Ciprocinal u trudnoći

odgovora

Objavljeno

Da li sme da se pije u trudnoci i da li je stetan po bebu? :( Prepisan je od dr ginekologa da se unisti E. coli.

Da li je iko od vas pio Ciprocinal u trudnoci? ((

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li sme da se pije u trudnoci i da li je stetan po bebu? :( Prepisan je od dr ginekologa da se unisti E. coli.

Da li je iko od vas pio Ciprocinal u trudnoci? ((

Nije stetan,ja sam ga pila i posle porodjaja(carski),jer mi se rana inficirala,a dojila sam intenzivno bebu u tom periodu!Nemas razloga za brigu! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Na papiru iz kutije leka pise da se Ciprocinal ne primenjuje za vreme trudnoce i dojenja.

:(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nek se neko jos javi na temu sa komentarem. Pocinje mi drugi trimestar i sutra moram da pocnem da pijem taj antibiotik.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ako ti je gin. prepisao ,onda nemoj da brines.Ja sam pila alfacet i dojila,a isto pise da ne sme.Oslonila sam se na misljenje svog gin.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Upravo sam zavrsila sa terapijom Alfaceta u 10-dnevnoj terapiji koji mi nije pomogao u suzbijanju Eserije, i sad prelazim na Ciprocinal. Nadam se da ce mi on pomoci. Hvala sto ste me uspokojili. pusa:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Na papiru iz kutije leka pise da se Ciprocinal ne primenjuje za vreme trudnoce i dojenja.

:(

Mnogo sta pise... :rolleyes: Ja sam se oslanjala na iskustvo mog ginekologa i imala sam beskrajno povjerenje u njega,tako da problema nije bilo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U pravu si, panicim bez razloga. Moj ginekolog je veoma iskusan i ima dugogodisnju praksu. Sve ce biti u redu samo treba misliti pozitivno. :) pozz svim trudnicama i majkama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.