Bapske priče

odgovora

Objavljeno

xaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaaaaaaaaaaa HVALA TI skoro se ovako slatko nisam ismejala :lol: :lol: :lol:

Ma, te babske price su mi vjecna inspiracija! :P

E da, kazu da se ne bi trebalo rugati nekome u trudnoci. Npr. kazem da je neko smijesan, glup, prost, cupav, prljav itd, a kada se porodim- moje dijete isto takvo! a025.gif

Moracu ovdje postaviti sliku svog bebca kada se rodi, po ovome, bice to prirodna katastrofa! c035.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma, te babske price su mi vjecna inspiracija! :P

E da, kazu da se ne bi trebalo rugati nekome u trudnoci. Npr. kazem da je neko smijesan, glup, prost, cupav, prljav itd, a kada se porodim- moje dijete isto takvo! a025.gif

Moracu ovdje postaviti sliku svog bebca kada se rodi, po ovome, bice to prirodna katastrofa! c035.gif

hahhaha :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam se pre neki dan zaprepastila... Posto hocu da se osisam na frizuru srednje duzine,sto je malo i nezahvalno,kazu mi moji mama i tata da to nikako ne uradim,vec da se ili osisam skroz na kratko ili da je ostavim dugacku,plus da kupim neki preparat za suvo pranje kose...kao: ZNAS TI STA CE TO BITI-uzasna frizura-LETO,+ 40 A TI 40 DANA NECES PRATI KOSU... Ne mogu da poverujem da su to moji roditelji rekli!!!

:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Najveće zablude o trudnoći

Ne smijemо na sunce jer će nam beba „zakuhati“ u plodnoj vodi.

OMG!!! :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Najveće zablude o trudnoći

Kad prvo dijete prvi put progovori i zove tatu, onda je sljedeće dijete sigurno muško, a ako zove mamu, onda je žensko.

Ja sam prvo rekla MAMA pa sam dobila batu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eh,i ja se setih jedne gluposti...

NE VALJA BEBE LJUBITI PO TABANIMA.....ali ne znam zašto

a ja to obožavammmmmmmmmm da radim

Ma, moze da ne valja koliko hoces, nece moci niko da mi zabrani da ljubim moje najmilije po nozicama :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma, moze da ne valja koliko hoces, nece moci niko da mi zabrani da ljubim moje najmilije po nozicama :D

da znaš..ima da ga pojedem bwe :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jos malo... :D :D :D Polako se blizi i taj dan! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E ova "babska priča" je meni "hit"...tetka od mm koja ima preko 70 god. i koja je inače jaaako simpatična žena kaže meni lek za ekcem(beba mi ima ekcem)...u stvari prvo mi kaže uzrok-da sam pojela nešto u trudnoći što je ptica kljucala?!?! :blink::blink::blink: ..e sad da ja stavim u jednu posudu pšenicu i da nalijem vode u to i da tu posudu ostavim na terasu da bi ptice kljucale...kada one pojedu pšenicu i ostane ta voda da tom vodom okupam bebu :o:o:o:o:o ....i da će joj ekcem nestati :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E ova "babska priča" je meni "hit"...tetka od mm koja ima preko 70 god. i koja je inače jaaako simpatična žena kaže meni lek za ekcem(beba mi ima ekcem)...u stvari prvo mi kaže uzrok-da sam pojela nešto u trudnoći što je ptica kljucala?!?! :blink::blink::blink: ..e sad da ja stavim u jednu posudu pšenicu i da nalijem vode u to i da tu posudu ostavim na terasu da bi ptice kljucale...kada one pojedu pšenicu i ostane ta voda da tom vodom okupam bebu :o:o:o:o:o ....i da će joj ekcem nestati :(

joj bljak.....i onda dete zaradi milion drugih bolesti od golubova....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i moj luka je imao ekcem i onda su se neki iz srbije tako lupetali da ima ekcem zato sto je neko bio da ga vidi u prvih 40 dana sa menstruacijom....uzas.......

da bi ubrzo posle toga otkrili da ima alergiju na mleko i otuda ekcem po licu.... :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i moj luka je imao ekcem i onda su se neki iz srbije tako lupetali da ima ekcem zato sto je neko bio da ga vidi u prvih 40 dana sa menstruacijom....uzas.......

da bi ubrzo posle toga otkrili da ima alergiju na mleko i otuda ekcem po licu.... :P

Jaooooo stvarno fuj....Bože,pitam se odakle se stvoriše sve te priče?????!!!!?????

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jaooooo stvarno fuj....Bože,pitam se odakle se stvoriše sve te priče?????!!!!?????

odakle ?!!! i ja se pitam :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

odakle ?!!! i ja se pitam :lol:

Iz blesavih mozgova, eto otkud :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Iz blesavih mozgova, eto otkud :lol:

BRAVO!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Iz blesavih mozgova, eto otkud :lol:

:lol::lol::lol: Da, da, koji sede i samo smisljaju neke nove "babske price"!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ima jedna koja kaze da ako u trudnoci krijes pol bebe,dete ti nece dugo,dugo govoriti.Necu da tvrdim da je istinita ali upravo to se desilo mojoj tetki,ujni i jetrvi.Sve tri su iz samo njima poznatih razloga krile pol bebe i gle slucajnosti,svo troje dece nije progovorilo do trece godine zivota.Vodale su ih po lekarima i sve je bilo ok.Tako da mozda ipak nesto ima u tim pricama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:blink:

Ima jedna koja kaze da ako u trudnoci krijes pol bebe,dete ti nece dugo,dugo govoriti.Necu da tvrdim da je istinita ali upravo to se desilo mojoj tetki,ujni i jetrvi.Sve tri su iz samo njima poznatih razloga krile pol bebe i gle slucajnosti,svo troje dece nije progovorilo do trece godine zivota.Vodale su ih po lekarima i sve je bilo ok.Tako da mozda ipak nesto ima u tim pricama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E ova "babska priča" je meni "hit"...tetka od mm koja ima preko 70 god. i koja je inače jaaako simpatična žena kaže meni lek za ekcem(beba mi ima ekcem)...u stvari prvo mi kaže uzrok-da sam pojela nešto u trudnoći što je ptica kljucala?!?! :blink::blink::blink: ..e sad da ja stavim u jednu posudu pšenicu i da nalijem vode u to i da tu posudu ostavim na terasu da bi ptice kljucale...kada one pojedu pšenicu i ostane ta voda da tom vodom okupam bebu :o:o:o:o:o ....i da će joj ekcem nestati :(

Ovo bas grozno zvuci.. t9403.gif

Bas me zanima sta si joj ti na ovo odgovorila.. m0110.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovo bas grozno zvuci.. t9403.gif

Bas me zanima sta si joj ti na ovo odgovorila.. m0110.gif

He,he pošto je to jedna veoma draga i simpatična tetka,ja sam je saslušala i rekla da ću to uraditi koliko već sutra ;) ...he,he ona je imala samo dobru nameru a mene ništa nekošta da joj dam na važnosti i uvažim to što je rekla :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ima jedna koja kaze da ako u trudnoci krijes pol bebe,dete ti nece dugo,dugo govoriti.Necu da tvrdim da je istinita ali upravo to se desilo mojoj tetki,ujni i jetrvi.Sve tri su iz samo njima poznatih razloga krile pol bebe i gle slucajnosti,svo troje dece nije progovorilo do trece godine zivota.Vodale su ih po lekarima i sve je bilo ok.Tako da mozda ipak nesto ima u tim pricama.

Ju, svašta :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E, bas cu svasta da procitam na ovoj temi. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

meni je neko rekao da ako se istezes u trudnoci,npr kacis ves,hoces nesto da dohvatis visoko ...da moze pupcana vrpca da se veze bebi oko vrata :blink::ph34r: uzas,stalno se setim toga kad podignem ruku za nesto,nije da verujem,vec mi je ta slika jeziva pu pu DALEKO BILO :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovo me je odusevilo pre neki dan.. Ako zena zeli da joj prestane mleko, neka zakaci iglu o majicu, ali tako da vrh igle ide na gore.. I mleko ce stati.. hahahahahahhahahahahhahahah.. m0139.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovo me je odusevilo pre neki dan.. Ako zena zeli da joj prestane mleko, neka zakaci iglu o majicu, ali tako da vrh igle ide na gore.. I mleko ce stati.. hahahahahahhahahahahhahahah.. m0139.gif

:lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.