Da li otičete

odgovora

Objavljeno

Moje je isto grozno ispod svake granice je... Ajde, pa javi rezultate...

Dr. mi kaže da puno otičem, i da to nije dobro. Dala mi je da radim još neke dodatne analize sem ovih standardnih pa videćemo, sutra idem da vadim krv i dajem urin a u petak su rezultati. Na smem slano... :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne brini,sve ce to biti ok.Ja sam na porodjaju izgubila 18kg,onda zamisli koliko sam vode imala :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Za divno cudo ...nista od oticanja...celu trudnocu...a u prethodnoj sam bila kao burence...evo ovo nam je ostalo za uspomenu jer mi nikad napumpanije noge nisu bile... :lol: :lol: :lol: :lol:

myx-IMG-13.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dr. mi kaže da puno otičem, i da to nije dobro. Dala mi je da radim još neke dodatne analize sem ovih standardnih pa videćemo, sutra idem da vadim krv i dajem urin a u petak su rezultati. Na smem slano... :huh:

Javi nam rezultate, nadam se da ce sve biti ok... :unsure: Zabrinula si me :wacko:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne brini,sve ce to biti ok.Ja sam na porodjaju izgubila 18kg,onda zamisli koliko sam vode imala :blink:
Javi nam rezultate, nadam se da ce sve biti ok... :unsure: Zabrinula si me :wacko:

Sutra idem po rezultate i kod dr. da ih rastumači, javljam vam šta kažu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ponosna mama, dala si mi inspiraciju da i ja "okacim" svoje noge :D ali se plasim da cu sve da vas poplasim kao lisica kad udje u kokosinjac... Dobro cu razmisliti jer ovo tvoje nije nista naspram mojih :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ponosna mama, dala si mi inspiraciju da i ja "okacim" svoje noge :D ali se plasim da cu sve da vas poplasim kao lisica kad udje u kokosinjac... Dobro cu razmisliti jer ovo tvoje nije nista naspram mojih :(

A na mojima bi rekao da im ništa ne fali...sem možda što ima dlaka viška... :D ali ja prirodno imam baš baš tanke listove i noge a sad su normalne. A u stvari nisu normalne nego naduvane. :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A na mojima bi rekao da im ništa ne fali...sem možda što ima dlaka viška... :D ali ja prirodno imam baš baš tanke listove i noge a sad su normalne. A u stvari nisu normalne nego naduvane. :huh:

JA SAM JAKO PUNO OTICALA...I BILA SAM CELU TRUDNOCU NA DIJETI...NISTA SLANO,NISTA PRZENO,SA ZAPRSKOM,NISTA SLATKO...SKROZ RIGOROZNO...17 KG MI JE KAKO SAM SE PORODILA SPALO,A VECINA JE BILA VODA... :wacko:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A na mojima bi rekao da im ništa ne fali...sem možda što ima dlaka viška... :D ali ja prirodno imam baš baš tanke listove i noge a sad su normalne. A u stvari nisu normalne nego naduvane. :huh:

Dlake?! Ako ćemo iskreno, ja ne vidim dlake, vidim ti samo "jastučiće" na nogicama :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dlake?! Ako ćemo iskreno, ja ne vidim dlake, vidim ti samo "jastučiće" na nogicama :rolleyes:

Khmm ali nisi videla moje nogice...

Nego, rezultati su mi ok, tako da mi je dr. ukinula slano skroz i rekla da pijem što više tečnosti i da pređem na piletinu i teletinu...a taman smo kupili prase :( mada mi je dozvolila malo praseta da ipak maznem...:D

A bebac, 1400g i bije se tamo radi gimnastiku :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Khmm ali nisi videla moje nogice...

Nego, rezultati su mi ok, tako da mi je dr. ukinula slano skroz i rekla da pijem što više tečnosti i da pređem na piletinu i teletinu...a taman smo kupili prase :( mada mi je dozvolila malo praseta da ipak maznem...:D

A bebac, 1400g i bije se tamo radi gimnastiku :D :D :D

Dobro je. Vazno je da nije nista opasno :wacko:

Nadam se da novis mnogo slano, pa da ti nece mnogo tesko pasti :)

Bebac je bas veliki, srecica mala. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro je. Vazno je da nije nista opasno :wacko:

Nadam se da novis mnogo slano, pa da ti nece mnogo tesko pasti :)

Bebac je bas veliki, srecica mala. ;)

Pa nego, mora da prati curu :lol:

A kako se ti osećaš? Kako pliva tvoj osmi putnik? :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Khmm ali nisi videla moje nogice...

Nego, rezultati su mi ok, tako da mi je dr. ukinula slano skroz i rekla da pijem što više tečnosti i da pređem na piletinu i teletinu...a taman smo kupili prase :( mada mi je dozvolila malo praseta da ipak maznem...:D

A bebac, 1400g i bije se tamo radi gimnastiku :D :D :D

Jao super!!! Samo napred i PRIJATNOOOOO :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa nego, mora da prati curu :lol:

A kako se ti osećaš? Kako pliva tvoj osmi putnik? :rolleyes:

Kad se ritne ume i da zaboli :)

Lepo pliva, samo sto kontrakcije postaju cesce i bolnije :wacko:

Ali sad sam vec opustena izgurala sam dalje nego sto su se svi oni nadali i mislili, tako da sad sam krenula u pohod na deveti :)... A ja se osecam promenljivo, malo sam neraspolozena od tolikog lezanja i tolikih bolova, ali sve za bebicu, bolje da se ja namucim jos 6 nedelja, nego ona 6 nedelja u inkubatoru :)... A i ja oticem, ali uglavnom uvece...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kad se ritne ume i da zaboli :)

Lepo pliva, samo sto kontrakcije postaju cesce i bolnije :wacko:

Ali sad sam vec opustena izgurala sam dalje nego sto su se svi oni nadali i mislili, tako da sad sam krenula u pohod na deveti :)... A ja se osecam promenljivo, malo sam neraspolozena od tolikog lezanja i tolikih bolova, ali sve za bebicu, bolje da se ja namucim jos 6 nedelja, nego ona 6 nedelja u inkubatoru :)... A i ja oticem, ali uglavnom uvece...

podigni noge na neki jastuk...npr...i nek ti ih neko malo izmasira..:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kad se ritne ume i da zaboli :)

Lepo pliva, samo sto kontrakcije postaju cesce i bolnije :wacko:

Ali sad sam vec opustena izgurala sam dalje nego sto su se svi oni nadali i mislili, tako da sad sam krenula u pohod na deveti :)... A ja se osecam promenljivo, malo sam neraspolozena od tolikog lezanja i tolikih bolova, ali sve za bebicu, bolje da se ja namucim jos 6 nedelja, nego ona 6 nedelja u inkubatoru :)... A i ja oticem, ali uglavnom uvece...

Ja sam veliki hodajući jastuk. Čak i kad ustanem sam malo natečena. Ti si bre super, evo još nedelju dana i u osmom smo mesecu :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam strasno otekla od juce do danas, uopste gotovo ceo dan juce nisam piskila, a pila sam kao blesava :huh:

Uzassssss :blink::wacko:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam strasno otekla od juce do danas, uopste gotovo ceo dan juce nisam piskila, a pila sam kao blesava :huh:

Uzassssss :blink::wacko:

Uf... to mi se ne čini dobro.... :unsure:

Jel možeš nekako pitati dr. u vezi toga???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dr. mi kaže da puno otičem, i da to nije dobro. Dala mi je da radim još neke dodatne analize sem ovih standardnih pa videćemo, sutra idem da vadim krv i dajem urin a u petak su rezultati. Na smem slano... :huh:

Kako si sad sto se tice oticanja?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam strasno otekla od juce do danas, uopste gotovo ceo dan juce nisam piskila, a pila sam kao blesava :huh:

Uzassssss :blink::wacko:

:unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Idem u ponedeljak pa cu da pitam :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Idem u ponedeljak pa cu da pitam :unsure:

javi nam sta ti je rekao... Nadam se da ce sve da bude ok i da ce otok da prodje... :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam strasno otekla od juce do danas, uopste gotovo ceo dan juce nisam piskila, a pila sam kao blesava :huh:

Uzassssss :blink::wacko:

Necu da te plasim, ali idi lekaru sto pre, molim te!!!! Ako ti lekar kaze da je ok, idi kod drugog. To nije normalno i treba pod hitno da uradis analize! Ja sam imala preeklampsiju (srecom sam bila u porodilistu) i hitno su mi uradili carski.

Jos jednom te molim da ides lekaru sto pre.

Javi nam sta je bilo, pls.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ponosna tvoje nogice su nista kakve su moje bile,veruj mi. Ne bih stavljala sliku da vas ne uplasim :blink: .

Slazem se sa C...... :D moj slucaj je bio isti samo sto se pojavilo u sedmom mesecu. Podhitno kod dr to ne moze da bude dobro. Ne bih da te plasim samo poslusaj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam strasno otekla od juce do danas, uopste gotovo ceo dan juce nisam piskila, a pila sam kao blesava :huh:

Uzassssss :blink::wacko:

Jesi li zvala dr.? Zovi sutra OBAVEZNO!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.