Neodgovorno ponašanje roditelja

odgovora

Objavljeno

Šta ću, ja uvek pokušavam da shvatim način na koji drugi razmišljaju, to mi je profesionalna deformacija :lol: Mnogi ljudi greše iz neznanja i njih toliko ni ne krivim, ali ovi primeri o kojima sam govorila, tj. slikanje s devojčicama obučenim kao go-go plesačice (nemam ništa protiv pomenutih dama, da se razumemo, svako ko pošteno zarađuje svoj dinar meni ne smeta, ali za tako malu decu to oblačenje definitivno nije) uz obavezne komentare "lepotica-zgodnica-manekenka mamina/tatina/babina" i slično su mi već zabrinjavajući i to smatram krajnjom neodgovornošću. Devojčice tog uzrasta počesto ne znaju granicu između lepog i vulgarnog i tome treba neko da ih nauči, a ne kad ih neko napadne tako razgolićene da bude kuku majko otkud to. Opet sad da ne bude da pravdam manijake koji napadaju žene, nema tu opravdanja ni u kojem slučaju, ali ne treba ni tražiti đavola gde ga nema.

Upravo tako! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo ovako, da se i ja upisem na ovu temu, ali na zalost, kao "neodgovoran rodetelj". Ne bih verovala da se to meni moze desiti, ali desilo se. Uvek sam mislila za sebe da sam dobra majka i roditelj, uvek gledam da ugodim deci, da uvek budu cista, da jedu zdravo itd. Jos, u poredjenju sa nekim drugim majkama u okolinu, i njihovom odnosu prema deci, bila sam ubedjena da mozda po malo i preterujem, no...Pre nekih desetak dana, krenemo mi kolektivno u shoping. Tacnije, mm i deca su trebali da dodju po mene za sat vremena, i ja da ih cekam ispred ulaza. Tako i bi, oni stigli a ja kasnim. Mm izasao iz kola i dosao do ulaznih vrata prodavnice i gleda gde sam ja, deca svo vreme u kolima. Stajao je mozda par minuta, okrece se i vidi zenu koja viri u nas auto i prica na telefon, prilazi joj a ona kaze kako je uprav ozvala policiju i kako je mogao ostaviti decu samu u kolima. Kad sam izasla i videla policiju samo sto nisam pala u nesvest. Pandurka urla, preti kako ce nam uzeti decu...da ne pisem detalje, pakao. Pet dana nista nisam jela, pet dana nisam spavala... Sesti dan dolazi socijalna sluzba, da provere kako zivimo, kako su deca itd. Sve u svemu, sreca pa pandurka decu nije odvela odmah vec je samo poslala socijalnu sluzbu, da ih je odvela to vece sa sobom - a to je bilo moguce, nadrljali bi. Sreca, sve je proslo, i sve je proslo dobro. Socijalna radnica je videla da je sve u redu i da smo normalna familija, na kraju nam je ponudila i neku vrstu pomoci.

Ne mogu nikom opisati kakav je to osjecaj, i ne zelim nikome da ga osjeti. Hvala Bogu da je sve proslo i ne ponovilo se nikad vise.

Eto, to je bio razlog koji ne mogu da objasnim sebi.

Uh, bre Milar čitam i ne verujem... Pa to je samo par minuta... Jel moguće da je tako rigorozno??? Naježila sam se pri pomisili šta je moglo da bude :(... Sad znate da ne sme da se ponovi, i da je sve ok, pa se opusti koliko god možeš.... Verujem da te još drži straš šta bi bilo kad bi bilo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo ovako, da se i ja upisem na ovu temu, ali na zalost, kao "neodgovoran rodetelj". Ne bih verovala da se to meni moze desiti, ali desilo se. Uvek sam mislila za sebe da sam dobra majka i roditelj, uvek gledam da ugodim deci, da uvek budu cista, da jedu zdravo itd. Jos, u poredjenju sa nekim drugim majkama u okolinu, i njihovom odnosu prema deci, bila sam ubedjena da mozda po malo i preterujem, no...Pre nekih desetak dana, krenemo mi kolektivno u shoping. Tacnije, mm i deca su trebali da dodju po mene za sat vremena, i ja da ih cekam ispred ulaza. Tako i bi, oni stigli a ja kasnim. Mm izasao iz kola i dosao do ulaznih vrata prodavnice i gleda gde sam ja, deca svo vreme u kolima. Stajao je mozda par minuta, okrece se i vidi zenu koja viri u nas auto i prica na telefon, prilazi joj a ona kaze kako je uprav ozvala policiju i kako je mogao ostaviti decu samu u kolima. Kad sam izasla i videla policiju samo sto nisam pala u nesvest. Pandurka urla, preti kako ce nam uzeti decu...da ne pisem detalje, pakao. Pet dana nista nisam jela, pet dana nisam spavala... Sesti dan dolazi socijalna sluzba, da provere kako zivimo, kako su deca itd. Sve u svemu, sreca pa pandurka decu nije odvela odmah vec je samo poslala socijalnu sluzbu, da ih je odvela to vece sa sobom - a to je bilo moguce, nadrljali bi. Sreca, sve je proslo, i sve je proslo dobro. Socijalna radnica je videla da je sve u redu i da smo normalna familija, na kraju nam je ponudila i neku vrstu pomoci.

Ne mogu nikom opisati kakav je to osjecaj, i ne zelim nikome da ga osjeti. Hvala Bogu da je sve proslo i ne ponovilo se nikad vise.

Eto, to je bio razlog koji ne mogu da objasnim sebi.

Millar čitam tekst tri puta i dalje nekontam,u čemu je tvoja neodgovotnost?Što si malo zakasnila?Zar nije tvoj muž ostavio u kolima decu sAMU,a ne ti?I zar nije imao na vidiku auto,jer je ostavio njih na par minuta?Ta nije otišao u kupovinu samo je privirio u prodavnicu...Inače da se i ja požalim.Danas umalo nismo izgubile život i beba,i ja i moja mama.Ja uvijek ali uvijek gledam dobro kad prelazim ulicu,posebno sa Sofijom.Danas smo prelazile preko puta Delte,nikog nije bilo osim jednog automobila koji je stao.Odjednom se stvorio jedan koji je vozio čini mi se 200 na sat,i imao kočenje od 20-tak metara,to se čulo do drugog kraja grada.Tako mi je bilo teško.Jedva sam noge vukla,i prebacivala sebi što bolje nisam gledala.Manijaka ima na sve strane,al šta bi mi poslije život trebao da se nešto desilo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo ovako, da se i ja upisem na ovu temu, ali na zalost, kao "neodgovoran rodetelj". Ne bih verovala da se to meni moze desiti, ali desilo se. Uvek sam mislila za sebe da sam dobra majka i roditelj, uvek gledam da ugodim deci, da uvek budu cista, da jedu zdravo itd. Jos, u poredjenju sa nekim drugim majkama u okolinu, i njihovom odnosu prema deci, bila sam ubedjena da mozda po malo i preterujem, no...Pre nekih desetak dana, krenemo mi kolektivno u shoping. Tacnije, mm i deca su trebali da dodju po mene za sat vremena, i ja da ih cekam ispred ulaza. Tako i bi, oni stigli a ja kasnim. Mm izasao iz kola i dosao do ulaznih vrata prodavnice i gleda gde sam ja, deca svo vreme u kolima. Stajao je mozda par minuta, okrece se i vidi zenu koja viri u nas auto i prica na telefon, prilazi joj a ona kaze kako je uprav ozvala policiju i kako je mogao ostaviti decu samu u kolima. Kad sam izasla i videla policiju samo sto nisam pala u nesvest. Pandurka urla, preti kako ce nam uzeti decu...da ne pisem detalje, pakao. Pet dana nista nisam jela, pet dana nisam spavala... Sesti dan dolazi socijalna sluzba, da provere kako zivimo, kako su deca itd. Sve u svemu, sreca pa pandurka decu nije odvela odmah vec je samo poslala socijalnu sluzbu, da ih je odvela to vece sa sobom - a to je bilo moguce, nadrljali bi. Sreca, sve je proslo, i sve je proslo dobro. Socijalna radnica je videla da je sve u redu i da smo normalna familija, na kraju nam je ponudila i neku vrstu pomoci.

Ne mogu nikom opisati kakav je to osjecaj, i ne zelim nikome da ga osjeti. Hvala Bogu da je sve proslo i ne ponovilo se nikad vise.

Eto, to je bio razlog koji ne mogu da objasnim sebi.

Millar čitam tekst tri puta i dalje nekontam,u čemu je tvoja neodgovotnost?Što si malo zakasnila?Zar nije tvoj muž ostavio u kolima decu sAMU,a ne ti?I zar nije imao na vidiku auto,jer je ostavio njih na par minuta?Ta nije otišao u kupovinu samo je privirio u prodavnicu...Inače da se i ja požalim.Danas umalo nismo izgubile život i beba,i ja i moja mama.Ja uvijek ali uvijek gledam dobro kad prelazim ulicu,posebno sa Sofijom.Danas smo prelazile preko puta Delte,nikog nije bilo osim jednog automobila koji je stao.Odjednom se stvorio jedan koji je vozio čini mi se 200 na sat,i imao kočenje od 20-tak metara,to se čulo do drugog kraja grada.Tako mi je bilo teško.Jedva sam noge vukla,i prebacivala sebi što bolje nisam gledala.Manijaka ima na sve strane,al šta bi mi poslije život trebao da se nešto desilo.

neodgovorni roditelj nikad nece za sebe reci da je neodgovoran,a vas dve ste itekako odgovorne...manijaka ima i stvore se za sekund,a zakon je rigorozan u nekim zemljama.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Millar bitno je da je sad sve ok. Ne mogu da zamislim kako ti je bilo tih par dana.

samo da je sve proslo....

Marijachi takvih stvari se i ja plasim. Pu pu daleko bilo bilo kome.

Elem, sta sam danas videla.

Isle u prodavnicu H, moja mama, njena sestra i njene dve unuke i ja. Kad, pogledam na put i vidim automobil i pogledam bolje, ne vidim vozaca a auto ide :huh::blink: ....

Suvozac tu, neki covek od recimo 50god i kad su se priblizili imala sam sta da vidim. Automobil je vozio decak od maximum 10god!!!!!!! :o Jedva mu je glava virila iznad volana, sav se nateze ne bi li video kuda ide.

Ostala sam zatecena i otvorenih usta gledala za automobilom dok ga nisam izgubila iz vidika.

Dodjemo ispred prodavnice, stoji policijski auto a pandura nigde!

Pitam tu ljude okolo da li su ih videli, niko nikog nije video, telefone nismo ponele ni jedna ko za inat, virim u pekaru da nisu tamo mozda, nema ih, obisla sam okolne prodavnice i kafice dok su nasa deca jela sladoled i na kraju ih nisam ni pronasla. Kad ti trebaju nisu tu al kad ne trebaju onda ih ima svugde.

Bas sam bila besna :angry:

Ovako da sam im rekla mozda bi ih uhvatili jos na delu a da prijavljujem naknadno, nit znam tablice nit koji je auto bio u pitanju nit ko su ti ljudi.

Al da sam znala bilo sta od toga itekako bi im stigla prijava.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Millar, dok sam citala, najezila sam se.

Odmah sam pomislila da vi lepo pakujete prnje i vracate se u Srbiju - ovde toga nema.

A onda sam shvatila da kod nas niko ne bi ni reagovao kad bi video decu samu u kolima, nikome ne bi ni palo na pamet da pozove policiju, a i kad bi ih pozvali dosli bi posle pola sata u najboljem slucaju. <_<

Nije dzabe Kanada najbolja zemlja za zivot, cak i kad preteruju u nekim stvarima.

Drago mi je da ste dobro prosli i da se sve dobro zavrsilo.

B.mama voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

O Boze millar evo i ja sam se potresla samo citajuci tvoj post :( Daleko od toga da si neodgovoran roditelj , sto neko rece da je tako ne bi ti sama za sebe rekla , vazno je da je sve ok proslo . Znam da u nekim zemljama to bas ide strogo sto je eto i kod vas slucaj , a u Srbiji eto roditelju malu decu od 3 godine salju same da idu u prodavnicu pa nikom nista :( Mogu zamisliti kroz kakav pakao si prosla. Da mi neko samo kaze da sam neodgovoran roditelj ja bih se potresla a kamoli to sto si ti prosla. Bilo- proslo-ne ponovilo se ! Nemoj sebi da prebacujes , ti znas kakav si ti roditelj ! A znamo i mi :rolleyes::wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

millar,mogu misliti kako ti je bilo,nemam reci.Dobro je da je sada sve ok.Ljubim te.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eto preterivanja! Millar mogu da zamislim kako si se osecala..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj millar, ja tek sad ovo procitah...uf. Upravo sam o ovome pricala sa mm ovih dana, ja se ovde osecam kao da sam stalno pod lupom, na ulici ne smem ni da dignem glas na decu jer se plasim da me ne prijave, pre koji dan sam Lunu lupkala po guzi da joj otresem pantalone jer je sela u nesto prljavo, i osecala sam da su sve oci uprte u mene :wacko: Mm je cak lupio Lunu po dupetu kad smo se setali, sto ja i inace ne volim, ali jos pogotovo ovde, samo me je nesto u stomaku preseklo, rekla sam mu da to vise ne radi jer smo mi ovde stranci, i nikad ne znas sta ce kome pasti na pamet... Ma grozan je to osecaj. I to je meni grozno samo ovako u teoriji kad pomislim sta bi moglo biti, kako li je tek tebi bilo tih dana :o Ne znam ni sama koliko vredi ziveti konstantno u ovakvom grcu. Dogovorili smo se da se selimo u italijanski deo ako ikako bude moguce, tamo su dosta opusteniji...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj sad ste me potsetile na jednu sestrinu drugaricu. ona ne skida kez sa lica , ali uvek ima pa makar i onaj vestacki , i setamo sa klincima po gradu a njen sin divlja , li divlja ... Ona sa sve onim kezom na licu scepa ga za ruku , uvuce ga u pasaz , izdeveta po guzici posteno i vraca se iz pasaza sa istim kezom :D

Nije los zakon o roditeljstvu koji se primenjuje u vecini zemalja , samo neki primeri idu u tesko preterivanje , i to mi samo kvari sliku o svoj toj brizi o deci i govori mi koliko smo ustvari bukvalisti. Pa zar su sva deca ista ? Zar svu decu mozemo vaspitavati na identican nacin ? Mislim da je to velika greska. Nekad prosto moras dete cusnuti po guzi .

MatroNadja voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam tako bila tužna pre neki dan na igralištu kad je neka mama istukla devojčicu od nepune dve godine jer je lupila moje dete po glavi. Niti ga je jako lupila, niti je to uradila sa namerom da ga povredi. Mama ju je zgrabila, prvo je nekoliko puta baš jako pljesnula po ruci a onda i po guzici. Mala je baš vrištala. Jako mi je bilo žao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drugi biser je sa roditeljskog u vrtiću gde je mama jednog deteta ispričala kako oni nisu imali uslova da ga neko čuva pa je dete od 3-3.5 godine ostajalo SAMO kod kuće jer su muž i ona morali da rade!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Došlo mi je da joj kažem da ćuti i da nikome više to u životu ne ispriča jer po zakonu deca ispod 6 godina ne smeju da se ostavljaju bez nazdzora odrasle osobe nigde i da je neko jako lako može prijaviti!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drugi biser je sa roditeljskog u vrtiću gde je mama jednog deteta ispričala kako oni nisu imali uslova da ga neko čuva pa je dete od 3-3.5 godine ostajalo SAMO kod kuće jer su muž i ona morali da rade!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Došlo mi je da joj kažem da ćuti i da nikome više to u životu ne ispriča jer po zakonu deca ispod 6 godina ne smeju da se ostavljaju bez nazdzora odrasle osobe nigde i da je neko jako lako može prijaviti!!

Molim?!!!Samo tako malo dete,bože dragi,zar je tako nešto i moguće?Hej,pameti..Čekaj,šta je to dete jelo,radilo,kako je piškilo,kakilo..Ma ne mogu da shvatim..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Molim?!!!Samo tako malo dete,bože dragi,zar je tako nešto i moguće?Hej,pameti..Čekaj,šta je to dete jelo,radilo,kako je piškilo,kakilo..Ma ne mogu da shvatim..

Njene reči: "Spuštali smo roletne da ne bi otvarao prozore, imao je telefon, znao je da pozove i imao je i ključ od stana iako ga nije koristio. I nije ostajao duže od 3-4h"

Ja zaista mislim da je to slučaj za prijavu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nas su nekada roditelji ostavljali same,jer su morali da rade,decu nisu imali gde.Mene licno nisu,ali moje sestre da.

Ja svoju decu ne bih nikada ostavila,ali i te kako razumem te roditelje.

Ono sto je nekada bilo normalno,sada je neodgovorno ponasanje roditelja.Decu su tukli nastavnici u skoli,sta se onda od roditelja ocekivalo.

Deca su se ostavljala sama kod kuce dok su roditelji radili i nista im nije falilo.

Da li iko od vas moze da kaze da vas roditelji nikada nisu pljesnuli po guzi,ili bar jednom makar na kratko ostavili same?

Ne opravdavam nikoga,jer ni ja svoju decu niti bijem niti ih daleko bilo ostavljam,ali cini mi se da malo preterujemo.

Nice, YelenaC i Megi. volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nas su nekada roditelji ostavljali same,jer su morali da rade,decu nisu imali gde.Mene licno nisu,ali moje sestre da.

Ja svoju decu ne bih nikada ostavila,ali i te kako razumem te roditelje.

Ono sto je nekada bilo normalno,sada je neodgovorno ponasanje roditelja.Decu su tukli nastavnici u skoli,sta se onda od roditelja ocekivalo.

Deca su se ostavljala sama kod kuce dok su roditelji radili i nista im nije falilo.

Da li iko od vas moze da kaze da vas roditelji nikada nisu pljesnuli po guzi,ili bar jednom makar na kratko ostavili same?

Ne opravdavam nikoga,jer ni ja svoju decu niti bijem niti ih daleko bilo ostavljam,ali cini mi se da malo preterujemo.

Nisu me ostavljali samu ali sam zato ( za svaki slucaj ) oblacila po troje somotki kad cekam mamu sa roditeljskog sastanka :D Pa je sirota dok nije skontala o cemu se radi slomila o mene brdo varjaca :D A ja ni suze da pustim :D al zato kad je skontala.... :D

Salim se , jos ce mi neko uhapsiti mamu retroaktivno :D Nisam cesto dobija batine al to malo sto sam dobila sam dobro upamtila :D

A zanima me da li bi sad zbog ovih novonastalih kalupa u vaspitanju trebalo i zakonom zabraniti pesmicu .... [media=]http://www.youtube.com/watch?v=dCq3Wf1ERhk ? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nas su nekada roditelji ostavljali same,jer su morali da rade,decu nisu imali gde.Mene licno nisu,ali moje sestre da.

Ja svoju decu ne bih nikada ostavila,ali i te kako razumem te roditelje.

Ono sto je nekada bilo normalno,sada je neodgovorno ponasanje roditelja.Decu su tukli nastavnici u skoli,sta se onda od roditelja ocekivalo.

Deca su se ostavljala sama kod kuce dok su roditelji radili i nista im nije falilo.

Da li iko od vas moze da kaze da vas roditelji nikada nisu pljesnuli po guzi,ili bar jednom makar na kratko ostavili same?

Ne opravdavam nikoga,jer ni ja svoju decu niti bijem niti ih daleko bilo ostavljam,ali cini mi se da malo preterujemo.

Cicana, i tvoji su ostavljali jedno dete samo kod kuće od 3.5 godine?

Mene su ostavljali samu od 7 godina. To zaista nije isto. I jesam dobila po guzici svaki put kad slažem.

Meni je ipak zaista jako jako neodgovorno ostaviti dete samo kod kuće od 3.5 godine. Ne mogu to da pojmim, ma koliko dete bilo zrelo i prezrelo za svoj uzrast. :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

NSanja znam da sam od teme al i moja je preferirala varjače ;) Mora da su iz istog mjesta..hahaha..moja je iz vojvodine.

Iskreno mislim da je 3 godine zaista malo da bi dijete tako dugo bilo samo.A za batine nisam,iskreno.Mislim da me više boljelo očevo ćutanje kad je ljut,i onda se ja promenim.A mamine varjače su učinile da se samo još više zainatim.A tata me nikad nije tukao,a imao je mnogooo veći autoritet.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja je Bosanka od glave do pete :D A tata ni mene nije tukao nikad , on mi je uvek bio stit :) Ne zameram im za batine i ne mislim da su gresili , evo moje dete ne dobija batine al kad vidi Mirka ( prutic ) bezi ko oparen :D A nikad ga nisam udarila , treba neke granice da se znaju , a deca su takva da ce sve da pokusaju da isteraju svoje a mi smo tu da im pokazemo sta je ok a sta nije ...

-Naravno da je rano pre 7 godine dete ostavljati samo kuci i da nikad ne bih to uradila . Moj Marko spava ko klada danju nekad i po 4-5 sati , prodavnica mi je na minut od kuce ali koliko god da mi je nesto tog trena potrebno jos nikad nisam otisla i ostavila ga iako spava cvrstu , u kreveticu i zna da se nece probuditi ... Dok sam putovala ujutru u 4 u PA po robu pa ga ostavim sa mm-om ja sam do 8 ujutru luda od brige dok se ne probude obojica i dok me mm ne nazove i kaze da su ustali , jer stalno brinem da ga mm nece cuti kad se probudi , jer mm spava kao top ! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moje sestre su kao bas male ostajale stalno same.Mama je morala da pocne da radi kada je srednja imala 1,5 godinu,a starija 3,5 godine.

Pricala mi je da je jednom kada je dosla sa posla zatekla stariju kako umace pelenu u lavor sa vodom i mladjoj brise guzu.

Imalo je tu joj mnogo dozivljaja kojim ase mi danas obicno smejemo.

Koliko su ostajale same,nista im ne fali,cak sta vise mogu da se pohvalim da su postale dobre i uspesne licnosti.

Danasnji roditelji malo preteruju,racunajuci tu i sebe.Previse smo u grcu i zivimo u nekom strahu.Trudim se koliko god mogu da budem malo opustenija,kako bi deci dala slobodu i samostalnost.

Skroz sam ot,necu vise. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cerku sam sa 4,5 god ostavljala samu kod kuce dok odem do radnje,treba mi u proseku 10 min,ali nikad dok je spavala,jer sam stalno mislila kako ce se bas tad probuditi i u panici krenuti da me trazi.Ovako joj se javim da idem,cesto nije ni htela samnom.Sad ima skoro 6 god,isla je sama kao do zabavista i vrcala se,uvek je prevedem prko puta i dalje ide stazicom,tu je i cekam kad se vraca.Ovo leto je isla sama i u radnju,isto samo stazom ima da ide,nigde ne prelazi.

Dok secam se od moje sesre deca do 8 god su se igrali samo u dvoristu i kroz kapiju samo virili,al isto moram da primetim dosta pravi razliku i to gde zivis,gradu ili mestu,selu.

Ida,od mame sam cesto dobijala cuske,pa ni danas ne volim kad mi neko stoji nad glavom,a od tate se ne secam,samo je cutao i time postigao veci autoritet

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tvoja sestra kao da je meni nesto u rodu. Kad smo na javnom mestu ja se samo iskezim , sagnem se i tiho pripretim da cu ga zgormiti kad dodjemo kuci. Najveca greska je sto cesto zaboravim da ispunim obecanje.

Moja tetka je svojevremeno (zivi u Svici) radila isto tako, pa onda udje u lift ili negde i dobro izdeveta klinku. Ja se ovde i liftova bojim, sve mislim da i u njima ima negde kamera.

:D :D :D

NSanja, znaci i tvoj se zove Mirko ? :D

Aha :D Mirko je resenje za sve moje probleme , jos da moze u torbu da stane pa da ga povedemo i kad negde idemo , gde bi nam kraj bio ! :D

Bas sam razmisljala danas o Mirku :) Kako to ga se tako boji i da zna cemu sluzi kad ga nikad nismo upotrebili ?! Dal mu je to genetskim kodom preslo od mene , s obzirom da je i mene vaspitavao Mirko? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Neki dan kad sam bila u prodavnici sa detetom, prolazi kraj mene neka do bola napucana ženska sa dve devojčice, starija ima možda oko 12 a mlađa nekih 7-8 godina. Starija devojčica ljubazno prokomentarisa kako je slatka beba, a mlađa zagleda u kolica, optrča oko njih i ladno krenu otimati od mene da ih gurne :blink::angry:

Ova starija je nekako odlepi od kolica, izvini se i produži, mama ništa, okreće onu garderobu i kulira :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.