Bapske priče

odgovora

Objavljeno

STRASNO

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne znam da li bi se smijala ili preplasila ... nož kraj bebe ....... no coment

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ali, to se stavi u kutijcu.

Tako mi odgovore kad kazem da nije normalno da nozic bude pored deteta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma, covek moze stvarno da poludi slusajuci gluposti! Oko mene su svi sujeverni. Zato vise nikom nista ne pricam i radim po svom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel i kod vas ima onaj glupavi obicaj da u bebin krevetac stavljate beli luk i nozic po coskovima ili to ima samo " u moje selo" ? Smaraju me ljudi danima sa tim glupostima sta sve moram da radim kad dodjem sa bebom iz porodilista... :blink:

To je moja svekrva stavila a ja sam sklonila.Bar da je tup noz stavila nego onaj bas ostar.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

potpisujem

meni je majka 250km daleko

svekrva je blizu al mi nju ne interesujemo

i koga sam ja trebala da cekam da mi kupi opere popegla stvari za bebu

ja sam sve pred porodjaj kupila sredila, napravila razmestaj po sobi i po komodici gde sta stoji kako meni odgovara

veruj kad dodjes iz porodilista nece ti biti ni do cega samo ces spavati,hraniti i presvlaciti bebu

pa gde ces jos ici kupovati prati i sredjivati bebece stvari

jos jedna prednost sad uhvatis sve koji hoce nesto da kupe za bebu da idu sa tobom da gledaju pa provuces kroz pricu sta ti treba a sta si kupila

i posle dobijes pametne poklone a ne male benkice jel ljudi nemaju osecaja sa velicinama

Blago vama!

Black Diamond voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i meni je svekrva govorila kojekakve gluposti ali nista od toga joj nisam dozvolila da uradi...svasta ima kod nas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao divno,znaci ovde da dodjem ako hocu iskreno da se nasmejem(mada me ono sa kuvanjem 3jaja pa popiti vise zgadilo)... :lol::lol:

I meni su pokusali da pricaju te price,medjutim ja jako lako planem i onda napravim dar-mar,tako da su samo pokusavali... Najvise me je iznenadilo kad moja drugarica frizerka nije htela da mi osisa sina zato sto nije jos napunio god.dana... :blink::huh:<_<:rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znate li sta je najgore?! Najgore je to sto me ne smara sveki (zena u godinama) toliko tim glupostima, koliko me smara jetrva koja ima 27 godina!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

To je moja svekrva stavila a ja sam sklonila.Bar da je tup noz stavila nego onaj bas ostar.

:) :) :):blink::angry:

Boze pomozi, svasta ces cuti. Noz?????? Van svake pameti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mene su smarali sa crvenim koncicem,i smarali,i smarali....

Naravno da joj nisam stavljala,niti dozvolila da neko stavi! :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj,i mene isto.Becili su svi oci kao da sam ja nenormalna. :blink: Inace,kao i Chimama,bas sam znala burno da odreagujem na kojekakve gluposti.Ovde,kod mene,cak i ljudi na ulici sebi daju za pravo da kojesta u tom smislu komentarisu.Ma,uzas jedan.Komsinica me napljuvala najstrasnije sto maloj nisam dala ime Nikolija kad je rodjena na letnjeg Svetog Nikolu :lol:

Inace,danas je moja mama davala sestrinoj maloj da pije vodu iz "klepetuse"da pre progovori.Ova mala nije bas nesto bila odusevljena,ali je zato Mina trcala pola dana za babom i trazila jos.Ako bude vise pricala ima da se utepam,i ovako ceo dan nesto drobi,ne zaklapa,ne moze covek doci do reci od nje :lol: :lol: :lol:

Kad sad nesto razmislim,malo mi je to sumnjivo-mozda je njoj baba i ranije krisom davala da pije tu vodu :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ahahaha Viki jesi sou!!!

Reci babi da cu da joj dovedem Leu na gutljaj iz te klepetuse... :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

meni je najjaca stvar bila kad mi svekrva kaze da pre nego sto krenem u setnju dase uhvatim za dupe i ,,ono dole,, kao protiv uroka :blink: :blink: :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hahahahaaaa gde te nadje hahahaha :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

meni je najjaca stvar bila kad mi svekrva kaze da pre nego sto krenem u setnju dase uhvatim za dupe i ,,ono dole,, kao protiv uroka :blink: :blink: :blink:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

meni je najjaca stvar bila kad mi svekrva kaze da pre nego sto krenem u setnju dase uhvatim za dupe i ,,ono dole,, kao protiv uroka :blink::blink::blink:

Da,da i da kazes u sebi kad vidite ovu moju tad da mi urocite dete :lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da,da i da kazes u sebi kad vidite ovu moju tad da mi urocite dete :lol::lol:

b0205.gif

Jel' ide Lilika cesto u setnju? :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

b0205.gif

Jel' ide Lilika cesto u setnju? :lol: :lol:

heheheheh

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

znacisto puta dnevno, jednom sam se tusirala i ona zvala zvala pa zvala supruga on radio nije cuo tel i na kraju poslala tatu da vidi gde sam :blink: :blink: :blink: :blink:

i onda sam morala da joj javim i kad sam je zvala kazem ja sam u porodilistu zvacu te kad zavrsim a ona MA NE LAZI BRE ahhahahaha 5 min sam je ubedjivala :lol: :lol: :lol: :lol:

:D bas ti je slatka mama :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

meni moja jetrva rekla, i to pred gomilom ljudi, "sve si ružnija i ružnija 100% je devojčica"... a već smo svi znali da jeste devojčica... htela sam sad kad je bila trudna da joj vratim, ali nisam mogla...

jetrva ko jetrva...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

KAZU kad krenes u porodiliste otvoris sve fioke sva vrata u kuci / stanu ;) ;)

znaci stvarno smesno... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zahvaljujuci Milenici i ja se "setih" ove teme pa imam da dodam sta mi se desilo pre par meseci...

Uzela ja Emicin dusek da "dubinski" ocistimo a kada sam podigla a ono ispod duseka beli luk, cela glavica :blink:

Prsnuh ja u smeh a mm dotrca i on se cudi cudu pa poce i on da se smeje. Luk je vec bio osusesn ja pocnem da se zafrkavam "e super imamo sada belog suvog luka za zacin" :D ... A jedino mi bilo krvo sto ne mogu sa 100% sigurnoscu da prokljuvim ko je to stavio ali sve sumnjam na mm babu <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:rolleyes: ko ode na pijacu,kao ja,nek se cuva :rolleyes: opasne su babe na pijacama,kazu vidi se da nosim musko iz aviona. jeste istina,decak je,ali kako one to znaju? ipak te bapske price mozda imaju malo istine u sebi....nema koja mi nije rekla da nosim musko. a sto se tice drugarica,sve su mi govorile da sam se tokom trudnoce promenila,mozda proruznila? ko ce im ga znati. a sad ko je u pravu,babe ili vrsnjakinje? heheheh :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:rolleyes: ko ode na pijacu,kao ja,nek se cuva :rolleyes: opasne su babe na pijacama,kazu vidi se da nosim musko iz aviona. jeste istina,decak je,ali kako one to znaju? ipak te bapske price mozda imaju malo istine u sebi....nema koja mi nije rekla da nosim musko. a sto se tice drugarica,sve su mi govorile da sam se tokom trudnoce promenila,mozda proruznila? ko ce im ga znati. a sad ko je u pravu,babe ili vrsnjakinje? heheheh :rolleyes:

E to su i meni svi govorili musko,musko nosis musko 100%,kad ono 100% devojcica,a desilo mi se dok sam bila trudna sa Ninom da mi jedna ciganka vice sa kapije Gospodjo,Gospodjo... :blink: i tako u nedogled i ja kazem tetki izadji molim te vidi sta hoce eno nosi neku torbekanju sigurno prodaje neke stoljnjake,jer su to davno,davno radile dve ciganke u mom kraju...i vidim ja da se tu razvija neka prica navirim ja samo glavom kroz vrata,a ona ce meni,ti ti Gospodjo dodji da ti nesto kazem,ja se pojavim i pocne ona meni jel ti muz tu i njemu bih nesto da kazem imate vi problema.... :angry: iiiii ja tu odmah iz takta poludim i oteram je iz dvorista,a ona ce mrtva hladna znas Gospodjo ti nosis musko dete,ja kazem nije musko i ajd pali,a ona jeste 100% posto je musko setices se ti mene kad se porodis,a sad nisi trebala ovako da me teras nosis musko ne valja to... :angry::angry: ma sta ne valja....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.