Bapske priče

odgovora

Objavljeno

ima ih milion, zar ne? Da vidimo sta valja da se radi a sta ne po njima ;)

Dal ima istine.....

kad sam trebala da se porodim kazu nikako nemoj vezivati kosu na porodjaju....sve ce biti brzo i lako :rolleyes: :rolleyes: istina bilo je ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

to prvi put čujem...

meni su rekli da nikako ne zovem mamu kad krenem na porođaj jer ću mnogo teže da se porodim... ja je stvarno nisam zvala, a jedva se porodih...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E ovo bar u mom slucaju nije tacno. Otisla sam na porodjaj sa pustenom kosom i poradjala sam se 25 sati!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E i ja sam ovo cula godak!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

a ja javila mami kad sam dosla u porodiliste jer nju nije moguce slagati jer me zvala svaki dan sto puta pa na onom stolu bi joj odmah bilo sumljivo sto se ne javljam :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

a ono čuveno ako poružniš dok si trudna nosiš devojčicu... :D

mica* voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

a ja javila mami kad sam dosla u porodiliste jer nju nije moguce slagati jer me zvala svaki dan sto puta pa na onom stolu bi joj odmah bilo sumljivo sto se ne javljam :lol: :lol:

ha, ha, ha.... vec je vidim kako ulece u salu da proveri sta je sa tobom! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

a ono čuveno ako poružniš dok si trudna nosiš devojčicu... :D

a ja puno lice bubuljica ruzzzzna i dobih decka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ha, ha, ha.... vec je vidim kako ulece u salu da proveri sta je sa tobom! :lol:

znacisto puta dnevno, jednom sam se tusirala i ona zvala zvala pa zvala supruga on radio nije cuo tel i na kraju poslala tatu da vidi gde sam :blink: :blink: :blink: :blink:

i onda sam morala da joj javim i kad sam je zvala kazem ja sam u porodilistu zvacu te kad zavrsim a ona MA NE LAZI BRE ahhahahaha 5 min sam je ubedjivala :lol: :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

meni moja jetrva rekla, i to pred gomilom ljudi, "sve si ružnija i ružnija 100% je devojčica"... a već smo svi znali da jeste devojčica... htela sam sad kad je bila trudna da joj vratim, ali nisam mogla...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

KAZU kad krenes u porodiliste otvoris sve fioke sva vrata u kuci / stanu ;) ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo jednog bisera.Dete ce biti dobar matematicar ako povracate u trudnoci :D

Jedinstvena voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

sve je presmesno!!!

ja znam jos gluplju pricu za osigurani lagan porodjaj ;) provuci budilnik (!) ispod spavacice pre polaska u porodliste... pa vi sad vidite kolike satove imate kod kuce :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A JEL GLUPO STO JA NE VERUJEM NI U JEDNU TU BABSKU PRICU?!!!! :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kad imate babe u komsiluku cujete svasta...A verujete li u uroke? Moje dete je plakalo danima i danima a niko nije znao sta mu je ni doktori ni ja sama da bi mi na kraju svekrva citaj baba rekla da je dete neko urekao i donela mi neku vodu da umijem bebu. Umismo mi bebu i ona prestade sa plakanjem...i sta reci? Verovati ili ne verovati?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

sve je presmesno!!!

ja znam jos gluplju pricu za osigurani lagan porodjaj ;) provuci budilnik (!) ispod spavacice pre polaska u porodliste... pa vi sad vidite kolike satove imate kod kuce :lol:

ja ne znam za budilnike, ali sam čula isto to za jaje... nisam probala... možda mi je zato porođaj bio težak... :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

a znate li da ako trudnici (da ne vidi) prospete malo soli na glavu ono kroz prste i ako se ona prvo uhvati za nos bice decak a za bradu onda devojcica ;)

blesava voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kad imate babe u komsiluku cujete svasta...A verujete li u uroke? Moje dete je plakalo danima i danima a niko nije znao sta mu je ni doktori ni ja sama da bi mi na kraju svekrva citaj baba rekla da je dete neko urekao i donela mi neku vodu da umijem bebu. Umismo mi bebu i ona prestade sa plakanjem...i sta reci? Verovati ili ne verovati?

to sam cula i ja :mellow: al da dete place i ja bih sve probala ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kazu da trudnica ne sme da preskace kabal od usisivaca - bice detetu pupcana vrpca obmotana oko vrata :o . E, ja sam preskakala i hB nista im nije falilo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ove babske price su stvarno smejurija. Meni su rekli kada se Lena rodila da joj prve noktice koje joj isecem bacim u dvoriste skole, da bi dete bilo odlican djak!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ono za jaje sam i ja cula ali za kabal od usisivaca nisam!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ove babske price su stvarno smejurija. Meni su rekli kada se Lena rodila da joj prve noktice koje joj isecem bacim u dvoriste skole, da bi dete bilo odlican djak!

ha ha ha ovo jos nisam cula....meni su pricali da detetu 40 dana ne secem nokte a vec na rodjenju je imao duze od mene:) :blink: :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

heheheh, jeste, sad sam se i ja setila to za nokte. Ne seces detetu nokte, a ono izgrebano po citavom licu. Gluposti.

Ima jos jedna: trudnica ne sme da se sisa jer skracuje detetu zivot.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

KAZU kad krenes u porodiliste otvoris sve fioke sva vrata u kuci / stanu ;) ;)

A sta ce, kao, da se desi ako to ne uradis?! ;) E, svasta cu da cujem!!! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Desi se - da ce iste otvorene fijoke da cekaju da ih ti zatvorih kad se vratis iz porodilista :lol::lol::lol::lol: . Tako bi bilo u mom slucaju, jer mi je muz vredan i uredan :blink::blink::blink::blink:  

pricalica voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.