vodile. Svako ima pravo da misli drugacije i da kaze to jasno i glasno, ako se slazemo - slazemo, ako ne - nemojte se svadjati i prepucavati, jednostavno preskocite tu temu ili ignorisite tu osobu i kraj price.

ADMINIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!!!! DAJTE MALO REDA!!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Odavno molim admine da zavedu red ali niko me ne slusa!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hmmm.... mozda admin radi na nekom novom bebcu? :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hmmm.... mozda admin radi na nekom novom bebcu? :lol::lol::lol:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hmmm.... mozda admin radi na nekom novom bebcu? :lol: :lol: :lol:

Hihihihihihi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

OVU TEMU NISAM POSTAVILA DA BI SE RASPRAVLJALO O BOGU TJ RELIGIJI...ALI VIDIM DA NEKI POVEZUJU BABE I ZABE I DA IM JE NIVO INTELIGENCIJE NA NULI.....O ZRELOSTI I DA NE PRICAM.....KOMPLEKSI IZ DETINJSVTA SU CUDO, OVA TEMA JE TO DOKAZALA......DEFINITIVNO JE TEMA OD UREDJENJA STANA PRESLA U JAKO DOBAR PRIMER ZA ANALIZU NEKOM NEUROPSIHIJATRU !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Па можда је твој бог у вц шољи, мој је оснивач Цркве и свега живог и неживог.

ako kazem glupost, shvatices to kao uvredu.

Formulisacu ovako: nije sramota ne znati, nego ne zeleti znati.

Bog nije osnivac crkve, prouci malo istoriju.

A jeste osnivac svega zivog i NEZIVOG, pa po tome i wc solje, kad si bas zapela za nju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

OVU TEMU NISAM POSTAVILA DA BI SE RASPRAVLJALO O BOGU TJ RELIGIJI...ALI VIDIM DA NEKI POVEZUJU BABE I ZABE I DA IM JE NIVO INTELIGENCIJE NA NULI.....O ZRELOSTI I DA NE PRICAM.....KOMPLEKSI IZ DETINJSVTA SU CUDO, OVA TEMA JE TO DOKAZALA......DEFINITIVNO JE TEMA OD UREDJENJA STANA PRESLA U JAKO DOBAR PRIMER ZA ANALIZU NEKOM NEUROPSIHIJATRU !

Zeno, banovace nas :)

Ali si potpuno u pravu. Juce sam pokazala sve postove doticne osobe maminoj koleginici psihologu i zena je zakljucila da ovo nije njena teritorija , vec za psihijatriju.....tezi i duboko usadjeni problemi iz detinjstva, podsvesna reakcija na nesto....kaze strucnjak "Divan slucaj, pravi izazov za nas"

Ja ovim ne mislim da vredjam, to nisu moje reci ili misli, samo konstatujem da nisam jedina koja smatra da nesto nije u redu, ako ne i u toj meri, ali svi misle da ovo nije prirodno u trecem trimestru trudnoce, mozda bi bila krivica hormona da je postporodjajna depresija.

Ali sad gledam tickere, ona i ima dete od osam meseci, i opet je trudna, prebrzo, mozda je ipak sve to jako stresno za nju samo nije svesna.

Ja svakoj trudnici zelim sve najbolje, pa tako i nasoj Jani, sta god da joj je.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A da mi nastavimo sa glavnom temom....

Feng Shui?

Ili niko vise ne sme da pridje ovoj temi :D

Bas me zanimaju isustva, ako ih je neko imao, ja sam previse lena da se svega toga pridrzavam, i nemam stambene uslove koji bi mogli obuhvatiti sva pravila.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ELEM, MOJ STAN JE UREDJEN PO FENGU....INACE U SLOBODNO VREME DOSTA IZUCAVAM UNUTRASNJI ENTERIJER TJ DIZAJN ENTERIJERA I TO MI JE VELIKA LJUBAV,,...VOLIM JEDNOSTAVNE STVARI I VOLIM DA MI SVE IMA SVOJE MESTO, TAKO DA SMO SE FENG I JA LEPO UKLOPILI...XAXAXAXA

NISAM SVE OTPOCETKA PLANIRALA DA BUDE PO FENGU ALI JEDNOSTAVNO SE TAKO ISPOSTAVILO :)

KAO STO JE PO FENGU KUHINJA SIMBOL ZDRAVLJA (STO JE JAKO I LOGICNO ZASTO, DA NE BUDE OPET NEKE ZABUNE I POVEZIVANJA KUHINJE SA PRAVOSLAVLJEM), UVEK SE TRUDIM DA MI KUHINJA BUDE CISTA I UREDNA I BEZ CLUTTERA (TJ VISKA NEPOTREBNIH STVAI)

STO SE POMENUTE WC SOLJE TICE MENI JE ONA OTKAD ZNAM ZA SEBE ZATVORENA BAS ZBOG MIKROORGANIZAMA I JEDNOSTAVNO MI SE NE SVIDJA DA GLEDAM U WC SOLJU, IAKO JU JE SAM BOG STVORIO :lol: :lol: :lol: :lol:

U DNEVNOJ SOBI SU MI ZASTUPLJENE ZEMLJANE BOJE (TACNIJE BEZ I BRAON), I ONE ME JAKO SMIRIJU....U SPAVACOJ SOBI NEMAM TV I SLICNE UREDJAJE JER SAM UVEK BILA PROTIVNIK GLEDANJA TV U SPAVACOJ SOBI, NI NE ZNAJUCI DA SE I FENG "PROTIVI" TOME....ITD ITD ITD....NISAM FANATIK, ALI KAO STO SAM JOS NA POCETKU (PRE BUNE) JAKO MI SE SVIDJA CELA FILOZOFIJA UREDJENJA STANA I JAKO MI IJE LOGICNA...JEDINO STO MI SMETA U MOM STANU A STO JE I JEDNA OD BITNIJIH STAVKI U FENGU JE STO MI STAN NIJE PRETERANO OSVETLJEN.....I TO JAKO UTICE NA MOJU PSIHU....VOLIM JAKO OSVETLJENE STANOVE I SAMO TAKO MOGU NORMALNO DA FUNKCIONISEM:)

EVO, TO JE UKRATKO O MOM STANU IAKO TU IMA DOSTA JOS DA SE PRICA, ALI DA NE BUDEM JEDINA.....:)

INACE JA SAM SE CUDILA MOJOJ DRUGARICI KAD JE DOSLA IZ BGDA DA ZIVI U ATINU STO JE PLATILA FENG EXPERTA U BGDU DA JOJ NAPRAVI CEO PLAN ZA NOVI STAN, DOK NISAM UZELA I IZCITALA SVE O TOME I BILO MI JE SVE JASNO ZASTO CEO SVET TOLIKO PREFERIRA OVAJ "PRAVAC".....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

KAO STO JE PO FENGU KUHINJA SIMBOL ZDRAVLJA (STO JE JAKO I LOGICNO ZASTO, DA NE BUDE OPET NEKE ZABUNE I POVEZIVANJA KUHINJE SA PRAVOSLAVLJEM), UVEK SE TRUDIM DA MI KUHINJA BUDE CISTA I UREDNA I BEZ CLUTTERA (TJ VISKA NEPOTREBNIH STVAI)

STO SE POMENUTE WC SOLJE TICE MENI JE ONA OTKAD ZNAM ZA SEBE ZATVORENA BAS ZBOG MIKROORGANIZAMA I JEDNOSTAVNO MI SE NE SVIDJA DA GLEDAM U WC SOLJU, IAKO JU JE SAM BOG STVORIO :lol: :lol: :lol: :lol:

U DNEVNOJ SOBI SU MI ZASTUPLJENE ZEMLJANE BOJE (TACNIJE BEZ I BRAON), I ONE ME JAKO SMIRIJU....U SPAVACOJ SOBI NEMAM TV I SLICNE UREDJAJE JER SAM UVEK BILA PROTIVNIK GLEDANJA TV U SPAVACOJ SOBI, NI NE ZNAJUCI DA SE I FENG "PROTIVI" TOME....ITD ITD ITD....NISAM FANATIK, ALI KAO STO SAM JOS NA POCETKU (PRE BUNE) JAKO MI SE SVIDJA CELA FILOZOFIJA UREDJENJA STANA I JAKO MI IJE LOGICNA...JEDINO STO MI SMETA U MOM STANU A STO JE I JEDNA OD BITNIJIH STAVKI U FENGU JE STO MI STAN NIJE PRETERANO OSVETLJEN.....I TO JAKO UTICE NA MOJU PSIHU....VOLIM JAKO OSVETLJENE STANOVE I SAMO TAKO MOGU NORMALNO DA FUNKCIONISEM:)

Hej, pa po ovome sam ja prirodno talentovana za to!

Sve je to nesto sto volim i sto planiram da uradim u svom stanu kada ga budem imala, bez obzira da li je to po fengu ili ne.

Sada je malo teze jer sam kod svekrve u jednoj sobi i nekoj jadnoj kuhinji, pa ne mogu bas da menjam stvari, ali to je ono sto zelim, bas kako mi se svidja.

inace, i ja obozavam dizajn enterijera...oduvek sam u glavi preuredjivala prostorije, gde god odem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i ja sam sad u tudjem stanu, ali kad zdravlje boze kupimo ovde nas, iskljucivo feng dolazi u obzir:) ne samo zbog energije i slicno vec zbog jednostavnosti .....da lakse cistim, bude sve urednije i ne gusi......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ELEM, MOJ STAN JE UREDJEN PO FENGU....

Blago tebi. :) Sto rece ninuska.h: "Hej, pa po ovome sam ja prirodno talentovana za to!" :D

Ne volim previse stvari, volim osvetljene prostorije, u spavacoj nemam TV (niti bilo koji drugi elektricni uredjaj)...

Sad se spremamo u veliko renoviranje. U saradnji sa prijateljem, koji je arhitetka, osmislili smo da srusimo zid izmedju dnevne i spavace sobe i da taj prostor bude takoreci studio. Umesto zidas, granica izmedju ova dva prostora ce da bude zardinjera sa zelenilom + neka mini fontanica ili nesto slicno. Zastakilicemo terasu koja ide uz spavacu sobu i na taj nacin cemo da dobijemo vecu sobu i francuski prozor koji ce moci preko leta sirom da se otvori. U dnevnom boravku nam ionako ide preozor duzinom celog zida, tako da tu nista necemo da menjamo. Radni deo ce, takodje, da bude maximalno osvetljen i neopterecen detaljima. Sto se decje sobe tice, bice sva ususkana i u veselim bojama (inache, ona je totalno odvojena od ostatka stana - levo ce biti decja soba, a desno sve ostalo). Ormare i regale uopste necemo imati, jer imamo jos jednu terasu, pa cemo nju da zazidamo i tu cemo napraviti americki plakar za svu garderobu, posteljinu, itd. Kuhinja ce biti sa trpezarijom, takodje bez pretrpavanja. Nas prijatelj je dugo proucavao FengShui i ima odlicne predloge. Iako zmu i ja nismo znali sta su bas principi FS-ja, posle razgovora sa njim shvatili smo da mi, u stvari, zelimo to sto on predlaze, a da nismo imali pojma da je to zapravo FS. :D

Inache, evo par hintova koje nam je on preporucio (i koje cemo mi ispostovati), a ticu se protoka energije:

1. Kuhinja

Pored cesme (tj. sudopere) ne bi trebalo da stoji sporet ili mikrotalasna. Pored cesme bi trebalo da stoji aparat koji ima veze sa vodom (masina za sudje, frizider, kafemat), a malo dalje (ili prekoputa) ono sto ima veze sa vatrom (sporet, mikrotalasna).

2. Spavaca soba

Bez elektricnih aparata, osvetljena, smirenih boja, neopterecena namestajem.

3. Dnevni boravak

Umerene boje, uz koji zivi detalj. TV i ostali tehnicki aparati da budu priblizno svi na istom mestu, a ne rastrkani kroz dnevni boravak (da ne bi zracili i sprecavali protok energije).

4. Radni deo

Takodje, neopterecen detaljima. Umerenih boja, uz neki zivi detalj da se razbije monotonija (preporucuje se narandzasta boja u tragovima, jer stimulise intelektualne sposobnosti), puno svetla, koja biljka, radni stolovi okrenuti ka vratima (ali nikako da budu okrenuti od prozora). Najbolje je da prostor izmedju vrata - prozor bude slobodan.

5. Decja soba

Veselih boja, mastovita, ali ne previse histericna, da bepci ne bi bili uznemireni. Znaci, veselo koje stimulise, a ne veselo koje iritira. :) Posto cemo dobiti blizance, jako mi je bitno da budu zaokupljeni stvarima koje ce im biti zanimljive. :) Pretpostavljam da ce da im bude simpa da blenu u sare na zidovima, plafonu, mastovit namestaj i tako to. Dobili smo i preporuku da ubacimo i akvarijum sa ribicima u ovu sobu, jer je radjeno neko istrazivanje po kome akvarijum jako smiruje bebe.

6. Kupatilo

Umesto kade - tus kabina (zauzima manje prostora, a i masazer ima svojih prednosti + muzikica). Nije lose cuvati i neku biljcicu poput paprati u kupatilu. Daska od wc solje obavezno spustena (ne zbog vere, nego zbog mikroorganizama). Nije lose imati i neki manji akvarijum ( ne mora sa ribicama, vec samo sa algama) u kupatilu - vizuelno lepo, plus pozitivna energija.

7. Trpezarija

E, sad, ovde ima vise fora. Za bolji apetit veselije boje, a za umereniji pastelnije boje.

Eto, to su neke preporuke koje smo dobili i uredjenje stana kome tezimo. Iskreno se nadam da ce sve da bude bas onako kako smo zamislili. Ovu su samo neke grube crte kako ce to izgledati - jos treba razraditi detalje.

Bice mi drago ako je ovo nekome od pomoci. :) Opet da naglasim: maltene, uopste ne poznajem FS, ali su ovo neke preporuke koje smo dobili i koje nam se jako dopadaju. :)

p.s.

A sad malo sale: procitala sam negde da statua zabice ili sloncheta donosi novac, a da bezbojni kristali razbijaju negativnu energiju. Takodje, da ako stambeni deo nije uradjen po FS-ju, onda bi trebalo jednom nedeljno prosuti malo soli (koje zrno) iu centralni deo prostorije - pise da to ubija negativnu energiju. E, sad, da l' je tacno ili ne - ne znam. Hocu reci, ne verujem bas u ove savete iz pera DrageSavete. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Svidja mi se jako ova stvar, jedino me sprecava premali prostor kojim raspolazem u tudjoj kuci, a ne mogu izbaciti skoro nista jer mi je potebno.

Tako da nam je u planu da dovrsimo gornji sprat kuce i da ga "prisvojimo", jeste malo posto je potkrovlje, ali cu imati vise slobode da se zaigram!

i morala sam da se nasmejem slucajnoj gresci u pisanju kod Cosntriktorie:

arhiTETKA :lol: danas sam dobre volje pa me sve uveseljava :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

5. Decja soba

Veselih boja, mastovita, ali ne previse histericna, da bepci ne bi bili uznemireni. Znaci, veselo koje stimulise, a ne veselo koje iritira. :) Posto cemo dobiti blizance, jako mi je bitno da budu zaokupljeni stvarima koje ce im biti zanimljive. :) Pretpostavljam da ce da im bude simpa da blenu u sare na zidovima, plafonu, mastovit namestaj i tako to. Dobili smo i preporuku da ubacimo i akvarijum sa ribicima u ovu sobu, jer je radjeno neko istrazivanje po kome akvarijum jako smiruje bebe.

p.s.

A sad malo sale: procitala sam negde da statua zabice ili sloncheta donosi novac, a da bezbojni kristali razbijaju negativnu energiju. Takodje, da ako stambeni deo nije uradjen po FS-ju, onda bi trebalo jednom nedeljno prosuti malo soli (koje zrno) iu centralni deo prostorije - pise da to ubija negativnu energiju. E, sad, da l' je tacno ili ne - ne znam. Hocu reci, ne verujem bas u ove savete iz pera DrageSavete. :D

kao prvo, blago tebi jer ces dobiti blizanceeeeee a ne meni sto je stan po fengu:) obozavam blizance i bas ti zavidim ;)

sto se soli tice u radnom prostoru, za to prvi put cujem.....a zabe i slonovi:pa znam da su slonovi dobri za plodnost ali sa podignutom surlom :)

ali vidim da ce ti stan biti uglavnom po fengu i bas cool..... :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Svidja mi se jako ova stvar, jedino me sprecava premali prostor kojim raspolazem u tudjoj kuci, a ne mogu izbaciti skoro nista jer mi je potebno.

Tako da nam je u planu da dovrsimo gornji sprat kuce i da ga "prisvojimo", jeste malo posto je potkrovlje, ali cu imati vise slobode da se zaigram!

i morala sam da se nasmejem slucajnoj gresci u pisanju kod Cosntriktorie:

arhiTETKA :lol: danas sam dobre volje pa me sve uveseljava :)

pa nemoj nista da izbacujes onda...samo vidi da ti noge kad spavas ne izlaze na vrata direktno:)

a i da niko ne spava do zida :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Po ovome sto je napisala Constrictoria, moj stan je skroz po pravilima FS-ja! Ne mogu da verujem!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam iz profesije koja "radi" sa prostorom, stanovanjem, bavi se kvalitetom zivljenja pa mi ovo nije strano, ali ne kao Feng Shui ucenje nego nesto cemu su nas ucili na faxu i kao nesto sto logicki skupis kroz zivot i iskustvo ako ti vijuge rade u tom pravcu i zainteresovan si. Znaci da- moze se reci da podrzavam FS-a i dopada mi se jedan deo njegovog ucenja, ali nisam licno sledbenik.

E nasa je kuca uredjena tako da bi se delimicno i mogla uklopitu i FS, ali, ko sto rekoh, ne da bi se pratilo ucenje, vec da bi se stvorio ugodan prostor za zivljenje. Otvorena i neometana cirkulacija ljudi i energije, puno slobodnog prostora, vesele ali ne agresivne boje u dnevnim delovima i pastelne u spavacim... Puno svetla i ogledala (cak i u decijoj sobi akrilna), kauci da gledaju prema vratima, tehnicki uredjaji na jednom mestu, bez njih u spavacim, da se krevet ne vidi odmah pri ulasku u spavacu- za to mi nisu licno trebale FS knjige. Takodje nisam stavljala krevete da prate strane sveta vec da se prostor u skladu su sa nasim navikama najbolje iskoristi. Boje nisam birala po znacenju i tome koji element predstavljaju vec po tome da ih volimo mm, malena (nju smo pitali da bira za svoju sobu) i ja, a to je opet po FS-ju najbitnije- da se dom uredi prema onome ko ce u njemu ziveti. Zato ce vam svaki FS strucnjak, zagovornik, pobornik, ali i svaki arhitekta, dizajner enterijera i bilo ko ko se bavi prostorom za stanovanje savetovati da sami gradite svoj dom, sami ucestvujete u projektovanju i zidanju jer tek onda kada mu damo svoj licni pecat mi se za dom vezujemo (al ga ja sad utupih :P ) ;)

Ono sto se u mojoj prirodi kosi sa FS je to sto ne volim bacati stvari i sve mi se cini zatrebace, pa mi je tesko bilo cega se odreci.

Zaba- postoji po kineskoj mitologiji "kralj novca zaba" . Obicno se mogu naci drvene sa zubcima na ledjima i kad se preko zubaca stapicem koji uz nju ide predje to je navodno prizivanje para. Ljudi ih stavljaju u kancelarije, gde primanju klijente i ovi provedu najvise vremena (cekaonice) i u cosak dnevne sobe nasuprot ulaznih vrata jer tu je "chi".

Ja je nemam, al znam ljude koji je imaju i jednom prilikom kad sam jednu u kancelariji svog druga podigla novcic je iz nje ispao (kroz usta koja su poput rupice na kasici prasici samo duza). Hteo je da me lincuje sto mu novac iz radnje iznosim :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

bas to micilici....pristalica sam ali ne sad da poubijam sve zbog fenga :lol: :lol: :lol: i meni je stan opremljen isto tako i pre nego sam znala za feng, a kad sam ga malo proucavala vise izmenila sam par sitnica koje su se posle ispostavile kao mnogo prakticnije ili sta god.....ziveo feng u svakom slucaju..... :lol: :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

bas to micilici....pristalica sam ali ne sad da poubijam sve zbog fenga :lol: :lol: :lol: i meni je stan opremljen isto tako i pre nego sam znala za feng, a kad sam ga malo proucavala vise izmenila sam par sitnica koje su se posle ispostavile kao mnogo prakticnije ili sta god.....ziveo feng u svakom slucaju..... :lol: :lol: :lol: :lol:

To, bas to- zasnovan je na nekoj logici o prostoru koju svi imamo u glavi. E sad bas da za duboko uzivljavanje nemam vremena a i mm bi me optuzio da mi je profesija jos gora od "lepih slika" kako ju sad okarakterise :angry: pa bi verovatno nastao rat na temu biti il ne biti fanatik kad je kuca u pitanju ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

To, bas to- zasnovan je na nekoj logici o prostoru koju svi imamo u glavi. E sad bas da za duboko uzivljavanje nemam vremena a i mm bi me optuzio da mi je profesija jos gora od "lepih slika" kako ju sad okarakterise :angry: pa bi verovatno nastao rat na temu biti il ne biti fanatik kad je kuca u pitanju ;)

iskreno ja sam fanatik za kucu...znaci to mi je jako bitno....volim da mi kuca tj stan uvek dobro izgleda , volim da ulazem u to i nikad mi nije zao da sebe uskratim necim da bih kupila neki dobar komad namestaja ili neku statuu naprimer:).....ali mislim da to ima veze sa vaspitanjem, moji su isto takvi pa se ta bolest valjda nasledjuje :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

iskreno ja sam fanatik za kucu...znaci to mi je jako bitno....volim da mi kuca tj stan uvek dobro izgleda , volim da ulazem u to i nikad mi nije zao da sebe uskratim necim da bih kupila neki dobar komad namestaja ili neku statuu naprimer:).....ali mislim da to ima veze sa vaspitanjem, moji su isto takvi pa se ta bolest valjda nasledjuje :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: Nas dve kao da smo sestre! :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol: :lol: Nas dve kao da smo sestre! :lol: :lol: :lol:

nikad se ne zna, mozda i jesmo a da ne znamo... :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.