Salivacija

odgovora

Objavljeno

Drage moje trudnice da li neka od vas ima problema sa salivacijom,pojacanim lucenjem pljuvacnih zlezda?Sada sam u 16 nedelji trudnoce i meta mi jako jer me non stop tera da pljujem,samo se setam po kuci sa lavorom i pljuckam :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje trudnice da li neka od vas ima problema sa salivacijom,pojacanim lucenjem pljuvacnih zlezda?Sada sam u 16 nedelji trudnoce i meta mi jako jer me non stop tera da pljujem,samo se setam po kuci sa lavorom i pljuckam :lol:

Nisam imala tih problema, ali pretpostavljam da je to povezano sa mučninama i povraćenjem u prva tri meseca...samo se to kod tebe malo drugačije manifestuje. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad videh ovu temu.

Ja sam u sve tri trudnoce toliko pljuvala,tj imala pojacano lucenje pljuvacki dok su mi trajale mucnine da je to bilo nepodnosljivo!

Mozda i nije bilo pojacano lucenje koliko mi je bilo grtko sopstvenu pljuvacku da progutam kao sto je uobicajeno!

Pa tone papira sam potrosila,a u gradu pljuvala redom,sada isto kad sretnem neku zenu da pljune na javnom mestu ja je ne osudim ,vec pomislim -mozda trudna je! :lol:

Ali eto i to je proslo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.