Bapske priče

odgovora

Objavljeno

Boze, Boze, Boze! :)

Nijedna od tih prica nije dokazana ili sigurno potkrepljena. Naravno da ima slucajnosti, ali ni blizu toliko da potvrde.

Jedino sto jesam videla puno puta je da dete ima neki beleg od neceg sto se majka uplasila u trudnoci. Moja mama ima kao misha fleku na butini, a babi je mish skocio u krilo i uzasno se uplasila. Moja mama se opekla po nozi sa sestrom i ona sad ima tamo kao neku fleku. A samnom je sela na ekser i ja imam na desnom guzu rupicu, kao jamice na licu :D

I to sam cula mnooogo prica, sablasne slucajnosti ili istina?

Ali u globalu, ne verujem i mrzim babske price!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sta ja sve nisam cula!Nemoj da mazis macke,dete ce da ti bude dlakavo!Nemoj da jedes zecetinu,dete ce da ti spava s otvorenim ocima!Nemoj nigde da ides nocu ne valja!Dok se "pravi"beba ako hoces devojcicu stavi makaze ispod jastuka,a ako hoces decaka cekic!Ako ti je spusten stomak rodices devojcicu a ako je visok decaka.Nemoj da skidas burmu u toku trudnoce jer ce dete kad se ozeni ili uda da se razvede!Nemoj da gldas u pun mesec jer dete nece onda da spava nocu.

Najgore od svega je sto neke zene veruju u to.

Moja kuma radi u porodilistu i ispricala mi je da je jednoj zeni svekrva rekla da se ne kupa u toku trudnoce.Najgore je to sto je poslusala i nije se kupala 9 meseci!Cim je stigla u porodiliste osetili su da smrdi.Jos su poljoprivrednici pa je i u njivu isla!Toliko je bila prljava da niko nije hteo da je porodi dok se ne okupa!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sta ja sve nisam cula!Nemoj da mazis macke,dete ce da ti bude dlakavo!Nemoj da jedes zecetinu,dete ce da ti spava s otvorenim ocima!Nemoj nigde da ides nocu ne valja!Dok se "pravi"beba ako hoces devojcicu stavi makaze ispod jastuka,a ako hoces decaka cekic!Ako ti je spusten stomak rodices devojcicu a ako je visok decaka.Nemoj da skidas burmu u toku trudnoce jer ce dete kad se ozeni ili uda da se razvede!Nemoj da gldas u pun mesec jer dete nece onda da spava nocu.

Najgore od svega je sto neke zene veruju u to.

Moja kuma radi u porodilistu i ispricala mi je da je jednoj zeni svekrva rekla da se ne kupa u toku trudnoce.Najgore je to sto je poslusala i nije se kupala 9 meseci!Cim je stigla u porodiliste osetili su da smrdi.Jos su poljoprivrednici pa je i u njivu isla!Toliko je bila prljava da niko nije hteo da je porodi dok se ne okupa!

:blink::lol::blink::lol::blink::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I MI CEMO NEKAD BITI BABE hihihihih!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja cu kao baba sigurno smarati savetima, ali ne nekim neukim i nedokazanim glupostima od kojih zaboli glava.

Ali cu biti za*ebana baba, 100 % B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I MI CEMO NEKAD BITI BABE hihihihih!!!!

zato dajte jos ovih prica da znamoooo za starost :lol: :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja se nekad primim na te price, pa me prodje, uvek pokusavam racionalno da razmotrim stvar, ali ako mi puno govore onda se to uvuce, pa mi se nekad javi misao "a sta ako stvarno...ma neeee ". Tako da ja vise ne citam te stvari, ili samo preletim okom iz radoznalosti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I MI CEMO NEKAD BITI BABE hihihihih!!!!

:D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo biser od moje sveki - Ako ne dajes bebi vodu nece progovoriti :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U jbt, pa kako ja onda pricam??? :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovo sam i ja cula ali jos veci biser je prosula moja mama :o:huh::blink::angry: : ne smem Leni da dajem ribu jer nece progovoriti, ima samo da cuti kao riba! :angry: :angry: :angry: :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I onda to spoji sa znacajem ribe u jelovniku, pa se pogubis skroz :D

Na kraju bi trebale bebe staviti u neku staklenu kutijicu i nista im ne davati ili im raditi....jer ce ...bla bla bla

Stvarno smesno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovo sam i ja cula ali jos veci biser je prosula moja mama :o:huh::blink::angry: : ne smem Leni da dajem ribu jer nece progovoriti, ima samo da cuti kao riba! :angry: :angry: :angry: :angry:

ha, ha... to kod mog deteta očigledno nije upalilo... jede ribu ko zna od kad, a usta ne zatvara po ceo dan... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

a ako dete nece da prica spremis mu jezik od ovce :unsure:

to rece moja majka ja pitam odakle ti to a ona ce PA TEBI SMO DAVALI TAKO SI PROGOVORILA :blink::lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

a ako dete nece da prica spremis mu jezik od ovce :unsure:

to rece moja majka ja pitam odakle ti to a ona ce PA TEBI SMO DAVALI TAKO SI PROGOVORILA :blink::lol: :lol: :lol:

A da ti nisu dali jezik od ovce, ne bi progovorila?! :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

a ako dete nece da prica spremis mu jezik od ovce :unsure:

to rece moja majka ja pitam odakle ti to a ona ce PA TEBI SMO DAVALI TAKO SI PROGOVORILA :blink::lol: :lol: :lol:

:lol:

i jel sad bas pricas ili blejis? beeee :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: svasta sam cula,a da posto sam dedetu dala ribu pre godine zato sada slabo prica a ima dve godine,ne sutiraj kucice i macke da ti dete ne bude dlakavo...a da sam slusala te price moje dete bi se rodilo dlakavo kao majmunce... :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A posle porodjaja sto moras da sednes na prag, da dojis bebu i da nabrajas svaku zivotinju ili zivinu koja ti padne na pamet?! To je, kao, u toku trudnoce si gazila dlake zivotinja i perje i sta ti ja znam... pa da se to, ne znam ni ja kako, ne bi odrazilo na bebu! OMG :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

AKo dete prvo kaze rec MAMA sledece ce biti devojcica a ako kaze TATA bice decak...Jao Boze....Kakve to veze ima???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kad detetu cure bale (kad nicu zubici) amidza (stric) treba da ih presece makazama da vise ne bi curele :blink::blink::blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

joj bože šta sam ja ovde sve pročitala... stvarno ne mogu da verujem... :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ovog sam se setila-ako trudnica ima zelju za seksom nosi devojcicu,ukoliko ne-decak je.Jer kao,musko na musko ne ide.Ovo mi je pomalo i bolesno zvucalo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jaaaaooo, da li ovo jos negde u svetu ima?! ?! ?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ovog sam se setila-ako trudnica ima zelju za seksom nosi devojcicu,ukoliko ne-decak je.Jer kao,musko na musko ne ide.Ovo mi je pomalo i bolesno zvucalo.

Stvarno je bolesno! :o

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ako trudnica ima zelju za seksom nosi devojcicu,ukoliko ne-decak je.Jer kao,musko na musko ne ide.Ovo mi je pomalo i bolesno zvucalo.

:wacko: bas bolesno... necu ni da detaljisem na sta to sve asocira

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.