Lomljenje igracaka

odgovora

Objavljeno

Aki ima tu naviku (a i Strahinja je poceo) da lomi igracke ,da ih baca , bilo da je nervozan ili ne .. . Koliko puta iznervira se i baca igracke svuda oko sebe i polomi ih .. Poneki put ih iz cista mira polomi .. Da li vasi klinci to rade ? ? ? Mi smo mu milion puta rekli da ako ih lomi nece ih imati vise .. ali to ne pali ocigledno -.-

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moje dete svaku igračku koja je sastavljena iz više delova pokušava da rasklopi i rasturi, a većinom u tome i uspeva. Osim igračaka, ona rasklapa i moj mobilni, daljinski... ma, sve što se da rasklopiti i rasturiti. Jako me izluđuje tim svojim ponašanjem. Od igračaka joj kupujem samo kocke i plišane igračkice, jer sve ostale uništava!!! Naravno da ne pali nikakav razgovor, grđenje, objašnjenja :D .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kod nas ista priča.... :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eh.. nekako mi je drago :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I kod nas ista prica...ali sve je to faza njihovog odrastanja,karaktera!Nikola je sad u fazi kada grize,stipa,udara...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mirjana i treba da ti bude drago ima nas jos.:) I mi se pridruzujemo bebama koje lome igracke.:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo da se pohvalim :)

Trebalo mu je čitavih 5 minuta da rasturi novi viljuškar!!!! To nam je novi rekord, inače stari je bio da je za 15 minuta rasturio metalnog Hamera :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Izgleda samo mi cuvamo igracke :rolleyes:

Luka ako mu se slucajno nesto polomi, pocne da kuka "Polomilo seeeeee", ali onako tuzno.

Mali iz komsiluka ima 5 godina i lomi sve zivo..Poceli smo da krijemo dobre igracke kad on dolazi :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Izgleda samo mi cuvamo igracke :rolleyes:

Luka ako mu se slucajno nesto polomi, pocne da kuka "Polomilo seeeeee", ali onako tuzno.

Mali iz komsiluka ima 5 godina i lomi sve zivo..Poceli smo da krijemo dobre igracke kad on dolazi :lol:

Seceru i kod nas je tako... Sto ti rece, bolje igracke krijemo ili ih drzimo u spavacoj sobi, gde druga deca ne zalaze <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jana za sad ne lomi,videcemo kasnije. Zato izludim kad joj druga deca izlome igracke.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Na svakom auticu/kamionu/traktoru i sl. fali nam po jedan tocak,obicno prednji desni.Izbacila sam skoro punu kesu polomljenih igracaka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da, imala je period pre 5 meseci da lomi igracke, jednostavno moze da prodje pored njih, ali ne, njoj je zanimljivije da stane i da se cuje "krc" i onda se pokida od smeha. Ali vise razgovora sa njom, delovalo je, vise to ne radi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ni sama ne znam koliko smo igracaka bacili :blink: sada ne lome toliko ali kada se desi odmah kukaju da se polomilo, ili ako slucajno jedno drugom slome e tad nastaje prawa panika i wriska odmah trce da se zale

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mozda je jos mala ali za sad ne lomi igracke. Mozda se desilo svega par puta da polomi i to nenamerno... Jos kad bi tako i ostalo...... Bilo bi super...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.