Pegla

odgovora

Objavljeno

Hahahaha :D Pa, ovde niko ziv ne voli da pegla!!! :) Potpuno razumljivo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mrzim peglu.. :angry: Druzimo se samo kada moramo.. :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tako je i najbolje! :) Sto se manje gledamo, sve se vise volimo :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Peglam ves odmah sa zice...mozda bi ga i ostavila dan-dva, ali ne zelim da se sveki smuci da gleda ves i da ona uzme peglu u svoje lepe rucice :rolleyes::rolleyes::rolleyes: . Salu na stranu, nervira me kad mi ves stoji duze od jednog dana, em sto se uguzva, em mi pravi korov u sobi tako da mi je najlakse peglu u ruke i peglaj...a i sto manje vesa milija mi je pegla.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja samo peglam kada mi bas prigusti,ne podnosim peglu......ne volim je

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Peglam ves odmah sa zice...mozda bi ga i ostavila dan-dva, ali ne zelim da se sveki smuci da gleda ves i da ona uzme peglu u svoje lepe rucice :rolleyes::rolleyes::rolleyes: . Salu na stranu, nervira me kad mi ves stoji duze od jednog dana, em sto se uguzva, em mi pravi korov u sobi tako da mi je najlakse peglu u ruke i peglaj...a i sto manje vesa milija mi je pegla.

Ha, ha, ha..... Isti slucaj! Jedino me nervira sto su danas i naredna 4 dana praznici pa kada se bude nakupilo vesa za pranje i peglanje bice :wacko: :wacko: :wacko:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:angry: Ne da ne volim peglanje nego ne mogu da vam to objasnim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ne volim peglanje pogotovu kada peglam kosulje :( Srecom to i ne radim tako cesto ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ne volim peglanje pogotovu kada peglam kosulje :( Srecom to i ne radim tako cesto ;)

Ali zato ja uvek ali uvek kada se spremim za peglanje, a za to mi treba ceo dan, imam bar jednu kosulju jer mm obozava kosulje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja baš volim da peglam i to mi nikad nije teško... mogla bih da peglam ceo dan samo da ne moram u kuhinju da ulazim da spremam ručak...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ali zato ja uvek ali uvek kada se spremim za peglanje, a za to mi treba ceo dan, imam bar jednu kosulju jer mm obozava kosulje...

Jao jednu- a sreca moja onda sto mm sam sebi pegla jer on svakog dana za posao nosi drugu kosulju pa ih bude 5 nedeljno :rolleyes:

Zato ja svoje isbegavam i budem u kosulji jednom do dvaput nedeljno, ovo ostalo su bluze i dzemperi koji se ne peglaju... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Danas je svanuo dan za peglanje...a mene bas mrzi i mrzi...i juce me je mrzelo...a mozda sutra nece?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam kao devojka volela da peglam, ali kad sam se udala i rodila 2 dece, ne hvatam se često za peglu, samo košulje za posao i ponekad pantalone. Kad stavljma veš na žicu dobro ga protresem i lepo namestim,pa i nema potrebe da se većina stvari pegla. E, da nije da me mrzi da peglam, već nemam vremena. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne znam sta mi je danas bilo, ali ispeglah sav ves!!! Jupi!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i ja mrzim taj kucni aparat, tako mali a tako odvratan, muz mi je policajac pa da ne govorimo o kosuljama i pantalonama, jos moram da pazim na ivicu... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

Jel zna neko kako se skida ono crno sa pegle sto se zalepilo i nece dole? znate na sta mislim?

u nekoj emisiji sam procitala da na novine pospes SO o onda ukl;jucenom peglom prelazis preko toga,pa so mehanicki skine prljavstinu.jos nisam probala,pokusaj,nista ne kosta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ajde da se menjamo ja cu tebi da pererm sudje a ti meni peglaj....

micika,pravi si djavo,na sve kompenzacije si spremna! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa da budem iskrena devojke, u poslednje vreme se ne hvatam pegle jer pegla moja mama! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mrzim peglanje!!! :lol:

sljedeca investicija je u susilicu rublja!

Ves se jako produva u njoj i nema potrebe za peglanjem!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

To je stvarno interesantno. I ja, kao i vecina zena, ne volim da peglam, ali pojma nemam zasto... Muz mi je vojno lice, pa jedino peglam njegovu uniformu, a i to rijetko jer je materijal fantastican. :)

Svoju odjecu peglam po potrebi- znaci, otvorim ormar, odlucim se sta cu obuci, pa tek onda peglam, uz mrstenje i negodovanje.

I nikako da skontam zasto ne volim peglanje kada sve ostale kucne poslove radim bez ikakvih problema, i cesto uzivam u njima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

micika,pravi si djavo,na sve kompenzacije si spremna! :lol:

Ja sam zena na sve spremna, da li znas, da li znas hihihihihi... :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja pegla se pokvarila :( Moracu drugu da kupim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uglavnom ne volim da peglam, naravno :rolleyes: a i ne peglam sve, dosta stvari kada se skinu sa strika mogu rukom da se isprave u toku slaganja. Slazem se, susilica je odlicna stvar!

A sto se tice onog crnog na pegli ja skidam sa takoreci specijalnom olovkom ili kredom koja je napravljena cini mi se uglavnom od voska i jos neceg, stavi se na vrucu kredu i skida ko bog i nistra ne smrdi! Mada sirce i voda isto pomaze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ZAISTA NE VOLIM DA PEGLAM,MOGU DA PEREM SUDOVE,PROZORE,ALI TO I USISAVANJE NIKAKO.SRECOM OD PORODJAJA BAKE SU NA SEBE PREUZELE PEGLANJE,DA MI OLAKSAJU,A MI JOS NE KUPUJEMO DASKU ZA PEGLANJE,ODUGOVLACIMO.......large-smiley-005.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pokvarila mi se pegla..mora da je kupimo heheh..a peglanje, volim, volim..kao hehheheh

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Danas sam smogla snage da peglam...kako mrzim tu spravu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.