Feng Shui

odgovora

Objavljeno

Bolje "kako da ne dolazi" :lol::lol::lol:

:lol::P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Fontanici danas stigla poličica i eno je veselo zubori daleko od domasaja radoznalog nemirka :P

Po sred istoka je :lol:

Jos u toku nedelje da kupim bambuscic i blago nama :) :) :)

(samo se nadam da ce polica za njega stici brze nego ova)

Thanks Seceru :D

Sanja navijam i drzim fige za sto brze preseljenje ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Fontanici danas stigla poličica i eno je veselo zubori daleko od domasaja radoznalog nemirka :P

Po sred istoka je :lol:

Jos u toku nedelje da kupim bambuscic i blago nama :) :) :)

(samo se nadam da ce polica za njega stici brze nego ova)

Thanks Seceru :D

Sanja navijam i drzim fige za sto brze preseljenje ;)

ajde srecno, samo malo tu fontanicu gurni ka jugu :lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

JEDINO STO MI SMETA U MOM STANU A STO JE I JEDNA OD BITNIJIH STAVKI U FENGU JE STO MI STAN NIJE PRETERANO OSVETLJEN.....I TO JAKO UTICE NA MOJU PSIHU....VOLIM JAKO OSVETLJENE STANOVE I SAMO TAKO MOGU NORMALNO DA FUNKCIONISEM:)

Sto se tice FENG SHUI malo sam upucena pa necu ni da komentarisem. Jedino se slazem sa Secer-om u ovome, kad smo pravili kucu, u dnevnom boravku sam trazila jos jedan prozor, i svi kao Ma sta ce ti, e sad ja ludim, meni je uvek mracno i ma koliko ja sredjivala kucu, nisam zadovoljna jer mi je tamno. A nije mi resenje da sad probijam zid :(.

I ja volim sto manje stvari u sobama, i super je bilo do pre par mesec, a onda smo poceli za ''naselje'' dobijati svasta, glupo mi da bacam, a nemam vise gde da stavim, prosto se ugusi. A tako mi je bio lep stan B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

JEDINO STO MI SMETA U MOM STANU A STO JE I JEDNA OD BITNIJIH STAVKI U FENGU JE STO MI STAN NIJE PRETERANO OSVETLJEN.....I TO JAKO UTICE NA MOJU PSIHU....VOLIM JAKO OSVETLJENE STANOVE I SAMO TAKO MOGU NORMALNO DA FUNKCIONISEM:)

Sto se tice FENG SHUI malo sam upucena pa necu ni da komentarisem. Jedino se slazem sa Secer-om u ovome, kad smo pravili kucu, u dnevnom boravku sam trazila jos jedan prozor, i svi kao Ma sta ce ti, e sad ja ludim, meni je uvek mracno i ma koliko ja sredjivala kucu, nisam zadovoljna jer mi je tamno. A nije mi resenje da sad probijam zid :(.

I ja volim sto manje stvari u sobama, i super je bilo do pre par mesec, a onda smo poceli za ''naselje'' dobijati svasta, glupo mi da bacam, a nemam vise gde da stavim, prosto se ugusi. A tako mi je bio lep stan B)

I MENI STAN NIJE preterano osvetljen i kod mene je to za psihu ubitacno..ali hvala Bogu pa ovo nije moj stan....nas stan zelim samo da bude jako osvetljen i da ima velike ormare!!! :)

a ti legendo mozes staviti svetliji namestaj ili npr okreciti sve u svetlo da ne kzem belo da bi izgledalo svetlije...... ;) ...ne znam.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Rado cu ga primeniti samo da se preselim :lol::lol::lol:

draga,mTAD TI NECE TREBATI :lol: SVEKI CE BITI DALEKO,DALEKO/.... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Fontanici danas stigla poličica i eno je veselo zubori daleko od domasaja radoznalog nemirka :P

Po sred istoka je :lol:

Jos u toku nedelje da kupim bambuscic i blago nama :) :) :)

(samo se nadam da ce polica za njega stici brze nego ova)

Thanks Seceru :D

Sanja navijam i drzim fige za sto brze preseljenje ;)

javi da li ,,radi posao`` pa da i mi pokusamo,jer se,nadam se ,selimo u veci stan :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Radi ili ne...digne mi raspolozenje kada god je pogledam :lol:

Ako ja verujem da ona radi...radice hehehe :)

" ne moze da steti,a ako ne steti znaci da koristi..."

Srecno sa preseljenjem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Radi ili ne...digne mi raspolozenje kada god je pogledam :lol:

Ako ja verujem da ona radi...radice hehehe :)

" ne moze da steti,a ako ne steti znaci da koristi..."

Srecno sa preseljenjem :)

slazem se...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

draga,mTAD TI NECE TREBATI :lol: SVEKI CE BITI DALEKO,DALEKO/.... :lol:

:lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

svidjaju mi se te stvari o feng shui, kupila knjigu, ali mnogo ima da se radi. koliko sam ja shvatila pomocu kompasa i plana kuce ili stana odredjujes pojedine centre za uredjenje i sl. ipak treba da si strucnjak za poznavanje kulture i tradicije FS. malo je komplikovano pa se i ja pridrzavam tako nekih uobicajnih stvarcica koj ste navele.

znam, na primer, da ogledalo ne treba da stoji naspram ulaznih vrata, jer ti izlazi tvoja energija, pozitivna iz stana. da sedam sloncica treba da gledaju u pravcu prozora, da ako ti voda po negde kaplje to je odlazak para iz kuce. ako se setim jos necega javljam.

tako volim da cujem neke takve stvarcice, a ne sad po svaku cenu da to uradim ako mi ne odgovara.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ivana aljosa, jeste to na pocetku malo cimanje kompasom, ali nista strasno...dok ne odredis uglove i slicno.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mislis da odredim strane sveta ili? to mi nije tesko to znam, posto smo kupili kucu i krecemo sa renoviranjem, pa imam zelju da je sredim bar do nekle po FS.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mislis da odredim strane sveta ili? to mi nije tesko to znam, posto smo kupili kucu i krecemo sa renoviranjem, pa imam zelju da je sredim bar do nekle po FS.

pa da , to sam mislila....odredis gde ti je koji ugao....severo- istok i te fore.....

i moj stan je po fengu, iako ovo nije moj stan i onda neki elementi fale, ali cim kupimo nas uredjujem ga iskljucivo po fengu.....jer takvi stanovi su najprakticniji a i osecas se super u njima sto je najbitnije......

ja znam da je moja drugarica u bgd platila nekoj devojci koja je po inostranstvu zavrsavala te feng kurseve, da joj napravi citav plan za stan gde kako i sta....to mi je super...ali i bez plana mozes sam sve da uradis.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sto kaze Ivana-Aljosa za kapljanje vode i pa-pa paricama. Meni prosle nedelje curkao akvarijum...a curkale i parice :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sto kaze Ivana-Aljosa za kapljanje vode i pa-pa paricama. Meni prosle nedelje curkao akvarijum...a curkale i parice :angry:

:lol::lol::lol:

jel akvarijum drzis u uglu za novac???? akvarijem je super feng shui , ali ja nemam gde....taj ugao mi je tako mali...stavila sam vaznu sa bambusom tu a i kristal....htela sam i ribe, ali nema mesta pa cak ni za onaj mali akvarijum.....

ali dobro....kad kupimo stan koji ce biti veci, ako Bog da...... :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pa...neki jug...jugo-istok...

e a nesto me buni sa tim stranama...nemam sad puno vremena,a moram i da smislim kako da ti objasnim :huh: ili da ti posaljem skicu.Veceraske... sad ocekujem gospodjicino budjenje :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

a imas i zidne nekakao pljosnate...sirine oko 10cm :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

na akvarijume sam mislila ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

na akvarijume sam mislila ;)

nemam mesta ni za 5 milimetra...a ako ga budem kupovala hocu veliki, jer bas volim akvarijume,,,,,imala sam celog zivota, i navikla sam na to....ali eto, valjda cemo uskoro.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jasnije?manje smesno?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ok meni je ovo sve jasno osim gde ti je koja soba???

i ovo sto je obojeno crveno i plavo jel si ti to radila i sto?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa to mi i nije jasno. Da li je sever u plavom ili crvenom trouglu, ili zahvata po pola od svakog? :huh: :huh: :huh::D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa to mi i nije jasno. Da li je sever u plavom ili crvenom trouglu, ili zahvata po pola od svakog? :huh: :huh: :huh::D

:lol::lol::lol::lol: ni meni sad to nije jasno....pa nesto mi je cudno sve to....ko ti je radio ovu sliku..????

a sto ti ne bi uzela lepo kompas (kao sto sam ja) i vidis lepo gde ti je sever, jug itd kao i uglovi tipa severo - istok i slicno?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ma sliku sam ja na brzaka to vece,ne bi li ti objasnila bolje...

odredila sam sa kompasom strane, i ok...sever je tamo gde pokazuje kompas ...ali meni opet nije jasno odakle pocinje i gde se zavrsava...a izgleda da sam ja nesto zabagovala, jer to samo mene muci...niko ne razume sta ne kapiram...i niko nema taj problem u glavi... :( :( :(

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.