Bapske priče

odgovora

Objavljeno

Ovo za slaninu je hit godine :lol:

sad je ionako sezona,nama je dobro sta ce ove mucenice sto im je termin leti kad nema slanine :lol:post-53412-1323962567_thumb.jpg :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E da, ima i toga, bravo ;)

Da, a nisu razmišljali da bi čak i plivači pobegli od tri dana neoprane piiiiip :lol:

:lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ima i ono-nemoj da se sunčaš -da ti ne ispari plodova voda, ali je meni ubedljivo najbolje ono za slaninu! ;):D

Pa nismo mi lonac sa vodom pa da ispari.... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa nismo mi lonac sa vodom pa da ispari.... :rolleyes:

:D:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovo za pol bebe je žešća glupost. Kao mame ženske dece vole pomorandžu. Meni se jedino tokom trudnoće gadilo to voće u svakom obliku (i soku, kolačima, poslasticama...). Inače, koža, kosa, nokti.., ma sve mi je blistalo za vreme trudnoće. Čak je bilo i komentara da nosim dečaka jer sam se prolepšala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovo za pol bebe je žešća glupost. Kao mame ženske dece vole pomorandžu. Meni se jedino tokom trudnoće gadilo to voće u svakom obliku (i soku, kolačima, poslasticama...). Inače, koža, kosa, nokti.., ma sve mi je blistalo za vreme trudnoće. Čak je bilo i komentara da nosim dečaka jer sam se prolepšala.

I meni su isto govorili,u fazonu se proruznis ako je devojcica jer kradu lepotu od majke,glupost...a ja sam picila narandze ko luda :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol: :lol: :lol:

e, bas sam se lepo ismejala!!!!

Ja sam se pre neki dan dok sam kuvala opekla pa sam cula da ce mi dete imati beleg zbog toga!? :blink: :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

a ono čuveno ako poružniš dok si trudna nosiš devojčicu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam mirisala slaninu samo na pragu u dnevnoj...cak sam i macka lazno optuzivala da je ukrao i sakrio ispod kauca....i trazi i trazi...slanine nigde....nisam je sad nesto ni prizeljkivala a nije mi se ni gadila....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam mirisala slaninu samo na pragu u dnevnoj...cak sam i macka lazno optuzivala da je ukrao i sakrio ispod kauca....i trazi i trazi...slanine nigde....nisam je sad nesto ni prizeljkivala a nije mi se ni gadila....

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: jadan macak :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I meni su isto govorili,u fazonu se proruznis ako je devojcica jer kradu lepotu od majke,glupost...a ja sam picila narandze ko luda :)

a ono čuveno ako poružniš dok si trudna nosiš devojčicu...

:lol: :lol: :lol: Gljuposti :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Morala sam da citiram PP od šećerleme, pala sam na dupe kada sam ovo pročitala :)

E ovo sa slaninom je mozda i istina, ja je jela u trudnoci, pa moja izletiilaa.. :lol: Salim se naravno.

he, he, he, ... vampirska trudnoca

Zaključak: nema kupanja ni pred trudnocu, ni u toku trudnoce a sudeci po tim bapskim pricama ni 40 dana nakon poroda :lol:

A ja 2 puta dnevno, i jos pride stalno neko perkanje i briskanje.

:lol: :lol: :lol: :lol:

e, bas sam se lepo ismejala!!!!

Ja sam se pre neki dan dok sam kuvala opekla pa sam cula da ce mi dete imati beleg zbog toga!? :blink: :blink:

Onda bi moja trebala da ima beleg umjesto saka, posto joj je mama neopisivo smotana po tom pitanju. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A slusajte ovo....ja nisam mogla da zatrudnim negde oko godinu ipo dana,i vec pocela da se nerviram a moja svekrva dodje pa kaze ovako:

Nemoj da se tusiras dva tri dana pa onda lezi sa muzem,voda unistava spermatozoide

Nemoj da se depiliras dole,zato sto nemaju gde da se zadrze,

Pa onda stavi jastuk ispod zadnjice kao ako mi je spustena materica

Po njenom sam trebala cela da zarastem i da se usmrdim,i nista od toga nism radila i eto hvala Bogu ostadoh trudna....

Auuuuuu, ti i tvoja svekrva ste bas otvorene!!!! Ja ne mogu da zamislim da meni moja sveki tako nesto kaze! Zamisli to?!?!?! Nemoj da se depiliras dole - hahahaha, mislim da bih pala na duuuuupe da mi to kaze!!!

Meni je sestra dok sam trudna bila radila gomilu nekih testova sa neta - ona verovala u to, a meni bilo zabavno......tipa ako te svrbi tu i tu onda je decak, a ako ustajes na tu i tu nogu ujutru onda je devojcica, ma gluposti neke bas bas bas, i uvek je ispadalo da je decak, uuuuuvke, a ja rodila devojcicu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Auuuuuu, ti i tvoja svekrva ste bas otvorene!!!! Ja ne mogu da zamislim da meni moja sveki tako nesto kaze! Zamisli to?!?!?! Nemoj da se depiliras dole - hahahaha, mislim da bih pala na duuuuupe da mi to kaze!!!

Meni je sestra dok sam trudna bila radila gomilu nekih testova sa neta - ona verovala u to, a meni bilo zabavno......tipa ako te svrbi tu i tu onda je decak, a ako ustajes na tu i tu nogu ujutru onda je devojcica, ma gluposti neke bas bas bas, i uvek je ispadalo da je decak, uuuuuvke, a ja rodila devojcicu ;)

Ma ona nekad tako dodje i nalupeta se da je to boze sacuvaj.....a jeste li culi za ono,kao neko sakrije noz i makaze ispod pokrivaca od kreveta i ti sednes....pa ako sednes na noz onda je decak,a na makaze devojcica..... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sednes na noz?! :blink::wacko::huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma ona nekad tako dodje i nalupeta se da je to boze sacuvaj.....a jeste li culi za ono,kao neko sakrije noz i makaze ispod pokrivaca od kreveta i ti sednes....pa ako sednes na noz onda je decak,a na makaze devojcica..... :lol:

Jao, jesam... Bruka :lol:

Sednes na noz?! :blink::wacko::huh:

Ma da, sakriju ti ispod stolice na koju sedaš, pa šta ubodeš :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sednes na noz?! :blink::wacko::huh:

:lol: :lol: da ali ga stave u horizontalan polozaj a ne u vertikalan :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ah joj, na ovoj temi se uvek slatko ismejem, ja na zalost nemam nikog ko bi mi takve savete delio... :(;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ah joj, na ovoj temi se uvek slatko ismejem, ja na zalost nemam nikog ko bi mi takve savete delio... :(;)

Postavila sam ti pitanje u spec. da ne mbudem ovde OT :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol: :lol: :lol:

e, bas sam se lepo ismejala!!!!

Ja sam se pre neki dan dok sam kuvala opekla pa sam cula da ce mi dete imati beleg zbog toga!? :blink: :blink:

Hehe Olja,onda ce moje dete biti svo sareno,ja kad nesto pecem u rerni obavezno dobijem pecku po ruci :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kazu kad se udajes na svadbi nevalja jesti supu jer ce ti deca biti slinava :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: Onda moje dete ne bi trebalo biti slinavo ni dan :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol: Onda moje dete ne bi trebalo biti slinavo ni dan :D :D

Ja na mojoj svadbi nisam jela nista tako da nece biti slinavo :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol: da ali ga stave u horizontalan polozaj a ne u vertikalan :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol:

Mene je svekrva posula, cini mi se, sa soli po glavi dok sam sjedila na podu... Kao, ako se tada uhvatis za glavu, bice djecak, a ako se uhvatis negdje ispod struka- djevojcica. :blink:

U momentu kada je to uradila, nastao je tajac u sobi, a ja se pocesala po glavi, kada svekrva skoci:"Djecak je!". :lol: :lol:

Bilo je bas simpaticno, sada kada malo bolje razmislim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol: ...pa ja bih se uvijek uhvatila za glavu,,,necu se ufatit za noge a zena me sipa po glavi... :lol: :lol:

:lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol: ...pa ja bih se uvijek uhvatila za glavu,,,necu se ufatit za noge a zena me sipa po glavi... :lol: :lol:

To je valjda i bio cilj. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.