Bapske priče

odgovora

Objavljeno

I ovog sam se setila-ako trudnica ima zelju za seksom nosi devojcicu,ukoliko ne-decak je.Jer kao,musko na musko ne ide.Ovo mi je pomalo i bolesno zvucalo.

ovo je odvratno... ne mogu da verujem šta sve ljudi izmišljaju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ovog sam se setila-ako trudnica ima zelju za seksom nosi devojcicu,ukoliko ne-decak je.Jer kao,musko na musko ne ide.Ovo mi je pomalo i bolesno zvucalo.

:blink::blink::blink::blink::blink:

O Boze me sacuvaj...ko li je ovu glupost izmislio da mi je znati!Pa ja nosim musko i imam zelju za seksom!!STRAAAASNOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!

Ovo kako god da procitas zvuci bolesno!!!! :blink::blink::blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Svi se zgrozise na ovoj babskoj prici o "incestu" :lol:

al stvarno je fuj. Kkako samo izmisle takve stvari. Ja hvala bogu bar od mojih bizih nisam napadnuta takvim pricama, jedino sveki malo davi o tradicijama i obicajima, kojih se ona uvek pridrzavala , a mene zabole, ali nije sujeverna barem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: svasta sam cula,a da posto sam dedetu dala ribu pre godine zato sada slabo prica a ima dve godine,ne sutiraj kucice i macke da ti dete ne bude dlakavo...a da sam slusala te price moje dete bi se rodilo dlakavo kao majmunce... :lol: :lol: :lol:

To za kucice i macice sam se i ja naslusala,a toliko sam ih sklanjala i pomerala od mene,a moje dete celavo...hahahaah :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ovog sam se setila-ako trudnica ima zelju za seksom nosi devojcicu,ukoliko ne-decak je.Jer kao,musko na musko ne ide.Ovo mi je pomalo i bolesno zvucalo.

bolesno i potpuno ne tacno.ja sam u trudnoci bila voljna(zeljna) za sex,a rodila sam decaka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

poneki put i blejim kad me niko ne slusa :lol: :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kad detetu cure bale (kad nicu zubici) amidza (stric) treba da ih presece makazama da vise ne bi curele :blink::blink::blink:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

a ako dete nece da prica spremis mu jezik od ovce :unsure:

to rece moja majka ja pitam odakle ti to a ona ce PA TEBI SMO DAVALI TAKO SI PROGOVORILA :blink::lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: Ubih se od smeha!!!! Ja sam cula, sta vise, bilo je u ''Sarenici'', ako detetu malo fali da progovori, uzmes iz vodenice potocare malo brasno koje ispada ispod kamene ploce, od toga napravis hlepcic i das detetu i ono progovori! :blink::wacko: :wacko:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

poneki put i blejim kad me niko ne slusa :lol: :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: ;):lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

a ja cula da detetu das iz zvonceta da pije malo vode da bi progovorilo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cek ja da ih razmotrim malo:

- imala sam vezanu kosu na porodjaju i pre no da krenem u porodiliste sat vremena pricala sa mamom a porodjaj mi bio medju laksima

- i meni brat od tetke rekao da sam ruznija i da je devojcica - bila je

- ovo za fijoke i vrata- izotvaras ukljucujuci i glavna-ulazna i kad se vratis nemas cemu jer provalnici odradili svoje :lol:

- metamaticar, budilnik, jaje, kabal i nokti- to ne znam, al nest mi sumnjivo jer nisu te budilnike i usisivace imali do proslog veka, jel da? Pa to su onda nove babe smislile :lol::P

- e to za umivanje je i meni mama govorila da radim kad bi se previse ljudi "divilo" maloj <_<

- to za "kradju" sa i ja cula da ce dete imati beleg u obliku onoga sto si ukrala i jedna moja prijateljica tvrdi da joj se desilo, slucajno

- triput ura za udovoljavanje :lol:

- prekrstanje nogu :blink:

- uh to za ogledalo, beli luk isl mi je malo previse...

- to za usivanje i kablove ti nemam pojma...

A joj bre, ima mnogo toga, ne mogu sve ni da iskomentarisem... :lol::P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

a da za kradju jeste tacno ja u prodavnici ugrala zrno grozda pa probam dali je dobro i mali mi na zglob od ruke ima zrno grozda bilo je crveno a sada polako bledi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

poneki put i blejim kad me niko ne slusa :lol: :lol: :lol: :lol:

Hahahahahaha!!! :lol: Sve mi blejimo!!! :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i jos nesto sto je tacno bar kod mene je kada sam bila trudna baba od mog muza je sakrila meso ja sam videla i evo sada moje dete nejede meso...kazu mi da ja ukradem negde i da mu dam da bi poceo da jede

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja bas i neverujem u te bapske price ali u necemu i ima istine,e sada dali je slucajnost da je je tako ili sama istina neznam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i jos nesto sto je tacno bar kod mene je kada sam bila trudna baba od mog muza je sakrila meso ja sam videla i evo sada moje dete nejede meso...kazu mi da ja ukradem negde i da mu dam da bi poceo da jede

E ovako nesto sam dva puta cula, al za mleko. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pre neki dan smo bili kod rodjaka i kada smo posli ujna je mojoj bebi posula brasno po kosici.Nije htela da mi kaze zbog cega.A kada smo dosli iz porodilista ispod posteljinice je moja svekrva stavila noz(i to ostar)i beli luk!

To su pricice i mislim da je sve slucajnost osim za beleg i gorusicu(mene je ubijala i beba mi se rodila sa bas dugom kosicom).

E sad,ovaj slucaj je stvarno preterivanje-da roditelji ne idu svom detetu na krstenje!

Muzevljevi ujak i ujna nisu isli u crkvu jer je njegova baba tako rekla, kao ne valja.

Ujna je tada bila mlada i morala je da cuti,a preplakala je tih sat vremena dok se nisu vratili.Nema sile koja bi me sprecila da odem svom detetu na krstenje pa nek pricaju do prekosutra ako hoce!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nema sile koja bi me sprecila da odem svom detetu na krstenje pa nek pricaju do prekosutra ako hoce!

To se slazem!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

poneki put i blejim kad me niko ne slusa :lol: :lol: :lol: :lol:

:lol:

znaci ipak ima nesto u tome :lol:

a zasto ja blejim kada nisam jela ovcetinu do svoje dvanaeste?(igrom slucaja)

Mora da imam neke druge povezanosti sa ovcicama :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo jednog bisera.Dete ce biti dobar matematicar ako povracate u trudnoci :D

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ahhhhhaaaaaahhhaa!ovo booollliiiiii!!

sto je najgore ljudi veruju!

mene svekar vec danima maltretira da umijem dete jer ne spava,ono kao ispod noge 3puta...i odma ima da spava celu noc...budalastine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol:

znaci ipak ima nesto u tome :lol:

a zasto ja blejim kada nisam jela ovcetinu do svoje dvanaeste?(igrom slucaja)

Mora da imam neke druge povezanosti sa ovcicama :D

HAHAHAHA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

a ovo nema veze sa bebama al malopre mi rekose, posto mi treba skoro kucu da pravimo, prosirujemo, ne bitno i sad svekrva meni prica....slusaj morate da izaberete jer je to najvaznije koji dan pocinjete kucu.....moj odgovor je bio :huh::unsure: ...kaze nikako subotu to je zadusni dan, nikako sredu jer osedis dok je zavrsis.... :blink: :blink: :blink: vise je nisam slusala :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ako je to tacno,moje dete ima da bude Ajnstajn,jer sam od prvog dana trudnoce,do samog porodjaja grlila wc solju bar 3 puta dnevno!!! :o:wacko:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ha ha ha ovo jos nisam cula....meni su pricali da detetu 40 dana ne secem nokte a vec na rodjenju je imao duze od mene:) :blink: :blink:

I memi isto, ali mu je mužić sekao već posle desetak dana

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.