Pegla

odgovora

Objavljeno

Danas sam smogla snage da peglam...kako mrzim tu spravu...

:lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ženske, aj preporučite neku peglu..treba da kupim pa da ne lutam..ima li neka marka koja se posebno izdvaja?..do sada sam koristila neku staru Rowentinu peglu, nije bila loša..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Rowenta najbolja pegla...kupi opet takvi i ja je imam duuugo i radi ko svajcarac kada sam raspolozena za peglanje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja imam Rowentu, već 8 godina i za sada je ok, mada kad bih kupovala uzela bih Tefal ili Phillips.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dosao je opet taj dan d kada moram svoju rowentu da ukljucim a ne volim da peglam...ali sta cu kad moram...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Rowenta najbolja pegla...kupi opet takvi i ja je imam duuugo i radi ko svajcarac kada sam raspolozena za peglanje...

Isto i ja imam Rowentu, jos kad bi mogla sama i da pegla bez mene :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Isto i ja imam Rowentu, jos kad bi mogla sama i da pegla bez mene :)

E, kad bi bake bile deke imale bi... I ja se slazem sa tobo, Sanja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja baš volim da peglam i to mi nikad nije teško... mogla bih da peglam ceo dan samo da ne moram u kuhinju da ulazim da spremam ručak...

Takodje, ja se uz peglanje odmorim :)

Meni se Roventina nije dobro pokazala, brzo je voda pocela da curi, i to pored kabla :)

Gorenje je bolja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Naravno da ne volim peglanje,ali ne volim ni usisavanje,ni brisanje prasine,ni pranje sudova...ali najvise od svega ne volim da nam je prljavo...malo gundjam sama sa sobom pa posle uzivam u cistoci i redu...i tako u krug.

Sva sreca mm ne nosi kosulje,ja jako retko a majce i ostalo idu za cas,posteljinu,peskire,krpe,donji ves to sve samo slozim :P .Jedino sto Leine stvari sve peglam,i posteljinu i peskire...pitam se samo kad ce da mi kvrcne u glavi pa da i to svedem na minimum :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A da,pegla Singer je fenomenalna ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ceka me pegla ali nikako da zauzmem niski start a trebala bih dok ne upekne sunce...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

to je bila moja obaveza u srednjoj skoli, da mama ne stoji pa joj ja pomagala, sto znaci da sam omrzla.

kada sam sa sadasnjim mužem prešla da živim u jednosobnom stanu pakovali smo oprane stvari i peglali po potrebi, jer nisam imala gde da držim ves. a dasan posto smo u kuci ima prostora mogu reci da mi ne pada tesko, pogotovo okupim drugarice, pije se kafa, prica a ja peglam. tada neko cuva bebca. samo je problem da nađem dobru peglu, daj te neku preporuku?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

to je bila moja obaveza u srednjoj skoli, da mama ne stoji pa joj ja pomagala, sto znaci da sam omrzla.

kada sam sa sadasnjim mužem prešla da živim u jednosobnom stanu pakovali smo oprane stvari i peglali po potrebi, jer nisam imala gde da držim ves. a dasan posto smo u kuci ima prostora mogu reci da mi ne pada tesko, pogotovo okupim drugarice, pije se kafa, prica a ja peglam. tada neko cuva bebca. samo je problem da nađem dobru peglu, daj te neku preporuku?

Mi smo pre dve godine kupili peglu Gorenje po preporuci, odlicna je. Model je SIT 1800 EA i tada je kostala oko 2 hiljade cini mi se, dakle nista preterano, sasvim obicna, na paru, pegla odlicno, dva puta mi je ispala,ali joj nista ne fali (ima pegli i za 7000 :) samo ne znam da li te same peglaju i savijaju ves :rolleyes: )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo pre dve godine kupili peglu Gorenje po preporuci, odlicna je. Model je SIT 1800 EA i tada je kostala oko 2 hiljade cini mi se, dakle nista preterano, sasvim obicna, na paru, pegla odlicno, dva puta mi je ispala,ali joj nista ne fali (ima pegli i za 7000 :) samo ne znam da li te same peglaju i savijaju ves :rolleyes: )

hvala raspitaću se kad budem kupovala. možda te pegle od 7000 i sarmu zavijaju :lol::blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Divno...ako nastavim ovim tempom da peglam postacu zenska...

kad zavrsis dodji i kod mene ima jedna ...,,maleeeeeena ,,gomiletina :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

kad zavrsis dodji i kod mene ima jedna ...,,maleeeeeena ,,gomiletina :lol:

vazi, ali ako obecas da ces posle da me vodis na kupanjac na jedno od jezera...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja bas volim da peglam. Skuvam kaficu, upalim tv i sednem lepo na krevet, gledam serije na fox life i peeeeeglammmmmmmm

Cak mi je dragi kupio i bezicnu peglu da lepse peglam i da se ne umotavam u gajtanje, toliko volim da peglam :o:o:o

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

vazi, ali ako obecas da ces posle da me vodis na kupanjac na jedno od jezera...

ma vodim te na sva moguca jezera :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja bas volim da peglam. Skuvam kaficu, upalim tv i sednem lepo na krevet, gledam serije na fox life i peeeeeglammmmmmmm

Cak mi je dragi kupio i bezicnu peglu da lepse peglam i da se ne umotavam u gajtanje, toliko volim da peglam :o:o:o

Blago tebi...tesko meni...sto ne zivis bar malo blize...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Blago tebi...tesko meni...sto ne zivis bar malo blize...

A pa micika, posaljes joj post expresom i za tri dana dobijas izpeglan ves nazad :lol:

Cvetana svaka ti cast... Ja se samo molim da me zaobidju dva kucna posla

1. pranje prozora i

2. peglanje

ali me bas nesto "slabo" zaobilaze :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja Rowenta stara 8 godina, nije više dobra, mislim nije ni bila nešto, ali sad mi je baš dosadila, razmišljam da kupim Tefal, i da, sve što ne mora da se pegla ne peglam.... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja Rowenta stara 8 godina, nije više dobra, mislim nije ni bila nešto, ali sad mi je baš dosadila, razmišljam da kupim Tefal, i da, sve što ne mora da se pegla ne peglam.... :)

i ja imam neku philips vec pet sest godina ali jadn vec izrabljena,mora da padne nova...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.