Pegla

odgovora

Objavljeno

Meni je to jaaaako skuuuupo...

:lol: :lol: :lol:

Jel' moze na rate?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol: :lol:

Jel' moze na rate?

kod mm moze sve..jos i vise voli na rate,ali je onda kamata ogromna

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je to jaaaako skuuuupo...

Pa zato cemo mi "siromasnije" da se zadovoljimo sa ovom peglom

5zt-pegla.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa zato cemo mi "siromasnije" da se zadovoljimo sa ovom peglom

5zt-pegla.jpg

hehehe raritet.,,a jel imas sporet na drva?ili ces morati prvo da ga zaradis? :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

IronL.JPG

Kod mene samo ovakva može doći u obzir!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

IronL.JPG

Kod mene samo ovakva može doći u obzir!

oooooooooooooooooo...moram da priznam da je bolja od moje :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

electical_sexy_iron.png

Za LILIKU, pun pogodak!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

steta sto nije u pink boji....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi jos nemamo peglu, taj deo zavrsava moja mama :rolleyes: Ali sada zbog bebe moramo i mi to "zlo" da kupimo!!! Imate li neku preporuku koja je najbolja, naravno da je neka prizemna cena???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi jos nemamo peglu, taj deo zavrsava moja mama :rolleyes: Ali sada zbog bebe moramo i mi to "zlo" da kupimo!!! Imate li neku preporuku koja je najbolja, naravno da je neka prizemna cena???

Ja kada ne znam koju marku da kupim, pogledam cijene, i obicno se odlucim za neku od srednjih- ni najskuplju, ni najjeftiniju. Marku ne gledam, ali gledam boju i dizajn... :lol: :lol: :lol: Kao da je to bitno.. :huh:

Inace, skoro sve tehnicke stvari koje sam ja birala su lila, ili imaju negdje tu boju na sebi.. :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tefal aquaspeed dobila sam je na poklon :rolleyes: pre par godina, cena je tada bila oko cetiri hiljade, ne znam sad koliko je, ali je jako dobra

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja kada ne znam koju marku da kupim, pogledam cijene, i obicno se odlucim za neku od srednjih- ni najskuplju, ni najjeftiniju. Marku ne gledam, ali gledam boju i dizajn... :lol: :lol: :lol: Kao da je to bitno.. :huh:

Inace, skoro sve tehnicke stvari koje sam ja birala su lila, ili imaju negdje tu boju na sebi.. :blink:

:D Ma dizajn je najbitniji, jedino sto ja ni na jednoj pegli ne vidim nista lepo, ta spravica mi se nikako ne dopada!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Danas posle posla idem da kupim peglu, rešila sam, ova moja me izluđuje, ne znam šta joj je, ali uopšte ne pegla dobro...sinoć sam poludela i definitivno rešila, kupujem novu danas...vidim da ste već raspravljale, ali predložite mi neku, možda je u međuvremenu neko kupio novu ili slično? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ROWENTA

Meni su se njihove pegle najbolje pokazale...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ROWENTA

Meni su se njihove pegle najbolje pokazale...

Hvala pogledaću ;) Ja se razmišljam između Rowente, Gorenja i Tefala...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kupila sam Gorenje SIT 2200 EBTP, po preporuci, oko 5.000 din., nije preskupa, a ni prejeftina...zadovoljna sam za sad, sinoć sam je odmah isprobala i baš je super, ima i dodatak koji se stavlja na grejnu ploču kad se peglaju osetljive tkanine ili npr. kad treba da se izvuče ivica na pantalonama, pa da se ne sija materijal...samo... neće sama da pegla :lol: :lol: :lol:

k3m-.png

g4e-1.png

A ovo je taj dodatak...

4b5-2.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:D :D :D i ja sam pre neki dan kupila peglu,rowenta...imam isti problem,nece sama da pegla. inace,ovo je moj prvi susret sa peglanjem,a to naravno od kad sam se porodila,sada moram ja. :P :P :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hehe ja sam za 8. Mart pre dve godine od mm-a dobila roze philips peglu :D ali sam tek sad počela da peglam :D jer sam kod kuće, a do sad je peglao on :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mogu bez problema da opeglam ormar veša, u zamenu za usisavanje... :P

Imam Tefalovu i KaufMax peglu, i Kauf mi je ekselent.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tefal i samo Tefal! Koristila sam je 4,5 godina i onda je, naravno, zavrsila svoje! Zurilo mi se i kupim Philips-ovu i razocaram se! Posle Tefala sve mi je bzvz, da li sto sam navikla...ne znam, ali toplo preporucujem!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

7878.png

ja imam ovu vec evo cetvrta godina i to dovoljno govori da je odlicna. vise se ovaj model ne proizvodi ali kad sam je kupila bila je hit !!!

da, pegla i bez mene- kad je mm dohvati :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene, meni crkla pegla. Tj nije cela nego samo na paru nece da radi. Pise i self cleaning ali nema dugme za to. A puna je kamenca. Jeste li vi cistile necim od kamenca ili ne? Probala sam i sircetom i nista :( A bas mi se ne daju sad pareza novu :/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene, meni crkla pegla. Tj nije cela nego samo na paru nece da radi. Pise i self cleaning ali nema dugme za to. A puna je kamenca. Jeste li vi cistile necim od kamenca ili ne? Probala sam i sircetom i nista :( A bas mi se ne daju sad pareza novu :/

Moju je mm otvarao i ocistio od kamenca,drugi nacin ne znam.Moguce da se od kamenca zapusila i rupica gde izlazi para.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ako je baš crkla - nema vajde. A može da se očisti tako što staviš rastvoreno sirće u nju. Sipaš i ostaviš da ostoji jedan dan.... Posle okreneš da prospeš, što ostane ispari i istera kroz rupice kad uključiš peglu i izlazak pare.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.