Bapske priče

odgovora

Objavljeno

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

sve je presmesno!!!

ja znam jos gluplju pricu za osigurani lagan porodjaj ;) provuci budilnik (!) ispod spavacice pre polaska u porodliste... pa vi sad vidite kolike satove imate kod kuce :lol:

Ne mogu da verujem!!! :D Odakle ljudima tolika inspiracija! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ima nas raznih :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

a otvaranje fioka i vrata da bi porodjaj brzo prosaoooo ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zeno da sam znala za sve ovo i da sam sve ovo uradila opet bih se namucila, veruj mi! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zeno da sam znala za sve ovo i da sam sve ovo uradila opet bih se namucila, veruj mi! ;)

za sledece da znas ;)

e jedino sto sam bas bas pazila u trudnoci jeste da nesto tudje ne uzmem :unsure: :unsure: :unsure: a da to on/ ona ne znaju ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

za sledece da znas ;)

e jedino sto sam bas bas pazila u trudnoci jeste da nesto tudje ne uzmem :unsure: :unsure: :unsure: a da to on/ ona ne znaju ;)

:lol: :lol: :lol: :lol:

Ja sam pazila da kada vidim na ulici nekog bogalja da se samo prekrstim. Bas mi je bilo frka da li ce sve biti u redu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol: :lol: :lol:

Ja sam pazila da kada vidim na ulici nekog bogalja da se samo prekrstim. Bas mi je bilo frka da li ce sve biti u redu.

a najbolje je bilo vreme trudnoce, niko nista NE SME (po babskim pricama) da ti odbije, sve sto trazis to MORA da se uradi da tako bude!!! :rolleyes: :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

a najbolje je bilo vreme trudnoce, niko nista NE SME (po babskim pricama) da ti odbije, sve sto trazis to MORA da se uradi da tako bude!!! :rolleyes: :rolleyes:

Pa ustavari ovo ni nije uopce lose! ;) To prihvacam da se mora!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da, da! :) Nista bolje od toga! :) Svi ti udovoljavaju! :D ...jer se tako mora :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joooj, ja to ništa ne verujem. Ali , ipak, svaki put kad nam neko dolazi- kad ode- umijem bebu. Kaže moja mama da če bolje spavati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Za to umivanje,ali ispod noge sam cula,to mi je savetovala moja tetka,jer navodno,kad sam imala1,5 dana vodila me na more,svi su se cudili i stipkali me,ono cuci buci,dve noci sam plakala.Onda je pocela to da radi svako vece i kaze da je sve bilo ok.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jaooo umreh od smeha citajuci sve ovo.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Mene su smarali u pocetku za te kablove(svekrva naravno)...kaze ne preskaci kablove po kuci...ja je pitam sto,a ona prvo nije htela da mi kaze nego se nasla jos uvredjenom sto je ne poslusam.... :lol::lol::lol:

Vrhunac je bio kada sam jednom sedela u dnevnoj sobi sa prekrstenim nogama i ona koja ulazi i hvata me za noge da ih raskrstim....ja se presekla ziva...reko sta je sad!A ona ni 5 ni 6 kaze:"Ne prekrstaj noge da li si normalna!"....a razlog...da ne ugusim bebu!

Ja poludela i sakupila ih sve na gomilu i rekla da ja u to ne verujem i da me ne smaraju sa tim pricama!!!Prestali su hvala Bogu inace bi odlepila!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E a za umivanje znam i ja...mada sam jednom poludela na najbolju drugaricu...okupala ona bebu i sredila je za spavanje...ja usla u sobu i rekla samo kako mi je sad kao prava beba(sa kapicom)...na sta se izdrala na mene.Samo sto nisam dobila batine!!!

Ona i njen muz su imali trip da dete ne nose ispred ogledala jer ne valja da se novorodjence ogleda...to sam prvi put u zivotu cula!!!Jednom sam nasla zamotan beli luk u pelenama kod njene bebe...jadna smrdela je na beli luk do besvesti!To mi je bas bolesno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jaooo umreh od smeha citajuci sve ovo.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Mene su smarali u pocetku za te kablove(svekrva naravno)...kaze ne preskaci kablove po kuci...ja je pitam sto,a ona prvo nije htela da mi kaze nego se nasla jos uvredjenom sto je ne poslusam.... :lol::lol::lol:

Vrhunac je bio kada sam jednom sedela u dnevnoj sobi sa prekrstenim nogama i ona koja ulazi i hvata me za noge da ih raskrstim....ja se presekla ziva...reko sta je sad!A ona ni 5 ni 6 kaze:"Ne prekrstaj noge da li si normalna!"....a razlog...da ne ugusim bebu!

Ja poludela i sakupila ih sve na gomilu i rekla da ja u to ne verujem i da me ne smaraju sa tim pricama!!!Prestali su hvala Bogu inace bi odlepila!

xaxaxa za prekrstanje nogu......pisijada!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zaboravila sam jednu bitnu stvar: kad dodju gosti i mnogo im se svidi beba, kad je peres prvo treba oprati guzu i sa guze onom rukom oprati joj lice...da ne ode na oci :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sta sve nece covek da cuje i vidi..... :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

a da ako bebu stavis ispred ogledala...brzodolazi druga beba :lol: :lol: tvoja ;):rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

joj bože šta sam ovde sve pročitala... ja za 90% tih stvari nisam nikad čula... hvala bogu da mene nisu baš toliko smarali...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne mozes da zamislis koliko si srecna!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

a da ako bebu stavis ispred ogledala...brzodolazi druga beba :lol: :lol: tvoja ;):rolleyes:

Pa ja sam Lenu pocela da stavljam ispred ogledala sa mesec dana :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa ja sam Lenu pocela da stavljam ispred ogledala sa mesec dana :lol:

i ja Kostu:))) jos jedna beba zasad je ogledalu :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam čula da bebi do godinu dana ne treba da se ušivaju stvari, ne znam zašto...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam čula da bebi do godinu dana ne treba da se ušivaju stvari, ne znam zašto...

srecom ne znam siti ;):lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i ja Kostu:))) jos jedna beba zasad je ogledalu :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A JEL GLUPO STO JA NE VERUJEM NI U JEDNU TU BABSKU PRICU?!!!! :unsure:

Nije ni malo glupo! Glupo bi bilo da verujes! Ja toliko gluposti na jednom mestu nisam procitala! Ne znam da li da se smejem, ili placem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.