putovanje viseclane porodice automobilom

odgovora

Objavljeno

Mene zanima kako se snalaze porodice sa vise od troje dece kada je u pitanju putovanje???Znamo da su auto-sedista neophodna!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Posto vidim da je ova tema najaktivnija, jel moze jedno spec pitanje. Da li neko od vas spava na putu za Grcku i ako spavate kakva su vam iskustva? Mi do sada nismo, uvek smo vozili u cugu, ali posto nam je beba bas mala, razmisljamo negde sa prenocimo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Posto vidim da je ova tema najaktivnija, jel moze jedno spec pitanje. Da li neko od vas spava na putu za Grcku i ako spavate kakva su vam iskustva? Mi do sada nismo, uvek smo vozili u cugu, ali posto nam je beba bas mala, razmisljamo negde sa prenocimo...

Ja sam uvek za to da se prenoci na velikoj kilometrazi bez obzira na uzrast dece.Nisam isla do grcke,ali kad bih isla videla bih koje mesto negde na sredini puta moze biti zanimljivo,trazila na bukingu sta se nudi i rezerisala.Kuda idete?

Ehinacea voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Idemo u Grcku, pa razmisljamo da nocimo negde na jugu Srbije. Mnogi prenoce u Makedoniji, i to vec na granici sa Grckom, onda mi je vec Grcka blizu, a radije bih da prepolovim put... Pa videcu negde neki smestaj oko Vranja... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Makedonija je trenutno rizicna.Mi smo prepolovili pu u Srbijubna zlatiboru,a na jugu sam cula d je Uvac prelep.

Ehinacea voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E o tome i ja razmisljam, nesto ne bih da spavam u Makedoniji, pre bih na jugu Srbije. Hvala na savetima, javljam iskustva, posto smo sve vise za varijantu sa spavanjem.

paper_moon voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E o tome i ja razmisljam, nesto ne bih da spavam u Makedoniji, pre bih na jugu Srbije. Hvala na savetima, javljam iskustva, posto smo sve vise za varijantu sa spavanjem.

Mi smo u maju isli za Novi Sad i nismo spavali. Zadrzali smo se na Zlatiboru, odmorili. Koliko sati putujete? 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa ne znam tacno, uz pauze koje moraju biti sada cesce zbog bebice mislim da treba nekih 12 sati... Da on nije tako mali ne bismo spavali, do sada smo kretaliu 4 ujutru i sve u cugu, ali ovaj put ne bih tako...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A zasto Makedonija rizicna :D ?

 Mirno je stanje,ne brinite sto se toga tice.

broccoli voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A zasto Makedonija rizicna :D ?

 Mirno je stanje,ne brinite sto se toga tice.

Moja sestra noci u Solunu, a obavezno svracaju na Ohrid na rucak i uvek se oduseve. 

Ja nemam licno iskustvo, al prenosim:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ummu tako nam serviraju mediji :D

Ako je sve ok,ja bih Ohrid izabrala.Pre nepunih godinu dana sam bila,i bilo nam je super.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja lično sam tip koji ne voli putovanje u cugu kolima,posebno sa klincima.E sad mozda nekome više odgovara da odjednom predje put.Samo jednom sam to uradila kad je N imao osam meseci za Srbiju,i smorilo nas sve.Tako da od tada pravimo na pola puta pauzu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moji roditelji zive u Ohridu. Ne gledajte nase vesti, lupaju gluposti. Tamo se Stvarno nista ne desava. Svi zive mirno I u dostatku. Samo ih ja plasim svaki put Kad pogledam nase vesti I pitam sta se desava opet :)

Ehinacea i paper_moon volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I Ohrid je prepun srpskih turista

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa ne znam tacno, uz pauze koje moraju biti sada cesce zbog bebice mislim da treba nekih 12 sati... Da on nije tako mali ne bismo spavali, do sada smo kretaliu 4 ujutru i sve u cugu, ali ovaj put ne bih tako...

Mi poslednjih godina spavamo u Vranju, i u odlasku i u povratku. To nam malo poskupljuje celo letovanje ali nam mnogo olakšava sve. Krecemo lagano iz Bg, bez zurbe, ne mislim o jelu usput, o spavanju, guzvi, granici... Deca mi nisu mala, ali svima nam je bolje. Ne volim duga putovanja odjednom, i zbog umora i zbog dugotrajnog sedenja.

Ehinacea i paper_moon volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa Ohrid je biser Makedonije,sigurno nece niko zazaliti ako svrati i tamo napravi pauzu i cak i poseti neka mesta,ima mnogo sta da se vidi :) zasto da ne.Stvarno ima puno turista,sve se tamo odvija super bez ikakvog problema.

paper_moon i broccoli volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi poslednjih godina spavamo u Vranju, i u odlasku i u povratku. To nam malo poskupljuje celo letovanje ali nam mnogo olakšava sve. Krecemo lagano iz Bg, bez zurbe, ne mislim o jelu usput, o spavanju, guzvi, granici... Deca mi nisu mala, ali svima nam je bolje. Ne volim duga putovanja odjednom, i zbog umora i zbog dugotrajnog sedenja.

Isto razmisljamo, i ja sam rezervisala spavanje u Vranju. :) Upravo to, nema zurbe, stizemo odmorni, deca ne sede 12h u kontinuitetu, a i da ne gnjavimo bebu u jajetu 12 sati, mogo joj je. Inace, nas petoro (cetiri kreveta plus krevetac) nocenje i dorucak nas je izaslo 40 evra, sto je zaista i vise nego povoljno. Javicu utiske kad se vratimo. :)

broccoli, paper_moon i majat volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ehi, nas isto toliko kosta... mi odemo uvece na veceru, ujutru u pekaru pa u Grcku... bez tenzija i zurbe... i nekako mi je lakse jer je u Srbiji. Srecno!

Ehinacea voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne znam gde smo pisali o narukvicama protiv povraćanja, pa ću pisati ovde... mi smo bili na planini, put do tamo pun krivina, oba deteta su imala narukvice i prođosmo bez povraćanja. A. je bilo malo muka ali nije povraćao... što je stvarno retkost.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zavisi ko koliki problem ima, meni su malo pomogle akupunkturne narukvice , ali sam ja u trudnoći imala ogroman problem sa povracanjem pa je posle prestalo da pomaže , ne znam ni ja zašto. Uglavnom, mislim da ti blaži problemi i kratkotrajni (tipa putovanja ) su odlično lecivi sa narukvicama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zavisi ko koliki problem ima, meni su malo pomogle akupunkturne narukvice , ali sam ja u trudnoći imala ogroman problem sa povracanjem pa je posle prestalo da pomaže , ne znam ni ja zašto. Uglavnom, mislim da ti blaži problemi i kratkotrajni (tipa putovanja ) su odlično lecivi sa narukvicama.

Za trudnocu ne znam, nisam probala, ali eto - za putovanja, super su! 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.