Bapske priče

odgovora

Objavljeno

E ako je sve ovo tacno, tesko meni...ja se sisala, krala kupine komsiji preko ograde...sta li ce biti sa mojom bebicom...ne verujem u babske price :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E ako je sve ovo tacno, tesko meni...ja se sisala, krala kupine komsiji preko ograde...sta li ce biti sa mojom bebicom...ne verujem u babske price :P

Hehehhe... Ja svašta saznadoh ovde.... Ni ne treba da veruješ - ne u sve :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E ako je sve ovo tacno, tesko meni...ja se sisala, krala kupine komsiji preko ograde...sta li ce biti sa mojom bebicom...ne verujem u babske price :P

a ja sljive zelene,pa tresnju svaki dan ,pa pogledala u vatru sto puta,ima dete da mi lici napost-53412-1323954235_thumb.jpg :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zbog cega? Ja sam cak podizala noge uz kauc ili uz zid... To mi je savjetovalo par mladih mama, koje sam poslusala. Pa da li zbog toga, ili ne, ali ja sam ubrzo ostala trudna. Sta kosta da se to proba? Ja ne vidim tu nista uzasno, jedino pomalo smijesno. :rolleyes:

ok to za dizanje nogu,pa ajde ovo i za jastuk,al da se ne tusiram 3 dana pa da legnem u krevet.... :blink: :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

a ja sljive zelene,pa tresnju svaki dan ,pa pogledala u vatru sto puta,ima dete da mi lici napost-53412-1323954235_thumb.jpg :lol:

Aaaa jooj :D :D :D :D Ahahaha Show:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ok to za dizanje nogu,pa ajde ovo i za jastuk,al da se ne tusiram 3 dana pa da legnem u krevet.... :blink: :blink:

To jeste, kao i sve ostalo što ti je svekrva rekla van svake pameti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Morala sam da citiram PP od šećerleme, pala sam na dupe kada sam ovo pročitala :)

Šaljem ti pp da ne odemo u OT.

Ja sam negde našla mitove za ribu- da ne smeš da ja jedeš jer će ti dete biti buljavo.

:))))))))))

Kao i za slaninu-da treba da je jedeš što više da bi se porodila kao podmazano!!!!!!!

:))))))))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

a ja sljive zelene,pa tresnju svaki dan ,pa pogledala u vatru sto puta,ima dete da mi lici napost-53412-1323954235_thumb.jpg :lol:

:lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Morala sam da citiram PP od šećerleme, pala sam na dupe kada sam ovo pročitala :)

:lol: :lol: :lol: Jao Boze sta jos necu cuti :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Morala sam da citiram PP od šećerleme, pala sam na dupe kada sam ovo pročitala :)

Ovo za slaninu je hit godine :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ma sve je OK dok ti ne savjetuju da se ne tuširaš :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jes da znas al ako doktora podmazes :lol: :lol: :lol:

E da, ima i toga, bravo ;)

ma sve je OK dok ti ne savjetuju da se ne tuširaš :lol:

Da, a nisu razmišljali da bi čak i plivači pobegli od tri dana neoprane piiiiip :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da, a nisu razmišljali da bi čak i plivači pobegli od tri dana neoprane piiiiip :lol:

:lol: :lol: :lol: .... kupanje u kanalizaciji hahahahha

Ma dobro to ali ima ona stara da se trudnica ne smije kupati ni pod razno jer će se ranije poroditi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ima i ono-nemoj da se sunčaš -da ti ne ispari plodova voda, ali je meni ubedljivo najbolje ono za slaninu! ;):D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol: :lol: .... kupanje u kanalizaciji hahahahha

Ma dobro to ali ima ona stara da se trudnica ne smije kupati ni pod razno jer će se ranije poroditi

Jel? :lol: Kukuuu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ima i ono-nemoj da se sunčaš -da ti ne ispari plodova voda, ali je meni ubedljivo najbolje ono za slaninu! ;):D

he, he, he, ... vampirska trudnoca

Jel? :lol: Kukuuu

Zaključak: nema kupanja ni pred trudnocu, ni u toku trudnoce a sudeci po tim bapskim pricama ni 40 dana nakon poroda :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

he, he, he, ... vampirska trudnoca

Zaključak: nema kupanja ni pred trudnocu, ni u toku trudnoce a sudeci po tim bapskim pricama ni 40 dana nakon poroda :lol:

QQ, šta sve neće da izmislU :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jeste znali da do 6.nedelja iliti 40dana nakon porodjaja ne smete da peglate? Meni je to bilo najstroze zabranjeno,naravno nisam se pridrzavala,cim je mm krenuo da adi ja sam se latila pegle..

I da se bebin ves ne siri napolje do prvog rodjendana,ni danju ni nocu?

Ovo nisu samo bapske price, meni je ovde u Svici patronazna rekla da prvih 5-6 nedelja stvarno ne treba peglati, siriti ves, dizati stvari, brisati pod niti ista tesko, iako ti osecas da mozes (kao sto sam ja osecala posle 2. porodjaja), jer telu treba vremena da se oporavi, a pogotovo ledjima, jer trbusni misici jos ne rade pa je sav teret na ledjima, a posledice se osete tek kasnije...

Eto vidis , ma ja sam bas protivnik tih belih lukova ispod krevetca , nozeva i mitraljeza ... da da , i to sam cula ... staviti detetu ispod krevetca noz i beli luk :blink: Boye me sacuvaj ... ustanes ujutru kad ono mali kuva sebi gulas :lol:

Kod mene je ikonica ispod duseva i crveni koncic( kako kad :lol: ) koji cesto i spadne pa ga nemamo .... i eto to sa vodim 2-3 puta ...

Hahahahahaha ludacooooo!! :lol: :lol:

:lol: Za sisanje sam cula da ne valja jer ce dete biti celavo, a eto sada-ako drzis psa, bice dlakavo. Tako da cu ja drzati svog psa i sisacu se i dete ce mi imati taman onoliko kose koliko treba! :lol:

U trudnoci sam se osisala na celavo, a dete mi je imalo kose ;)

:lol::lol: Boze?? A ovo za beleg cula sam ali ne za ruze, nego kao ukrades nesto u trudnoci i za koji deo tela se prvo uhvatis posle kradje na tom mestu ce dete imati beleg.

Ovo sam cula i ja. Ne znam samo koliko se to moja mama nakrala-imam fleku preko cele noge i pola ledja :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo nekih

Dečak je ako:

• Niste imali problem sa jutarnjim mučninama na samom početku trudnoće

• Bebin puls je manji od 140 otkucaja u minuti

• Debljate se samo naprijed

• Stomak vam izgleda kao košarkaška lopta

• Deo oko bradavica je tamniji

• „Nosite nisko“

• Imate veliku želju za slanom i kiselom hranom

• Imate veliku želju za proteinom – mesom i sirevima

• Stopala su vam hladna (hladnija nego prije trudnoće)

• Malje/dlake na nogama vam brže rastu tokom trudnoće

• Ruke su vam jako suve

• Kad spavate okrećete jastuk ka severu

• Budući tata se takođe goji u toku trudnoće

• U toku trudnoće izgledate bolje nego ikad

• Mokraća vam je svijetlo žute boje

• Nos vam se širi

• Kad stavite ruku na kojoj vam je burma na stomak, prsten se okreće u krug

• Imate glavobolje

• Saberite broj vaših godina, termin porođaja i mesec kada ste začeli. Ukoliko je broj paran imaćete dečaka!

Djevojčica je ako:

• Imate jutarnje mučnine na početku trudnoće

• Bebin puls je minimum 140 otkucaja u minuti

• Debljate se u predelu kukova i zadnjice

• Leva dojka vam je veća od desne

• Kosa vam ima crvenkast odsjaj

• „Nosite visoko“

• Stomak vam izgleda kao lubenica

• Imate veliku želju za slatkišima

• Imate veliku želju za voćem

• Imate veliku želju za sokom od pomorandže (ja sam ih jela ko luda)

• Ne izgledate baš najlepše

• Ćudljiviji ste nego obično

• Lice vam je otečenije nego što je to uobičajeno

• Odbijate da jedete koricu od hleba

• Grudi su vam nabujale (a kome nisu u trudnoci)

• Kad spavate okrećete jastuk ka jugu

• Mokraća vam je tamno žute boje

• Kad stavite ruku na kojoj vam je burma na stomak, prsten se okreće od boka do boka

• Saberite broj vaših godina, termin porođaja i mesec kada ste začeli. Ukoliko je broj neparan imaćete devojčicu

:lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

he, he, he, ... vampirska trudnoca

Zaključak: nema kupanja ni pred trudnocu, ni u toku trudnoce a sudeci po tim bapskim pricama ni 40 dana nakon poroda :lol:

:lol: Sjajno, nema šta :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovo sam cula i ja. Ne znam samo koliko se to moja mama nakrala-imam fleku preko cele noge i pola ledja :lol:

:lol: :lol: :lol: Onda se ona nije pipala već mazila :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nemam pojma ali je uzasno bar meni....

Ja nisam imala problem sa zatrudnjivanjem, ali je tako mnoooooogo dobar osecaj...

A ovo za pol bebe, ja imam tri devojcice i imala sam skoro sve od navedenih simptoma, jedino mi je nejasno ono sa okretanjem burme od boka do boka i jastuka ka jugu...CCC, babe su me zacarale, perom iz krila selice... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol: :lol: Onda se ona nije pipala već mazila :lol:

:lol: :lol: Nastrane li zene...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol: Nastrane li zene...

:lol: :lol: Jooj :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ok to za dizanje nogu,pa ajde ovo i za jastuk,al da se ne tusiram 3 dana pa da legnem u krevet.... :blink: :blink:

Ma, to za (ne)tusiranje bolje da ne komentarisem!

Nemoj se tusirati... A-ha, pa kako onda da pravimo bebu, kao da ce dragi da uziva samnom tako cupavom i smrdljivom! :lol::P

Ne bih ga mogla nagovoriti nikako! :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.